Šta je novo?

Metal Gear Solid: Peace Walker

psihoyu

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
30.03.2007
Poruke
1,715
Poena
349
Metal Gear Solid: Peace Walker

* Konami
* Kojima Productions
* Modern Action Adventure
* Release: TBA 2010 »
* ESRB: Mature

960566_20090716_790screen001.jpg


960566_20090716_790screen002.jpg


960566_20090716_790screen005.jpg


960566_20090615_790screen002.jpg


960566_20090615_790screen003.jpg


960566_20090602_790screen001.jpg


960566_20090602_790screen003.jpg


960566_20090602_790screen004.jpg


960566_20090602_790screen005.jpg


960566_20090602_790screen010.jpg


[YOUTUBE]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Sx4k1aa07Ng&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Sx4k1aa07Ng&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/YOUTUBE]

Sta ocekujete od ove igre ?
Po meni je ovo igra zbog koje vredi kupiti PSP. Jako mi lepo izgleda za PSP igru.
Steta sto ovo nije PS 3 naslov.
 
Poslednja izmena:
ja pomislio da je za PC, pa hteo da napišem "koja retro grafika", ali ako ovo PSP gura, svaka im čast! Stvarno je bruka za tu spravicu!
 
Ja ne verujem da je prica zavrsena za PS 3, jer da je tako Kojima ne bi pravio nio Rising i Peace Walker, zar ne ?
 
Pa priča uvek može da se produži samo je pitanje ima li smisla :)
 
Poslednja izmena:
Prica je zavrsena, i prativi sada nastavak koji se desava 10 ili 20 godina pre nego sto je prica zavrsena je bezveze, to ima smisla pre nego sto se prica zavrsi, ovako sada ne. Videli smo da je snake omatorio i propao, i sa njim vise nije moguce praviti neki nastavak....

MGS Rising nema veze sa starim delovima MGS-a i sa samim Snake-om.
 
A sta je problem da se pojave klonovi Snake-a, ili nek njegova deca ?
Ja sam 1000% siguran da ce biti MGS 5 posle Risinga.
Jel to iz prve ruke znas da Rising nema veze sa starim MGS ? :D Posto je izaslo 50 gameplay filmica, pa si video ?
Naravno da Rising ce imati veze sa MGS, pa U MGS 2 igras skoro celu igru sa Raidenom. Ova igra treba da objasni sta se desilo sa Raidenom kad je otisao da trazi Sunny i Patriotse, i kako je postao Cyborg ninja.
 
Prica je zavrsena, i prativi sada nastavak koji se desava 10 ili 20 godina pre nego sto je prica zavrsena je bezveze, to ima smisla pre nego sto se prica zavrsi, ovako sada ne. Videli smo da je snake omatorio i propao, i sa njim vise nije moguce praviti neki nastavak....

MGS Rising nema veze sa starim delovima MGS-a i sa samim Snake-om.

O cemu ti to? A sto je onda Kojima pravio prequel sa MGS 3 i Big Bossom kao glavnim protagonistom? Kakve veze ima Solid Snake sa tim nastavkom osim sto izgleda kao mladi Big Boss. I nije samo Solid Snake glavni u toj prici, ceo serijal ne bi bio to sto jeste da oko Snakea nije bila gomila drugih likova koji su upravo i zasluzni za popularnost serijala.
 
A sta je problem da se pojave klonovi Snake-a, ili nek njegova deca ?
Ja sam 1000% siguran da ce biti MGS 5 posle Risinga.
Jel to iz prve ruke znas da Rising nema veze sa starim MGS ? :D Posto je izaslo 50 gameplay filmica, pa si video ?
Naravno da Rising ce imati veze sa MGS, pa U MGS 2 igras skoro celu igru sa Raidenom. Ova igra treba da objasni sta se desilo sa Raidenom kad je otisao da trazi Sunny i Patriotse, i kako je postao Cyborg ninja.

Sam Kojima je rekao da ce Rising predstavljati neki novi MGS tako da nece imati puno slicnosti sa starijim MGS serijalom!
A Peace Walker ce biti MGS5...
 
