Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Sto se tice sto mogu da se placaju Aplikacije u Srbiji je lepa vest samo kada ce da proradi pitanje je :S zna neko ?
 
Ja sam pisao direktno Google timu, odgovorili mi odmah da ce mi poslati pozivnicu cim prije i evo par dana nista...
 
^ Meni su odmah odgovorili nakon mog maila, čak sam dobio 3 invite-a više od drugih ;)

Probaj još jednom, meni je tek iz drugog puta uspelo.
 
Šibnite jednu na damjan024
Hvala
 
Ai type keyboard prilicno mocna tastatura rekao bih. Uzeo je jer je free na amazonu.
 
Nemam ni ja više pozivnica, samo 3 daju opet, a javilo se mnogo više ljudi krastavac
 
Видим и ја имам те позивнице, па коме треба нека ми пошаље мејл на ПП. :)
 
Šta bi na kraju da ps i plaćanjem? Kakav je sad bag u pitanju?
 
Trazim i probam neku apk za call blocker, ali uvek telefon prvo zazvoni, pa pozivaoc dobije ton zauzeca? Trazio sam na forumu, ali nisam nasao, da li postoji neka apk, koja ce pozivaocu da obavestenje da nisam dostupan, a meni ko me je zvao? Znaci, bitno mi je da ne zazvoni ono na kratko, nego odmah da niasm dostupan ili neko drugo obavestenje koje dobija pozivaoc. Telefon nije rootovan
 
Poslednja izmena:
Pa ne moze to tako..jedino da postanes operater sam sebi :D
 
Ma imao sam jednom jednu apk ali sam zaboravio kako se zove...Kada me neko pozove, samo dobije 3-4 puta neko ultrakratko "tu-tu-tu" i izbaci ga iz veze...Ovako sa nekim normalnim call blockerima, ispada kao da me je dobio i da sam ga ja izbacio iz veze, pa posle moram da objasnjavam da je u pitanju vreme kada se odmara :)
 
Trazim i probam neku apk za call blocker, ali uvek telefon prvo zazvoni, pa pozivaoc dobije ton zauzeca? Trazio sam na forumu, ali nisam nasao, da li postoji neka apk, koja ce pozivaocu da obavestenje da nisam dostupan, a meni ko me je zvao? Znaci, bitno mi je da ne zazvoni ono na kratko, nego odmah da niasm dostupan ili neko drugo obavestenje koje dobija pozivaoc. Telefon nije rootovan

koliko ja znam pri pozivu operater daje ton cekaanja i zauzeca, tj. proverava jel tvoj broj ima signal , ako ima automatski pusta ton.
Druga obavestenja mozes samo da preusmeravas poziv na govornu postu. A najjednostavnije ako kazes da ti treba kad odmaras ili da ga stavis u airplane mode pa ce dobiti obavestenje da nisi dostupan, ili quite hours da definises pa te nece telefon ometati u odredjenom periodu
 
Ma imao sam jednom jednu apk ali sam zaboravio kako se zove...Kada me neko pozove, samo dobije 3-4 puta neko ultrakratko "tu-tu-tu" i izbaci ga iz veze...Ovako sa nekim normalnim call blockerima, ispada kao da me je dobio i da sam ga ja izbacio iz veze, pa posle moram da objasnjavam da je u pitanju vreme kada se odmara :)

Ne znam za to, ali telefon uvek mora da zazvoni prvo da bi neki program odreagovao, jer on ne presrece poziv direktno u centrali tj. kod operatera, niti kod bazne stanice..to je jednostavno problem tehnicke prirode, neresiv za nas korisnike na nacin koji si opisao..jedino tehnicko resenje je da se taj broj blokira direktno kod operatera da bi se dobilo to sto ti zelis, da kada neko pozove da dobije ono poznato "broj koji ste pozvali je zauzet" i sl. :)
 
Nazad
Vrh Dno