Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li neko zna u cemu je problem sa google mapama? Reinstal ne pomaze, kao ni clear cashe/data.

uploadfromtaptalk1425312761940.png
 
I meni se to bilo desilo, koliko se sećam pošto sam bio promenio dpi. Na 405 mi je radilo ok a na tom drugom dpi-u mi je tako bilo sve isečeno kao tebi.
 
Poslednja izmena:
Jel koristi neko Amazon appstore? "Kupio" sam par stvari odatle (bile su free u tom trenutku), upravo Runtastic Pro i Officesuite 8 - po netu sam ranije nailazio na ljude koji se zale da amazon nema azurne verzije aplikacija, mada koliko vidim ovde ista ver Runtastica je ista i na PSu i na Amazonu, OfficeSuite je malo stariji na Amazonu.
Iskustva?
U principu ok su apps sa amazona, samo sto ne rade bez njega. Tako da ako budes menjao rom ili fon moras i Amazon da instaliras i da bi radile
 
apropo price oko FB-a koji srce bateriju, oni koji bi da probaju - FB alpha 30.0.0.0.2, meni dao fantasticne rezultate! Em je app sucker taman onoliko koliko ga koristim (recimo danas 1.8% :d ), em mi je juce SoT bio tacno 4 i po sata, a ne pamtim da mi je u zadnjih... pa pola godine barem... ikad prebacio 4h... Sa 2.7.xxx zvanicnim je znao da bude i samo 2 i po sata, a prosjek po gsamu 3h 08m

koristim ga treci dan, nikakvu manu mu nisam za sad nasao, iako je alpha. Probajte, pa javite ima li pomaka, svakako je bolja od 2.7.****
 
Kupio sam Runtastic PRO i dobio sam 14 dana GOLD članstva. Kad bude istekao trial(od 14 dana), da li će nestati sve one najvažnije opcije za statistiku(na sajtu) ? Ili jednostavnije, šta će mi ostati uopšte ?
 
U principu ok su apps sa amazona, samo sto ne rade bez njega. Tako da ako budes menjao rom ili fon moras i Amazon da instaliras i da bi radile

Hm vidis to nisam probao - najvise zato sto sam bio ubedjen da ce da rade BEZ amazona. :) Znaci rade neku verifikaciju u pozadini da li je appstore instaliran i izbace error ako nije?
 
moze i jedno i drugo, al ako te cujem da kazes "viber" (il jos otegnes "viiiiiber"), dobices shamar :d
Hehe :) Nemam razloga za strah, pošto ja govorim isključivo vajber (i majkrosoft), ali sam od prijatelja čuo da mu je poznanik, Kanađanin (ne naš, nego "pravi") rekao da se izgovara "viber", jer reč navodno nije na engleskom...
 
Hehe :) Nemam razloga za strah, pošto ja govorim isključivo vajber (i majkrosoft), ali sam od prijatelja čuo da mu je poznanik, Kanađanin (ne naš, nego "pravi") rekao da se izgovara "viber", jer reč navodno nije na engleskom...
Na njihovom promo klipu na yt kazu vajber, tako da ako oni sami sebe zovu vajber ne vidim razlog da ih ja zovem viber.
 
Treba mi aplikacija koja može da pušta youtube klipove u pozadini. Koju preporučujete za tu namenu?
 
A ulisten ako hoces samo da slusas klipove u pozadini. Takodje nema ga na ps
 
Treba mi preporuka za lock screen, idealno bi bilo da podržava widgete, konkretno meni treba za dashclock.
 
Treba mi preporuka za lock screen, idealno bi bilo da podržava widgete, konkretno meni treba za dashclock.

C-locker
ima i free verzija.
podržava i widgete i postavljanje app i gestures... Obično su ili okrenute dizajnu bez puno funkcija ili okrenute bezbednosti sa minimalnim podešavanjem izgleda. Ova ima sve
 
I meni se to bilo desilo, koliko se sećam pošto sam bio promenio dpi. Na 405 mi je radilo ok a na tom drugom dpi-u mi je tako bilo sve isečeno kao tebi.
To je to, sada sam se vratio na default dpi, i bas je preveliko sve, nadam se da cu se naviknuti.
 
Hehe :) Nemam razloga za strah, pošto ja govorim isključivo vajber (i majkrosoft), ali sam od prijatelja čuo da mu je poznanik, Kanađanin (ne naš, nego "pravi") rekao da se izgovara "viber", jer reč navodno nije na engleskom...

ja kontam da je od rijeci "vibe" (vajb)... Nekad ne mozes biti pametan... Recimo T-mobile... Podjem u USA, i oni tamo u poslovnici mi kazu da je "Ti-moubl", ovi nasi svi citaju "Ti-mobajl" :d

nego, jel ko testirao ovaj FB sto preporucih (30.0.0.0.2)? :) Ja i dalje dobijam bar pola sata do sat bolji SoT nego sa ijednom verzijom, a puna 2 u odnosu na oficijelnu 27.xxx bangavu
 
Poslednja izmena:
Zato sto ameri kazu moubl a ne mobajl, isto ko sto oni kazu aluminum a ne aluminium.
 
Да ли се и вама дешава да (иначе феноменална) апликација Musixmatch не апдејтује тј види новоубачене песме никако осим рестарта самог телефона? И да ли постоји начин да се овај проблем реши?
 
Jel si probao rescan
b6bf7528b9f3f9e7fa121a289c91f557.jpg
 
Да и не помаже. Пробао на два телефона. Различити модели, 4.4.2 и 5.0
 
Meni radi instant. Mozda da probas neki od onih media skenera na play store što ima.
 
Zato sto ameri kazu moubl a ne mobajl, isto ko sto oni kazu aluminum a ne aluminium.

i pisu i izgovaraju drugacije (aluminum/aluminium), nije idealan primjer, al da ne idemo u off...
 
Nazad
Vrh Dno