Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ne znam tačno naziv. Bio je posljednji na listi sa slikom nekog zalivskog gradića.
 
Da ne znaš koji je to izbačen efekat (po imenu), upravo sam se se igrao malo, nisam primetio da nedostaje jedan (doduše lako je prevideti).
Trenutno ih ima 29 komada.

Original
cEUFQdX.jpg
Koji je ovo efekat?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ajd napravite posebnu temu za to čudo, smarate ko na Instagramu.
 
krastavac, i mene npr. smara prica o tastaturama svako malo, pa nemaju zasebnu temu :d
 
Ja sam se nekoliko puta kanio da otvorim temu o njima, ali svaki put u medjuvremenu resim svoj problem, pa odustanem.
 
moja iskustva sa tastaturama: ~2010. godine instalirao Smart Keyboard Pro.

The End

ne interesuje me predikcija, a i sigurno bi kilavo radila sa ijekavicom, tako da SKP FTW. Ali ako neka grupa aplikacija zasluzuje zasebnu temu, da se rastereti ova, onda su to tastature, a svakako ne Prisma. BTW, danas izasao cetvrti apdejt za Prismu u evo 10ak dana ;)
 
Tastature su jako bitan deo kompletnog iskustva na telefonima, ne znam zašto je čudno što se ljudi njima bave.

I glupo je kretati sa ličnim primerima, meni je bez predikcije nezamislivo da koristim telefon, tako da - svako ima svoje.
 
Je li ovo, a mislim na proždiranje baterije od strane FB normalno:

e194a946758d44a83ee6d52ff0c5c997.jpg
 
moja iskustva sa tastaturama: ~2010. godine instalirao Smart Keyboard Pro.

The End

ne interesuje me predikcija, a i sigurno bi kilavo radila sa ijekavicom, tako da SKP FTW. Ali ako neka grupa aplikacija zasluzuje zasebnu temu, da se rastereti ova, onda su to tastature, a svakako ne Prisma. BTW, danas izasao cetvrti apdejt za Prismu u evo 10ak dana ;)
I ja isto smart keyboard pro koristim od kad sam uzeo prvi android tel.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
uploadfromtaptalk1469656455529.png

Stvorila mi se ova opcija za family library :)

USA ps

Sent from my Redmi Note 3
 
Je li ovo, a mislim na proždiranje baterije od strane FB normalno:

e194a946758d44a83ee6d52ff0c5c997.jpg
Gledam i ne verujem ali nikad messenger ni fb kod mene a imam ovaj z2 vec godinu dana nije imao problem sa ta dva servisa.

Na prvom mestu je uvek bio ekran a na drugom Android system, OS...posle toga ostale app ili servisi.

31f757c251c641e497cc02f3f6e57b48.jpg



-----------------------

Nego ljudi dajte neku app za pregled scanova, tif format, Xperia album i Google photos ne otvaraju mi tif? Wtf
 
Poslednja izmena:
Nemam :(
Sada pogledah .. treba nova verzija ps ili ?

Sent from my Redmi Note 3
 
Ne, to je na strani servera.

Ovo je link preko koga se dodaju članovi porodice. Radi samo kada se na strani servera uključi Family Sharing: https://play.google.com/store/family/create

Evo, Family Sharing zvanično kreće danas: https://googleblog.blogspot.rs/2016/07/google-play-family-library-share-what.html?m=1

I ovo su zemlje u kojima će biti dostupan u narednih par dana:
Australia, Brazil, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Japan, Mexico, New Zealand, the United Kingdom and the United States
 
Poslednja izmena:
Google konačno sredio komentare na YouTube, sad ima like i dislike, I malo je preglednije... To se valjda apdejtovala sama nova verzija?

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Tastature su jako bitan deo kompletnog iskustva na telefonima, ne znam zašto je čudno što se ljudi njima bave.

I glupo je kretati sa ličnim primerima, meni je bez predikcije nezamislivo da koristim telefon, tako da - svako ima svoje.
fotografije su jos bitniji dio tog iskustva ;) Al eto, bode mi oci to prozivanje pojedinih kako "smaramo" sa nekim temama, a nije im problem ako oni "smaraju" neke druge. Dok je za tastature manje-vise sve receno i situacija stagnira, Prisma je nesto sasvim novo, nov pristup i mislim da ima sta da se kaze :smoke:
Bez predikcije bi se moje poruke na touch telefonima svele na "da", "ne" i "ok", i 1 template: "zovem te kasnije". Savrseno dobro rade i sa ijekavicom, ne vidim nijedan razlog zasto ne bi radile. Uostalom, evo otvoricu ja temu, ne trazi to ne znam kakav napor.

Edit: Evo je - http://forum.benchmark.rs/showthread.php?382664-Android-tastature&p=4733491
iskreno, nisam se ni bakcao, ali sumnjam da imaju podrsku za crnogorski jezik (iliti srpski na ijekavici, kako god ko zeli da ga zove), a ja da ucim tastaturu rijec po rijec, ne pada mi napamet! Ekrani su postali dovoljno veliki da mnogo manje grijesim, a SKP sam podesio tacno kako meni treba. I recimo u CG ne poznajem licno ni jednu jedinu osobu koja koristi predikciju. Ne kazem da ih nema, ali nije toliko rasprostranjeno. Isto kao sto ljudi ovamo ne koriste WhatsApp (vec Vajber) i Windows Phone
I ja isto smart keyboard pro koristim od kad sam uzeo prvi android tel.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
ista prica... Desire HD... I jos ga imam, dobro radi kao treci telefon, prije svega kao audio plejer. A SKP je i dalje na njemu (sva sreca vise se ne zove Babel Talk ili kako ono bi :wall: )
 
Ишао на линк што је @corvus ставио и понудио ми. Онда је тражио ццв код са картице (ту је нешто баговао, а ја кликтао, три пута ми скинуо по долар) и сада ми нуди све мејлове из именика коме хоћу да пошаљем позивницу.

Edit: онај други линк ка блогу и онда у тексту има линк (Family library) на који се кликне. Кад копирам линк овде каже да не може али са блога хоће.

48437804c47d993e2dfd4e7eee30e7dc.jpg


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imaš "Family" opciju u okviru Play Store-> Account?

Kod mene još uvek nema.

Ne, to je na strani servera.

Ovo je link preko koga se dodaju članovi porodice. Radi samo kada se na strani servera uključi Family Sharing: https://play.google.com/store/family/create

Evo, Family Sharing zvanično kreće danas: https://googleblog.blogspot.rs/2016/07/google-play-family-library-share-what.html?m=1

I ovo su zemlje u kojima će biti dostupan u narednih par dana:
Australia, Brazil, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Japan, Mexico, New Zealand, the United Kingdom and the United States

Nas sirotinju iz Indije ne fermaju 2% :D
 
Nas sirotinju iz Indije ne fermaju 2% :D

Haha Ništa, k'o da nemamo porodicu. :D Ne znam kako će funkcionisati to sa promenom zemlje kod accounta koji je vezan za Family Sharing. Tačnije, da li se može dodati u Family Sharing, a onda promeniti zemlja...
 
Nazad
Vrh Dno