Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

simbian imao pre 100 godina ultra kratko zvono i odma izbaci. npr. četvrtinu jednog zvona i pali se zauzeće. niko nije provaljivao.
 
Ma imao sam jednom jednu apk ali sam zaboravio kako se zove...Kada me neko pozove, samo dobije 3-4 puta neko ultrakratko "tu-tu-tu" i izbaci ga iz veze...Ovako sa nekim normalnim call blockerima, ispada kao da me je dobio i da sam ga ja izbacio iz veze, pa posle moram da objasnjavam da je u pitanju vreme kada se odmara :)

Ultra kratki tu-tu :d ima Calls Blacklist a poruku da si nedostupan ne mozes nigde da resis, jednostavno mobilna mreza ne funkcionise na taj nacin. ;) btw Calls Blacklist i sam koristim (uspesno) :p
 
... a poruku da si nedostupan ne mozes nigde da resis, jednostavno mobilna mreza ne funkcionise na taj nacin. ;) btw Calls Blacklist i sam koristim (uspesno) :p
Može da se riješi, osim ako ne muca. :)
Kao da je teško naučiti ti poruku i čim te neko okrene javiš se i izdeklamuješ mu: "Mobilni pretplatnik je trenutno nedostupan. Molimo pokušajte kasnije... "
 
Pa jedino da imas pri ruci uvek neku zensku osobu :D
 
. A ne umete sami da se rešite ljudi kojima ne želite da se javite?
 
Poslednja izmena od urednika:
Vidi, problem je kada dam oglas za nesto da hocu da prodam...ljudi me zovu i u 7h ujutru i u 1-2 ujutru...ne gasim telefon zbog nekih drugih stvari, pa mi zbog toga treba neki program za tako nesto...A ako neko pomisli da ga konstantno izbacujem, nece vise ni da se javi
 
Evo ? Namestis da ti zvoni samo na konktakte koje si ti izabrao. Jeste da nije blokiranje onih kojih neces ali dodje na isto. Doduse ovo je android 5,ali verovatno postoji i na drugim romovima
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414761315935.png
    uploadfromtaptalk1414761315935.png
    126.9 KB · Pregleda: 326
Ili povećaš cenu toga što prodaješ, pa niti će te njih toliko cimati, niti će tebe mrzeti i u 7 ujutru da se javiš :d

kao što ti rekoše, stavi ga u airplane mod, pa kad ustaneš, vrati ga u normalan režim rada, pa ko je zvao zvaće opet.
 
Vidi, problem je kada dam oglas za nesto da hocu da prodam...ljudi me zovu i u 7h ujutru i u 1-2 ujutru...ne gasim telefon zbog nekih drugih stvari, pa mi zbog toga treba neki program za tako nesto...A ako neko pomisli da ga konstantno izbacujem, nece vise ni da se javi

A neka aplikacija koja bi "genijalcima" koji zovu u ta doba ostavila Govornu poruku?
 
Da li samo ja vidim smisao volume slidera u muzickim plejerima ili ima jos neko? :)
Meni je to ultra korisno (kao npr MX player) medjutim vecina muzickih plejera ne nudi.
 
Poslednja izmena:
Treba mi neki FM tuner pošto sam instalirao cyanogenmod. Da ne bude zabune, ne treba mi aplikacija za radio streaming kojih je pun PLAY već klasičan fm tuner.
 
ima li neko apk telenor banke? pre sam lako nasao na netu, sada se ubih od trazennja i sve neke glupe aplikacije koje nemaju veze sa tim sto trazim iako imaju naziv telenor banka :S
 
Treba mi neki FM tuner pošto sam instalirao cyanogenmod. Da ne bude zabune, ne treba mi aplikacija za radio streaming kojih je pun PLAY već klasičan fm tuner.

Spirit FM za sada jedina alternativa FM radiju za AOSP ROM-ove.
 
Veoma cudno. Krenuo sam da instaliram neku aplikaciju preko kompa i kada sam trebao da izaberem uredjaj za instalaciju, medju telefonima koje sam imao i koji imam pojavio se neki sa T-mobile mreze koji nije moj.

11.PNG

E sad, u to vreme mi jeste tablet bio u Austriji, al bar bi pisalo Asus a ne Samsung. To me zbunjuje. Da li je neko imao slicnu situaciju?

(Znam da nije vezano bas za temu, ali ne znam gde bih pitao ovo a da ne otvaram novu temu)
 
Veoma cudno. Krenuo sam da instaliram neku aplikaciju preko kompa i kada sam trebao da izaberem uredjaj za instalaciju, medju telefonima koje sam imao i koji imam pojavio se neki sa T-mobile mreze koji nije moj.

Pogledajte prilog 153252

E sad, u to vreme mi jeste tablet bio u Austriji, al bar bi pisalo Asus a ne Samsung. To me zbunjuje. Da li je neko imao slicnu situaciju?

(Znam da nije vezano bas za temu, ali ne znam gde bih pitao ovo a da ne otvaram novu temu)

Ja sam jednom bio u slicnom rebusu, pa sam se jedva dosetio da sam instalirao Blue Stacks, a on dodaje neki virtualni uredjaj. Ja sam mislio da mi je kompromitovan nalog, pa sam krenuo da "kaznjavam" prestupnika push-instalacijom kineskih, korejskih i svih mogucih tastatura :D
 
ima na play store, ali kaze da tablet nije kompatibilan sa aplikacijom... poslao mi je drugar, snasao sam se ;)
 
Ja sam jednom bio u slicnom rebusu, pa sam se jedva dosetio da sam instalirao Blue Stacks, a on dodaje neki virtualni uredjaj. Ja sam mislio da mi je kompromitovan nalog, pa sam krenuo da "kaznjavam" prestupnika push-instalacijom kineskih, korejskih i svih mogucih tastatura :D
Hahaha, dobro me podseti. Otprilike pre dve nedelje sam poslednji put palio Bluestack pa ce biti da je to :d hvala :)
 
Trol level - professional.☺
Ne može da se kupuje, prvo kupite aplikaciju, pa onda pišite.
 
nije bio nameran trol, video sam cene i mogucnost da pretrazim aplikacije koje se placaju i napisah ovde.

i meni javlja istu gresku.
 
Nazad
Vrh Dno