Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Radi posao ali u eri LP/M androida koji izgledaju super (kao i vecina poznatijih aplikacija) ne mogu da svarim te app. koje izgledaju kao da su sa 6600 symbian-a :)

Zato melodije secem na kompu u Sound Forge-u.
 
Prestao je da mi radi OGYouTube sam od sebe, jel ima jos neko tih problema?
 
Pa zato što je izašla pre 6 godina i ko zna kada je poslednji update bio.
 
Nije gugl kriv sto proizvodjaci nece da apdejtuju. Gugl je pustio za sve podrzane nexuse apdejt, pustio je za one uredjaje apdejt, pustio je za gpe uredjaje apdejt. Dovoljno od njih
Jeste kriv što im to dozvoljava, a oni ucenjuju da će da menjaju OS. Iako realno nemaju gde.
 
Radi posao ali u eri LP/M androida koji izgledaju super (kao i vecina poznatijih aplikacija) ne mogu da svarim te app. koje izgledaju kao da su sa 6600 symbian-a :)

Zato melodije secem na kompu u Sound Forge-u.
Htc me razmazio,tamo je bilo mnogo lako.....steta sto nije tako na svim telefonima
 
Pa zato što je izašla pre 6 godina i ko zna kada je poslednji update bio.
Ma radilo mi dobro do malopre, kliknem da pustim neku pesmu i izbacuje mi FC non stop.
Koja je trenutno najbolja alternativa?
 
Pa zato što je izašla pre 6 godina i ko zna kada je poslednji update bio.
b1ed17c24020f59110af5a73902ca82b.jpg

@stevan10 moja preporuka bar sto se tice downloada videa ili audia sa yt je

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2137743
Odlicna standalone app, koristi ffmpeg :)
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam ovu 1.0 verziju OGYouTube-a i ona 3 dodatka, radi sjajno...
 
Jel ima neka app za specifikacije automobila? Kao sto postoji na sajtu mojagaraza.rs kada se upise neki model odredjenog proizvodjaca da ispise specifikacije svim motora koji su ugradjivani u taj model, itd.
 
Ja ne znam da li je do mog telefoba, ali meni ni jedan browser ne radi dobro na telefonu. Apus mi je do skoro bio dobar, sad je usporio i on. Probao sam sve zive od Chroma, Opere, Opere mini i mnogo drugih i ni sa jednim nisam zadovoljan. Koji je po vama najbrzi browser, ne treba mi nikakve opcije i podesavanja, samo da je mali i da brzo radi?
 
Na njemu i nista nece valjati. xD
 
Ma jok, telefon radi kao zmaj. Nikad mi nije zabagovao za godinu dana. Stvarno sam prezadovoljan telefonom.
 
Ja koristim Chrome i Operu, a tebi ako ni opera mini ne pomaze to znaci da je fon spreman za master reset ;-) ili flashuj neki drugi rom.
 
Sta znaci konkretno da su browseri usporili? Mozda misli na brzinu ucitavanja?
 
Pa upravo to. Apus recimo trenutno koristim, bio je extra brz, posle update-a vidi se da je usporio. Rekao bih da je do najnovije verzije aplikacije, a ne do telefona. Na telefon za sad nemam ni najmanje primedbe, nikad ni jedan bag ili slicno. A opera mini konkretno, ova fabricka u telefonu je u nekoj korelaciji sa ovom na gplay, jer ne moze da se azurira, nego mora da se skine ta druga. I onda kao da jedna drugu guse. Da ne sirimo dalje :) samo sam hteo preporuku za dobar browser.
 
Ima li neka jednostavna apk koja pokazuje informacije o bateriji, bitno je da ima brzinu punjenja da znam jel punjac radi kako treba posto nemam original punjac.
Inace radi se o Lenovo Tab, original punjac je od 1A, ja imam original punjace od S3 koji je 1A i S6 koji je 2A. Pa dodatno pitanje je jel smem da koristim od S6 koji je brži, ili nije preporucljivo zbog baterije?
 
Ja ne znam da li je do mog telefoba, ali meni ni jedan browser ne radi dobro na telefonu. Apus mi je do skoro bio dobar, sad je usporio i on. Probao sam sve zive od Chroma, Opere, Opere mini i mnogo drugih i ni sa jednim nisam zadovoljan. Koji je po vama najbrzi browser, ne treba mi nikakve opcije i podesavanja, samo da je mali i da brzo radi?
Lightning browser, cm browser
 
Jel ima neka app za specifikacije automobila? Kao sto postoji na sajtu mojagaraza.rs kada se upise neki model odredjenog proizvodjaca da ispise specifikacije svim motora koji su ugradjivani u taj model, itd.

Ako ne nađeš ništa, ja bih išao na Wikipedia aplikaciju, jer Wiki ima te podatke o autima.
 
Ima li neka aplikacija za alarm koja moze da grupise/sortira alarme po nprm danima? Ili jednostavno da se napravi grupa alarma. Posto ovaj stock sat nema nesto takvo, a sada mi treba jer imam vise alarma za jedan dan, pa su za svaki dan u razlicito vreme, tako da imam gomilu alarma i nepregledno mi je,. Pogotovo sto ovaj sat sortira po vremenu i onda se izgubim dok nadjem koji alarm mi treba.
Hvala unapred! :)
 
Реално, за сваки дан у недељи ставиш шта ти треба, колико пута месечно да се понавља и ето ти.. Да не скидаш џабе другу апп.
 
Nazad
Vrh Dno