Šta je novo?

Metal Gear Solid: Peace Walker

Kodek je sa razlogom pojednostavljen, toliko imas kaseta koje mozes preslusavati i istraziti istorijat likova(omiljeni su mi The Boss i Kaz, ostali su nekako dosadni).


Za adhoc uvek spreman :).

E a gde se to preslusava uopste, nisam to video.

Ne znam ni koliko ce jos psp biti kod mene a i slabo se snalazim sa stvarima vezanim za isti posto ne pratim psp scenu. Kako ide to preko ad-hoc, jel to lokalni co-op ili preko neta?
 
E a gde se to preslusava uopste, nisam to video.
Kada izaberes misiju, imas da preslusavas kasete vezane za tu misiju, ali mozes i da odaberes bilo sta sto si do sada otkljucao na drugom tabu.

Ne znam ni koliko ce jos psp biti kod mene a i slabo se snalazim sa stvarima vezanim za isti posto ne pratim psp scenu. Kako ide to preko ad-hoc, jel to lokalni co-op ili preko neta?
Povezes ps3 na net preko ethernet kabla, napravis adhoc party, odradis pair psp-a sa party-em i to je valjda sve :).
 
Kada izaberes misiju, imas da preslusavas kasete vezane za tu misiju, ali mozes i da odaberes bilo sta sto si do sada otkljucao na drugom tabu.


Povezes ps3 na net preko ethernet kabla, napravis adhoc party, odradis pair psp-a sa party-em i to je valjda sve :).

Zar nema veze sto je piratski fw na psp-u, kako ne primete to? Steta, ma moram da kupim ps3 u skorije vreme, nema druge :D

Kakva je konekcija, ima li laga kad se igra u co-op-u na taj nacin.
 
Zar nema veze sto je piratski fw na psp-u, kako ne primete to? Steta, ma moram da kupim ps3 u skorije vreme, nema druge :D

Kakva je konekcija, ima li laga kad se igra u co-op-u na taj nacin.

Da budem iskren, ne znam.
Nisam jos probao, ali planiram.
 
Ovo jednostavno trazi da se igra sa nekim, cela igra je tako koncipirana :)

Ubi me onaj segment kad zarobe Snejka i kad mora trougao da se maniakalno pritiska. Otpade mi ruka. I onaj deo posle kad mora da pobegne je zeznut ako se zuri kao ja malopre.
 
Svi znamo koliko bi takav port znacio Sony-ju, Konami-ju a i nama! :)
 
Meni nakon šro pređem onaj deo na samom početku igre kad treba bombom da se raznese kapija i kad prođe sledeći filmić, igra zakuca prilikom loadinga i psp se samo ugasi, bedak.
 
Metal Gear Solid: Peace Walker may seem a little out of place in the company of, well, every major unannounced game release for the next 30 years, but a new VGA teaser’s dropped a none-too-subtle hint that Big Boss isn’t ducking out of the spotlight just yet.

The grand majority of the video is just Geoff Keighley waxing promotional about this weekend’s show, but that all changes at the 0:48 mark when a Peace Walker logo temporarily engulfs the entire screen.

It’s worth noting that – despite being pretty great and starring David Hayter, whose gravily warble deserves to win every voice acting award ever conceived – Peace Walker isn’t nominated for any awards. The implication, then, is that something new is on the way.

Well, new-ish. A potential Ps3 port of the bite-sized sneaking/frequent kidnapping sim has been mentioned in the past, so a VGA announcement certainly isn’t outside the realm of possibility.
 
Ja ne bih, vise bih voleo novu igru pravljenu za ps3 nego port psp igre. Ko zna na sta bi to licilo.
 
Isto i ja. Nije dovoljno sto se portuju upscale-ovani ps2 naslovi, sad treba jos i psp igre...
 
Prodao bi bubreg za PS3 port ! Nek se smiluju, platicu i 100e ako treba igru!
 
Steta sto ce kojima radije umreti nego da prizna da mu je vrh karijere muzenje mgs fransize.
 
Koliko toliko je imao udeo i u Castlevania: Lords Of Shadows... :)
 
Vidim da ovde nije pisano nekoliko godina, ali moram da pitam nesto.
Da li neko moze da mi cisto malo samo pomogne kako da otkljucam onu poslednju misiju sa onim ZEKE robotom? Presao sam sve one misije gde trazim onog odbeglog sabana i dosta onih extra misija, ali tu sam stao. Ne znam sta dalje...
 
Koliko me secanje sluzi, mora mnogo grinda u mother base da bude, valjda na intel team da se obrati paznja, plus ZEKE da izgradis plus jos neke sitnice. Najbolje je na netu da vidis, sigurno ima uputstvo korak po korak
 
Bice da si u pravu. U Extra Ops imam jos dve misije sa onim roboticima da predjem i mislim da mi bas neka njihova oruzja nedostaju da kompletiam ZEKE. A neverovatno me smara da igram one Extra Ops misije. Jel cim kompletiram ZEKE krece borba sa njim?
 
Ja vise ne znam sta da radim. Kompletirao sam ZEKE, prelazim jednu po jednu Extra Ops misiju, ali nista dalje. Nije valjda da moram da predjem sve Extra Ops da bih otkljucao borbu sa ZEKE?
 
Nazad
Vrh Dno