Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa ja sam rekao da moze, tako su pisali na xda, da cak i kada obrises app, backup se i dalje radi ako je ukljucena opcija..ali izgleda da nije bas tako. :)
 
Ja sam imao opciju i nakon brisanja photos app ali evo vidim da je sad nemam. U međuvremenu sam brisao ažuriranja za play servise i pustio da se automatski ažuriraju sa play stora. Probajte da instalirate photos app pa da je obrišete i proverite da li onda imate backup i bez nje.
Google+ nikad nisam imao.
 
Ако имаш gmail аутоматски имаш и g+.
 
Аха моја грешка :)
 
Ако је не користим нема разлога да је држим џабе ту..
 
Ima obojen status bar, settings je material, ono ja ne koristim fb ali kada sam probao app pre par meseci ova deluje poprilicno lepse i brze, bar na mom telefonu.
 
Postoji li neki ad-blocker za Operu Mobile (nerutovan Android 5)?
 
Maxthon ima u sebi adblock, probaj, mozda ti se svidi.
 
Maxthon ima u sebi adblock, probaj, mozda ti se svidi.
To znam, ali to nije rešenje za moj problem ;) Uostalom, ako ne bih koristio Operu, prešao bih na Firefox i ABP.

Ajd da ponovim pitanje: Postoji li neki ad-blocker za Operu Mobile (nerutovan Android 5)?
 
Da vidno. Trebalo im je više od godine da ubace plavi kružić za novi post
 
Ajd da ponovim pitanje: Postoji li neki ad-blocker za Operu Mobile (nerutovan Android 5)?
Postavi se pitanje na bench forum i čekaš odgovore.
Odgovore koji ti ne odgovaraju ne uvažiš a na onima koji ti urade posao se ne zahvališ :)
Današnja omladina željna svega na tanjiru.

Nikako ne kažem da si ti takav, verujem da si već izguglao i da nisi našao odgovor.
 
Nema bolcker, opera nema ekstenzije pa da moze da se instalira. Ili nesto na nivou sistema kao adaway plus opera, ili neki od browsera sa ugradjenim ad blockerom.
 
Današnja omladina željna svega na tanjiru.
Hvala za ovo :) Već decenijama nisam omladinac, tako da ovo prija :D

Nego, što se tiče Opere Mobile i blokiranja reklama... Ranije je to moglo, ali izgleda da sada više ne može (???)

https://www.fanboy.co.nz/opera.html
http://androidforums.com/threads/tips-opera-mobile-customizations.404999/

Moguće da je od prelaska na WebKit to nekako blokirano, jer kod mene uopšte ne mogu da otvorim stranu opera:config :(
 
Треба ми најједноставнија апп (за нерутоване уређаје) која би ми омогућила слајдер за осветљење екрана у падајућем табу. Нешто на ову фору, небитне су ми друге опције.
87b1f9606c4e17356eb58074db778442.jpg
 
Postoji li aplikacija za opis linija gsp beograd? Znači za svaku gsp liniju da prikazuje kojom trasom ide? Hvala
 
Треба ми најједноставнија апп (за нерутоване уређаје) која би ми омогућила слајдер за осветљење екрана у падајућем табу. Нешто на ову фору, небитне су ми друге опције.

Cini mi se da power toggles ima i slider kao opciju.

Postoji li aplikacija za opis linija gsp beograd? Znači za svaku gsp liniju da prikazuje kojom trasom ide? Hvala

Probaj ovu https://play.google.com/store/apps/details?id=travel.busmaps
 
Poslednja izmena:
Ja jedino znam za Planplus koji pokazuje trasu linije na mapi.
Na kraju krajeva i ne mora na mapi, može i da ispisuje samo stanice gde ta linija gsp staje. Video sam preporuku za gspg, baš ovako nešto i tražim ali da se apdejtuju informacije povremeno.. U ovoj gspg ništa nije pipnuto 2,3 godine
 
Nazad
Vrh Dno