Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nema. Mislim ima ali to nije to. Patern lock ionako imam na telefonu. Meni treba zaključavanje pojedinacnih poruka ili odnosno da od te i te osobe ide u private inbox. Koja sms app to ima?

Imaš to u GO SMS.
 
Jel vam radi Showbox? Ja ako apdejtujem, kresuje non stop a bez apdejta stalno pokazuje da nema videa.
Edit: Takodje mi uopste ne nudi prevod, koji je ranije nudio(preko subslauncher-a).
 
Poslednja izmena:
Jel vam radi Showbox? Ja ako apdejtujem, kresuje non stop a bez apdejta stalno pokazuje da nema videa.
Edit: Takodje mi uopste ne nudi prevod, koji je ranije nudio(preko subslauncher-a).

Ja sam danas dobio obavestenje o novom azuriranju, ali posto mi je spor mobilni net, odbio sam. Sad ne znam da li da azuriram uopste, ako se stalno gasi, postala mi je zamena za Popcorn Time. Inace, sinoc sam poslednji put gledao seriju preko Showboxa, sve je radilo normalno.
 
GO aplikacije su odavno na losem glasu, ali verujem da niko u skorije vreme odavde nije probao i uverio se da li one i dalje lose rade. Ja nisam probao, ali cini mi se da se automatski odbijaju zbog nekog bloatware-a od pre 2 godine. Ne verujem da se nista nije menjalo od tada.
 
GO aplikacije su odavno na losem glasu, ali verujem da niko u skorije vreme odavde nije probao i uverio se da li one i dalje lose rade. Ja nisam probao, ali cini mi se da se automatski odbijaju zbog nekog bloatware-a od pre 2 godine. Ne verujem da se nista nije menjalo od tada.
Jesu malo smarali ali meni za moje potrebe radi super. Ne vidim ništa loše a ne jede ni bateriju. Druge aplikacije nisu mogle što i Go SMS kada sam upoređivao. Sada nemam obaveštenja ali možda zato što sam kupio pro verziju. Nisam siguran, jer nikada nisam obraćao pažnju na to. Realno, ne izbacuje ih svaki čas.
 
Ma kakve dve god, ja sam pre par meseci prestao da koristim GO sms jer je svakim apdejtom postajao sve gori.
Sve korisno su izbacili iz aplikacije, a poceli da smaraju sa bloatom opasno.
 
Nema. Mislim ima ali to nije to. Patern lock ionako imam na telefonu. Meni treba zaključavanje pojedinacnih poruka ili odnosno da od te i te osobe ide u private inbox. Koja sms app to ima?

Ima handcent ali zahteva registraciju, neku bezveze. Ja se registrovao i radi odlično.
 
Jel vam radi Showbox? Ja ako apdejtujem, kresuje non stop a bez apdejta stalno pokazuje da nema videa.
Edit: Takodje mi uopste ne nudi prevod, koji je ranije nudio(preko subslauncher-a).
Meni prosao update na asus hd7, normalno sam pustio film.
 
Jel vam radi Showbox? Ja ako apdejtujem, kresuje non stop a bez apdejta stalno pokazuje da nema videa.
Edit: Takodje mi uopste ne nudi prevod, koji je ranije nudio(preko subslauncher-a).
Ako koristis adaway moras u white listu dodati neke linkove.

Evo ove:
uploadfromtaptalk1429564893645.png
 
Baš šteta što nema drugu opciju, tipa 100gb za 2$ mesečno itd.. Mnogo mi ovo 10$ mesečno.. Baš sam se navikao na dropbox, žao mi što ću morati na drugi cloud
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1429616838720.png
    uploadfromtaptalk1429616838720.png
    237.8 KB · Pregleda: 284
@Nikola imas s vremena na vreme njohove promocije i preko njih mozes da dodjes do dodatnot besplatnog prostora npr zadnje sto znas je ako skines njihovu app za mail dobijes valjda jos 1GB besplatnog prostora.Napravi majci,sestri,ocu dropbox acc sa tvojim kodom (mislim na refferal code) i eto ti jos 2GB...U principu sve zavisi koliku rodbinu imas :-D ... P.S. koji je po vama najbolji program za zakljucavanje aplikacija sms itd ??
 
Ma smesno je 2GB, to je i za memorijsku karticu na telefonu smesno, a kamoli za cloud. Mail.ru mislim jos uvek daje 100GB free.
Za zakljucavanje aplikacija ja koristim Smart App Lock.
 
@dimi89 imam nekih 7gb na ovih 23 već, mada opet, meni samo camera uploads folder ima 11gb..probaću da nadjem neku alternativu.. Šteta što imaju samo jedan paket a to je 10$/mesečno
 
ako neko ima predlog za alternativu one note, a da nije ev. note (jel gugl ima tako nešto osim keep)?
dve stvari su mi bitne:
razvrstavanje po folderima
sinhronizacija
 
Poslednja izmena:
Meni je Mega cloud malo nepoverljiv, ali ga koristim zajedno sa Google Drive-om. Ko moze da nam garantuje da se nece ponoviti scenarijo kao sa Mega upload-om ? Ljudi su drzali na hiljade slika dok je bio Mega Upload i na kraju je sve nestalo.
 
Baš šteta što nema drugu opciju, tipa 100gb za 2$ mesečno itd.. Mnogo mi ovo 10$ mesečno.. Baš sam se navikao na dropbox, žao mi što ću morati na drugi cloud
Predji na google drive. Realno ako ti svi cloud servisi jednom puknu cenim da ce drive otici poslednji.

uploadfromtaptalk1429626396543.png
 
Poslednja izmena:
ako neko ima predlog za alternativu one note, a da nije ev. note (jel gugl ima tako nešto osim keep)?
dve stvari su mi bitne:
razvrstavanje po folderima
sinhronizacija

Imaš u keep dodavanje "label-a", klikom na label pokaže sve iz grupe koja je označena istim label-ima. Nije razvrstavanje po folderima, ali je slično.
 
Koliko je free na drive-u? 15gb?fina je ovo cena mesečno...
Da. Ali bace sa vremena na vreme neku akciju pa pokupis malo vise. Npr pre 3,4 meseca si trebao da odradis neku sigurnosnu proveru akaunta da bi dobio dodatnih 2gb. Ja imam sada 17gb a npr vojkan ima 25 jer je nesto odradio pre par god kada su isto delili prostor.
Edit: instalirao quick office i dobio 10gb.
 
Poslednja izmena:
Jedini razlog zašto ne koristim google drive kao primarni cloud je taj so bez googla+ ne radi auto sinhronizacija.
 
za to imaš workaround u vidu DriveSync, FolderSync itd
 
Mislim da ne moras da budes logovan na g+ da bi radila sinhronizacija slika..
 
Predji na google drive. Realno ako ti svi cloud servisi jednom puknu cenim da ce drive otici poslednji.

Pogledajte prilog 168476
Samo što Google sam može da ga ugasi. Meni je deaktivirao 4 maila u poslednjih mesec dana, bez razloga.
Brdo mailova, kontakata, važnih dokumenata, plaćenih aplikacija
Od njih, sada samo plaćene stvari (pošto imaju drugi terms).
 
Nazad
Vrh Dno