Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

MX player данашњим апдејтом изгубио AC3 кодек.
Да ли онај екстерни пак са XDA решава овај недостатак (и DTS)?
 
Poslednja izmena:
Treba mi aplikacija koja ce da zameni ''PEOPLE''.
Imam problema u poslednje vreme,neko me zove,a taj kontakt je u imeniku,i kad zove ne pise njegovo ime nego broj. Kad se javim,posle 2 sekende izadje ime!
Treba mi aplikacija koja ce da zameni ovu koja ide uz room,mozda ce onda normalnije da radi.
 
Dzaba swiftu dobra predikcija, kad mu na messengeru nakon svakog pritiska na "posalji" treba pola minute da prebaci da pocnem kucati ostatak.
I meni se to dešavalo pre apdejta, sada je to ispravljeno.
 
Onda mora da si od onih koji salju poruke tipa:
OK
Ahah upravo, kada odgovaram na poruke nikada nisu duže od 3 rečenice, i to kratke. Svi se izberviraju kad kratko odgovorim na nešto bitno i važno xD
 
Hvala na odg. Vidio sam to, ali nisam skinuo, tj. Probao sam prvo rucno da podesim I upalio je ovako:

51fbf905c85d8aa0f4d51cd430c6d0bb.jpg
 
Овај програм је свакако користан и без тог твог проблема.
 
Treba mi aplikacija koja ce da zameni ''PEOPLE''.
Imam problema u poslednje vreme,neko me zove,a taj kontakt je u imeniku,i kad zove ne pise njegovo ime nego broj. Kad se javim,posle 2 sekende izadje ime!
Treba mi aplikacija koja ce da zameni ovu koja ide uz room,mozda ce onda normalnije da radi.
Da li si probao da restartuješ telefon.
 
ja sam pokupio flexy sa amazona for free i super je tastatura, malo je losija predikcija nego kod swiftkeya ali je mnogo i lepsa i brza tastatura
 
Meni za sada SwiftKey radi bez problema, čak ni ne zauzima toliko rama kao pre, do 70mb najviše.

Minimal material dark tema je odlična.
 
Momci, prodao sam telefon kolegi sa foruma. Uradili sto factory reset, medjutim kad je instalirao tapatalk primetio je da i dalje stoje moji podaci i forumi koje posecujem. Kako je to moguce?
 
Momci, prodao sam telefon kolegi sa foruma. Uradili sto factory reset, medjutim kad je instalirao tapatalk primetio je da i dalje stoje moji podaci i forumi koje posecujem. Kako je to moguce?
Trebao si da formatiras particiju to jest da izbrišeš ceo internal storage
Sa factory reset on ima i tvoje slike koje si slikao sa opo (nadam se da nemaš neke kompromitujuće fotke) :)
 
Poslednja izmena:
Nevidjena glupost i propust aplikacije. Sad ja moram da se smaram zajedno sa tim deckom oko toga.
 
Nije glupost, i treba da bude odvojeno, glupost je bila kad je factory reset brisao ceo storage.
 
Treba malo pogledati jer opcija za brisanje interne memorije je odma tu na istom ekranu za reset telefona.
 
Kod mene pise da ce da obrise sve sa uredjaja ako odradim factory data reset

237a73a274b5a7b1cbcfc8e02e0f9e40.jpg
 
Uradjen je factory reset zajedno sa brisanjem internal storage-a, i svejedno ima moje podatke iako je ulogovan na svoj nalog.
 
Pa eto vidis moguce je, zato i pitam ovde sta da radimo, ne znam kako je to moguce.
 
Da li neko može da proba da instalira Dropsync Pro key? Na popustu je a non stop mi izbacuje neku grešku.
 
Bolje kupi Folder Sync on je 2.87$ ali u njemu imas sve moguce cloud servere.
 
Koji video player preporučujete pošto je MX isključio podršku za AC3?
 
Prethodnu verziju MX-a :)
 
Nazad
Vrh Dno