Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Мени не шаљу позивницу, мора да су ми замерили што сам их испрозивао за сторе у мејлу.☺
 
Мени не шаљу позивницу, мора да су ми замерили што сам их испрозивао за сторе у мејлу.☺
Pa, ako si dobio povratni mail od Google - a, onda ćeš danas ili sutra, sigurno dobiti pozivnicu.
 
[YOUTUBE]edXWZSTOgKo[/YOUTUBE]
Ma znam kako izgleda Lollipop, nego sam mislio na Apple iOS jer su se iPhone korisnici stalno hvalili kako je njihov telefon najbolji... Kako je android samo kopija iOS - a i kako nikada neće biti lep, smooth itd... Mada je moje lično mišljenje, da je android od JB već postao odličan.
 
Istina. I meni je odlican android 5.0. Ovi pre njega su mi bili nekako bez duse. :)
 
Ne znam kako izgleda novi iOS, ali ovaj novi Android i aplikacije koje se rade u novom dizajnu, izgledaju fantastično! Samo kada se setim starih androida, ovo je baš SF [emoji6]

Jedva cekam da vidim kako ce Samsung uspeti da urnise ovaj prelepi Lollipop. :cigar:
 
Stigla pozivnica, realno nja - ajde lepo izgleda ...
Kada ubace i yahoo + live biće bar funkcionalno :)
 
Stvarno je greh skrnaviti android 5.0 sa TouchWiz-om, Sense i drugim launcher - ima koje ostali proizvođači forsiraju.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li znate ali ShowBox u verziji 3.6 ima ugradjene opensubtitle titlove.
Sve sto je potrebno jeste da imate ili se registrujete na opensubtitles.org i u Showboxu upisete user name i lozinku.
:cool:
 
Je li neko koristio paralelno PowerAmp i Rocket Player?

Moj izbor je uvek bio PAmp, ali sam pre par dana zbog iSyncra probao i Rocket, ali bih rekao da srče bateriju.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414169003827.png
    uploadfromtaptalk1414169003827.png
    115.8 KB · Pregleda: 337
И ја исто, само кубурим са ћирилицом поготову зезнуто за IT :)
Да убаце и латиницу била би најбоља ...
 
За две секунде промениш на енглески ако треба нека реч и решен проблем [emoji3]
 
Najbolja tasta. Brza kao metak. Jedino je predikcija slaba,ali sta je tu je.
Ja samo nju koristim od kada se pojavila
 
Све jе опроштено кад има ћирилицу :d
 
Može link za tu L varijantu?
Ja sam batalio plaćeni Swype i već par mjeseci koristim Google tastaturu.
 
Hvala i ovde GiBo2pac
Dobra stvar je što "crpi" zapamćene riječi od starije verzije pa je ne moram ponovo učiti :)
 
Poslednja izmena:
Dok google ne ubaci srpsku latinicu njihova tastatura nije realna opcija.
A SwiftKey svakako radi za sve pare.
 
Kod mene nova Google tastatura nudi samo portugalsku predikciju!?
 
Ja баталио Swiftkey, већ неколико дана користим google тастатуру (android L) и скроз сам задовољан :)
Ево и како изгледа.
Imam ja i L ali od skoro koristim swipe na SwiftKey i ne napusta mi se to sad.
L je i ljepsa i brza ali nemam moje riječi koje koristim, niti imam naše znakove.
 
Imate na XDA Super SwiftKey, sa L temama i gomilom drugih, koje su urađene majstorski.

I na sve to je QWERTY, a ne ta NJŠĐRTZ.
 
Piše da pozivnice mogu da šalju i drugi, ne samo google. Ako je tako, jel može neko da pošalje? Mislim na novi gmail inbox.
 
Meni se uopšte ne svidja Inbox by Gmail aplikacija. Dobih pozivnicu i isprobah je nekih pola do sat vremena. Prvo što mi se nije svidelo je to sto email ne stiže odmah, već kasni dosta za standardom Gmail aplikacijom. Pre stigne na Gmail u, pa tek onda na Inbox u i to dosta kasnije nego što bi trebalo. A druga stvar je ta što zauzima oko 50 mb rama, što je previše! I pored lepog izgleda i organizovanosti same aplikacije, nije mi dovoljno da je zadržim a još manje zamenim Gmail - om.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko od vas našao gde se menja ton notifikacija za inbox? Izgleda da ne može da se menja... koristi sistemski.
 
Nazad
Vrh Dno