Šta je novo?

Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo

ja vec duze vreeme koristim seed.st i meni su super...ptobao sam pakete od 3, 7 i 15 dolara nedeljno i izmedju 3 i 7 dolara se bas oseti razlika, isplati se uzeti hybrid. Cene su isto OK. BTW, to nije 50Mbit upload vec oko ~400Mbit. Cene su im super, koji je to paket?
 
Poslednja izmena:
Verovatno cu sledeci put da uzmem neki njihov seedbox, sada imam seedhost.eu i ne svidja mi se sto se meri upload.

edit:

Dear Dejan

The minimum uploaded guaranteed rate is 500Mbps maximum 1gbps

Best Regards.
--
Edd - Box4Seed

Ovo su mi odgovorili.
 
Poslednja izmena:
nisi ti nista rekao nego napisao a napisao si 50Mbit-a...
 
Ja ih koristim, evo SS cisto da vidis:
EkouDBA.jpg


50Mbit UL

Dobro izgleda, kada bi uTorrent mogao da se skocka tako ...
 
porucio sam najmanji paket sada cekam da mi aktiviraju posto to rade rucno...prenecu i ja iskustva.
 
nisi ti nista rekao nego napisao a napisao si 50Mbit-a...
Da sad vidim, LAPSUS CALAMI, ili sto bi se na srpskom reklo greska u pisanju.
Znaci nisam hteo da napisem 50Mbit vec 50MB/s.
Izvini sto sam napravio gresku u pisanju.
 
Ma ne smeta meni nego da ne pomisle drugi koji ne gledaju sliku da je samo 50mbit, nego koliko dugo se ceka da ti tovore seedbox evo proslo nekoliko sati i nista...pise da ce od 3 da sledeci mesec dobijem invoice iako je ovaj dan skoro zavrsen a verovatno tek sutra cu dobijem...znaci dan prodje uzaludno a racunaju ga kao da sam koristio znaci ako u minut do 12 uplatim izgubim dan ili dva dok se smiluju da otvore...
 
Meni je spanac Edgar koji je i vlasnik sredio za 2-3 sata max. I tako vec neko vreme kad ne produzim mesec za medecom.
Stvarno je cool lik.
 
meni proslo 5 sati i nista sad ce prodje i treci pocece cetvrti a treci mi ceo dan naplacuju...dok se sutra probudim procice i pola cetvrtog...bas smesno da nisu mogli da automatizuju kao i svi drugi...
 
^
I kako ti se čini box4seed?

Meni 30-og ističe seedhost.eu pa sam razmišljao da predjem na box4seed.
 
moja iskustva za sad su ok, nije nesto preterana brzina upload...vrti se od 3 do 7mb/s zavisi gde sta i kako nekd ode i 20 ali to je retko u peek...stabilno je mnogo brze od seed.st (cini mi se) taj mi kocio sve zivo...podrska ok...za ove pare je odlicno, 8e mesecno a imas 650gb onaj od 10e je nesto brzi!
 
Koristim Box4Seed. Da li sam nesto pogresno podesio posto uopste nisam zadovoljan brzinama upload-a (Power Box paket)?

123.png
 
kolike su to brzine? download ide i 50mb/s a upload zavisi od sajtova par mb max..osim na freshon i btn i arenabg i torrentzila to mi super ide...
 
kolike su to brzine? download ide i 50mb/s a upload zavisi od sajtova par mb max..osim na freshon i btn i arenabg i torrentzila to mi super ide...

Download mi ide i do 60-70 mb/s, ali upload nisam gledao veci od 700 kb/s. Seedujem na IPT i TL. Prosek je 150 kb/s.
 
to je bas malo...ali ta 2 trackera generalno tako idu ima mnogo njih brzih...probaj nesto sa arenabg...
 
Da li moze neko da mi kaze koliki se upload prosecno napravi mesecno sa Box4Seed, Power Box paket?
Da li je Seedhost.eu bolji od Box4Seed?
 
Pa ja to nikada do sad nisma gledao a koristim godinama SB, ja mislim da negde oko 4TB UL napravim, ajde bas cu ovaj mesec da gledam pa cu da javim tacno ali mislim da je predhodni bio 4TB, mozda gresim ne drzite me za rec.
SH.eu ili B4S, ja ne znam sta bih ti rekao nisam koristio SH nikada pa ne mogu da komentarisem koji je bolji.
 
Možda je malo off ali ima više caka kako da se poveća ratio/upload. Ja sam koristio online.net (nešto preko mesec dana) i popravio ratio na mnogim trackerima na kojima sam se godinama borio sa presporim upload-om. FileList - tamo imam preko 10 TB upload-a i tamo se može mesečno napraviti i 30 TB upload-a, IPT oko 3 TB, BIT-HDTV, HD-Space, Zamunda, PTP, HDClub.org i ostali po par stotina GB itd. Sada mnoge od tih trackera i ne koristim.

1. Sve zavisi od trackera. Negde može par desetina GB, negde par desetina TB.

2. Postoji podešavanje autodl-irssi. To je podešavanje kako biste bili među prvim seeder-ima. Tu je do izražaja dolazio IPT. Kada sam par minuta kasnio manuelno, nisam uspeo ništa da uradim. Kada sam išao preko audodl-a tada sam uspeo tri terabajta za desetak dana da napravim.

Možda će značiti početnicima.
 
Gledaj:

1. Koji ti cenovno odgovara,
2. Da li je limitiran po pitanju upload-a/downlaod-a ili je unmetered,
3. Koliki hard zakupljuješ,
4. Da li je dedicated ili ne, tj da li ćeš morati da se igraš sa instalacijom OS-a ili ćeš dobiti sređen interfejs samo da se loguješ i ćao.
 
Online. Net
Koristim ih vise od pola godine i prezadovoljan sam
 
A kakva je situacija kad hoću nešto da prebacim sa kompa na seedbox da bih to seedovao sa seedboxa na traker? Jel ide brzo ili zavisi od moje kućne upload brzine?
 
Od tvoje kućne upload brzine...
 
Može li se neki seedbox koristiti kao VPN tunel endpoint?
 
Da, na to sam mislio. Treba mi da pristupam nekim servisima sa IP adresa iz drugih zemalja a javni proxy ne dolaze u obzir.
 
Nazad
Vrh Dno