Sam Kojima je rekao da ce Rising predstavljati neki novi MGS tako da nece imati puno slicnosti sa starijim MGS serijalom!
A Peace Walker ce biti MGS5...

Da, nedavno je i rekao da je peacewalker u klasi MGS 5 igre. A sto se mene tice Rising je samo spin-off koji prica Raidenovu pricu izmedju mgs 2 i mgs 4 uz ko zna kakav gameplay. Ostaje da vidimo na sta ce to da lici.
 
Mislim da kod Hidea nema prostora za gresku. Velika je steta sto se Peace Walker ne radi za PS 3, zato sto ce igra da razbija. Cim je ceo MGS 4 tim ukljucen u taj projekat.
 
Mislim da kod Hidea nema prostora za gresku. Velika je steta sto se Peace Walker ne radi za PS 3, zato sto ce igra da razbija. Cim je ceo MGS 4 tim ukljucen u taj projekat.

Ako ovako dobro izgleda za psp kako bi tek igra bila jaka na ps3, ovo je ladno mogao da bude mgs 5 ali ko zna sta su planirali, mozda vise nece ni biti igre sa imenom mgs5 nego ovakvi projekti kao rising i peacewalker koji su i dalje deo serijala.
 
O cemu ti to? A sto je onda Kojima pravio prequel sa MGS 3 i Big Bossom kao glavnim protagonistom? Kakve veze ima Solid Snake sa tim nastavkom osim sto izgleda kao mladi Big Boss. I nije samo Solid Snake glavni u toj prici, ceo serijal ne bi bio to sto jeste da oko Snakea nije bila gomila drugih likova koji su upravo i zasluzni za popularnost serijala.


Pa to je napravio pre zavrsetka price, i pre nego sto je Snake doshao do kraja svog zivota ( skoro do kraja )... I shta sada, treba da se vrachamo 20 godina u nazad kada znamo kraj priche? Ali sve je moguce, novac je u pitanju :) Kojima moze da nas vraca i milion puta...
 
Pa to je napravio pre zavrsetka price, i pre nego sto je Snake doshao do kraja svog zivota ( skoro do kraja )... I shta sada, treba da se vrachamo 20 godina u nazad kada znamo kraj priche? Ali sve je moguce, novac je u pitanju :) Kojima moze da nas vraca i milion puta...

Pa sta? Ne znam sta je autor hteo reci... Ako je tebi serijal zavrsen sa Solid Snakom i MGS4 ne znaci da je i drugima.
 
Cekaj zasto je tako tesko zamisliti MGS 5 sa Snakeom koji je izlecen ? Ili da se igra sa njegovom decom/klonovima ? Ja bi tu pricu progutao ko majmun bananu. Pravo da ti kazem ne zanima me kakve ce price Kojima da smislja, nek on nama samo daje vrhunske igre.
Bez MGS serijala svet igara je jadniji za jedno 20% po meni.
 
Cekaj zasto je tako tesko zamisliti MGS 5 sa Snakeom koji je izlecen ? Ili da se igra sa njegovom decom/klonovima ? Ja bi tu pricu progutao ko majmun bananu. Pravo da ti kazem ne zanima me kakve ce price Kojima da smislja, nek on nama samo daje vrhunske igre.
Bez MGS serijala svet igara je jadniji za jedno 20% po meni.

Nije tesko zamisliti, ali ja mislim da Hideo sebi polako priprema teren za nove projekte sa Rising-om...Vec je poceo sa MGS4, gde je Raiden-a prikazao u skroz drugom svetlu nego u MGS2 gde i nije bas bio omiljen kod obozavaoca!
Polako ali sigurno, ce Snake-a da udaljava iz te price i nije tesko zamisliti da se sve lepo nastavi sa Raiden-om!
Ne kazem da nece izlaziti MGS sa Snake-om ili njegovim klonom ali mislim da ce Raiden preuzeti uskoro pol poziciju.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da bi Hideo rizikovao da izbaci skroz najpopularnije lika, Snake/Big Bossa.
Ako misli da pravi neke ludacke hack&slash igre sa Raidenom a la Devil May Cry, ja to necu kupovati i igrati.
Nek se on drzi naseg cika Solid/Naked/Liquid/Solidius Snake-a. Nek ih klonira ko ovce ako treba. :D
 
