Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ćirilica je jedini razlog zašto sam se vratio na SwiftKey, posebno kada se radi o IT-u - preveliko cimanje...

Imam i kupljenu Fleksy tastaturu, ali nije to to.
SwiftKey + kupljena material tema najbolja opcija ;)
 
29b390fa52be8d0dedb24ec0a0f1452d.jpg
Ista verzija, možda je fora što sam na KitKat 4.4.4. a ne na 5.0?
Ako može još neko da se javi da kaže kako je kod njega i koji android ima.
 
Ne nego je verovatno fora što ti imaš uk english.
A jesi li štiklirao to? Da li funkcioniše?
 
Ne funkcioniše kad štikliram ne znam do čega bi bilo a baš mi smeta to.
 
u čemu je problem sa textrom pa mi sve pročitane poruke u svim drugim aplikacijama za sms prijavljuje kao nepročitane? takođe sam primetio da ima svoj delivery report sistem koji nije povezan sa glavnom bazom
Isto i ja imam problem posle restarta. Još jedan problem sa textrom je što mi uvek piše 0 unread messages od onoga sa kim se poslednje dopisujem. I kad sklonim opet se vrati. Ne znam kako toga da se rešim.
 
Ćirilica je jedini razlog zašto sam se vratio na SwiftKey, posebno kada se radi o IT-u - preveliko cimanje...

Imam i kupljenu Fleksy tastaturu, ali nije to to.
SwiftKey + kupljena material tema najbolja opcija ;)

Nije loš fleksy. Meni se dopada.
 
Ćirilica je jedini razlog zašto sam se vratio na SwiftKey, posebno kada se radi o IT-u - preveliko cimanje...

Imam i kupljenu Fleksy tastaturu, ali nije to to.
SwiftKey + kupljena material tema najbolja opcija ;)
Ja baš to koristim. Swiftkey ➕ kupljena material tema.
 
Koju si ti kupio? Ja sam material Light :D
 
To meni uopšte ne liči na material dizajn.. Bliže material dizajnu su one minimal teme
 
Ova se i zove minimal material dark :)
Ubacili su skorije nove tema pa sada material paket broji 5 tema ...
 
Jeste, samo što u material pack nema material dark, nego se mora kupiti posebno. Na minimal material dark ne znaš gde je tačka gde je zarez. Realno, razbiće sa prodajom ovih tema.
 
Pa dobro krastavac - realno tastatura je odlična, a besplatna :)
Moraju i oni nekako da zarade, kada je već free i nema reklama aplikacija - realno zaslužili su i više od tog 1$ .
 
Ja bih kupio aplikaciju da nije besplatna, a za teme me baš briga :) Ni ovoj Nickel temi ništa ne fali.
 
Da, zaslužili su, samo što sam ja već jednom kupio preko amazona.

Edit: voice input radi sve bolje i bolje verovatno pamti iz istorije i uči nove reči. Fino radi i opcija istovremenog unosa na dva jezika english and serbian.
 
Poslednja izmena:
Samo da javim problem je bio do mene oko double space opcije u Google tastaturi.
 
Kakva bagčina u Google messengeru, odgovaram na jedan sms i taj moj reply je otišao na skroz drugi broj iz imenika :D
 
Meni se ranije desavalo zamešateljstvo sa Textrom. U DialerOne povučem broj u levo da pošaljem SMS. Otvori mi se Textra da pišem novu poruku, ali ne onom kontaktu, nego kontaktu kome sam poslednji put pisao SMS. Ako ne obratiš pažnju ode mast u propast :)
 
Fejs mi troši skoro 160 Mb rama u pozadini nakon Lollipop apdejta! Strašno!
 
Meni se desavalo da ode i na 200 na KK-u. Nije to problem do sistema, vec do ocajne aplikacije.
 
Prosto je neverovatno da jedna takva kompanija čiju aplikaciju koriste milijarde ljudi, da ne mogu da je optimizuju! Možda je bolje da se koristi iz Chrome - a ili nekog drugog browser - a, a da se fejs app deinstalira?!
 
Ja sam je bas juce ubacio u greenify, medjutim nekad iako je ne upalim ona se pojavi u greenifyu u onom delu gde pise da ce je uspavati kad se ugasi ekran. Onda sam izbacio precicu za Greenify Zzz pa je ubijem nekad :) Ali mislim da cu je izbrisati skroz.
 
Prosto je neverovatno da jedna takva kompanija čiju aplikaciju koriste milijarde ljudi, da ne mogu da je optimizuju! Možda je bolje da se koristi iz Chrome - a ili nekog drugog browser - a, a da se fejs app deinstalira?!
Tinfoil for Facebook ako si spreman na smanjenu funkcionalnost aplikacije.
Ja sam je bas juce ubacio u greenify, medjutim nekad iako je ne upalim ona se pojavi u greenifyu u onom delu gde pise da ce je uspavati kad se ugasi ekran. Onda sam izbacio precicu za Greenify Zzz pa je ubijem nekad :) Ali mislim da cu je izbrisati skroz.
Disable Service pa ugasi Facebooku mqttpush, neće se više buditi.
 
Ružniji je mada ajde to nije funkcionalnost, nemaš notifikacije, često kad otvoriš nešto iz feeda na back te vrati skroz na vrh a ne gde si stao pa moraš opet da motaš na dole, ceo UI je sitniji i teži za nabadanje...
 
Sta zalite ram sad vec svaki noviji Android ima 2gb rama a ovi noviji i 3 i sad problem je sto jedna tastatura zauzima 70...
 
Nazad
Vrh Dno