Šta je novo?

Aplikacije - iOS

^ Probao, ne valja. Ne moze da se poredi sa Android verzojom. Dobra stvar je sto u cloudu ostaje zapamceno ono sto je naucila na Androidu i sto lepo radi flow ali to je otprilike to. Ne svidja mi se sto je layont ostao isti kao i ios tastatura (i dalje mora taster 123... pa broj), postoji mali lag kada se otvara (ip5 je u pitanju), tastature se menjaju na globe taster s tim da ako hoces da ukucas smajli, moras da promenis na emoji tastaturu, pa onda te vrati na ios pa (mali lag pa) opet swiftkey... Imam utisak da je apple dozvolio third party tastature ali sa dosta ogranicenja, taman da ljudi opet kazu kako je njihova tastatura daleko najbolja.
 
Videću da se dokopam nekog iPhone-a sad, pa da je isprobam, mada verujem ti da je tako.

Ko zna kakva su sva ograničenja i doduše tek je prva verzija SwiftKey-a, tako da ima mesta za napredak samo me čudi što je to iOS i što to ne radi od prvog dana lepo (A zna se koliko su strogi na aplikacijama).
 
Mala korekcija: Moze da se iskljuci ios tastatura, pa se onda na globe tasteru menja samo emoji i swiftkey. Ios tastatura se i dalje mora koristiti pri unosu sifara, sto je i dobra stvar, Apple ne dozvoljava drugima da prikupljaju i te podatke. Lag je mali ali uocljiv i malo secne kad izlazi, moguce je da na 5s taj problem ne postoji. Jos nesto: nema srpskog jezika jos uvek, mada sam ubedjen da ce biti ubrzo jer postoji odavno na androidu.
 
za ovaj Inbox by google treba invite
 
Pošalješ mail na [email protected] pa će ti navodno poslati invite (meni nisu a prijavio sam se još prvi dan).
 
znam, poslao :)

reko mozda neko ima invite :D
 
nova verzija Opere Mini:
[YOUTUBE]bebW7Y6BEhM[/YOUTUBE]

Word za iPhone:
[YOUTUBE]MetRsB7eLFI[/YOUTUBE]

Excel za iPhone:
[YOUTUBE]G1Ld-LEDdFk[/YOUTUBE]

Powerpoint za iPhone:
[YOUTUBE]_djxseWlZbE[/YOUTUBE]

inače izašla je i nova verzija Google Maps sa podrškom za nativnu rezoluciju na ajfonu 6 i 6 plus i novim Material dizajnom...
 
i Google Play Music je available za nase prostore (HR AppStore)
 
Može preporuka za plikaciju za čuvanje brojeva kartica sa podrškom za TouchID a da nije 1Password (ne mogu da napravim grupe cifara u broju kartice, a prekucavanje spojenog broja mi teško ide)?
 
Nazad
Vrh Dno