Ne verujem da bi Hideo rizikovao da izbaci skroz najpopularnije lika, Snake/Big Bossa.
Ako misli da pravi neke ludacke hack&slash igre sa Raidenom a la Devil May Cry, ja to necu kupovati i igrati.
Nek se on drzi naseg cika Solid/Naked/Liquid/Solidius Snake-a. Nek ih klonira ko ovce ako treba. :D

Snake kao Snake je Solid ili Naked...ova druga dvojica su braca Solid Snake i bas nemaju nekih slicnosti sa njim!
Tako da ja licno ne bih igrao kao Liqiud ili Solidus vec samo kao Naked/Solid Snake!:D
A ako hoces da igras sa Liqiud-om igraj MGO i nabavi neki od expansion pack-a i eto mozes da igras kao Liquid...
 
Nisam na to mislio, nego da se i dalje pojavljuju Liquid i Solidius.
Ma 16 dana vec skidam MGS 4 patch, ide mi na levo jaje vise koliko je kilavo ! Imam US verziju igre tako da mogu sa US store-a da kupim DLC.
 
Moram da se ubacim u pricu
Sta postoji DLC za MGS4 ?Ja sam gledao na storu i nista nisam nasao
 
Imas MGS 4 temu za to. Ovde se prica o Peace Walker-u.
 
Moram da se ubacim u pricu
Sta postoji DLC za MGS4 ?Ja sam gledao na storu i nista nisam nasao

Postoje Expansion Pack-ovi...samo ja ne znam tacno na koju foru se oni kupuju, ja do sada nisam uspeo da uzmem!
Isuvise mi je konfuzno to sa Konami-jem, jer ipak se to ne moze naci na store-u!
 
Imaju na US store-u, znam da sam video.
Jel ovo u Peace Walkeru isti Outer Heaven kao iz onih 2D MGS ?
 
Kojima reads Peace Walker script on latest podcast
Posted on July 22, 2009 by Nick


In the latest HideChan podcast, producer Hideo Kojima, designer Shuyo Murata and some other members of Kojima Productions did a reading of the Metal Gear Solid: Peace Walker script. The script is in it's final phases of completion, according to Kojima, saying that the staff read through is the last step before it's handed off to the voice actors for recording. Kojima also goes on to say that the majority of the voice actors have yet to be decided on, and urges fans to write in with suggestions. He does reveal that the actor for Snake has already been decided upon, though he doesn't give a name.

Of course, in usual Kojima fashion, certain parts of the reading have been bleeped out and censored, not too unlike the interview Famitsu posted just days before the game was revealed at E3. Check it out here, courtesy the HideChan blog. The script reading starts around 15 minutes in, and of course, is in full Japanese(sorry to get the hopes of non-Nihongo speakers).

MGS: Peace Walker is due out sometime next year, exclusively for the PSP.
 
pokrenes igru i ides na ono extra.I tamo nadjes MG Store i mozes da kupis.Ceo paket kosta 13e
 
Niko ne komentarise trejer ? A svi kao MGS fanatici ovde ? Pih!
Jel ste videli da ce igra biti co-op za igraca ? Nesto nisam odusevljen tim fazonom, mada Kojima nikad nije pogresio.
I ono kad se utrpaju 2 Naked Snake-a u istu kutiju je totalno GEJ ! Uzas! :d
 
Niko ne komentarise trejer ? A svi kao MGS fanatici ovde ? Pih!
Jel ste videli da ce igra biti co-op za igraca ? Nesto nisam odusevljen tim fazonom, mada Kojima nikad nije pogresio.
I ono kad se utrpaju 2 Naked Snake-a u istu kutiju je totalno GEJ ! Uzas! :d

Za sada me nije odusevilo. I dalje mislim da Kojima uludo trosi vreme na psp igru.
 
Odlican je trailer, a i siguran sam da ce i igra biti super. Samo da se sve moze preci i u singleplayeru.
 
Nazad
Vrh Dno