Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Zna li neko za dobru zamenu za Facebook aplikaciju (a da nije Friendly)?
 
Dosta naših ljudi letuje na Sitoniji pa mislim da aplikacija Sithonia Beaches može biti vrlo korisna ;)

Aplikacija je optimizovana za sve iPhone-ove i iPad-ove koji rade na iOS 8 sistemu. Unešeno je preko 500 DSLR fotografija sa 93 plaže sa poluostrva Sitonija na Halkidikiju u Grčkoj. Svaka plaža je locirana na mapi uključujući i plaže sa plavom zastavom, unešen je sadržaj, moguća je navigacija za automobil ili pešaka, temperature vazduha i mora se redovono updatuju itd.

Detaljnije na iTunes-u:

https://itunes.apple.com/us/app/sith...s/id1004168089
 

Prilozi

  • iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.23.jpg
    iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.23.jpg
    122.5 KB · Pregleda: 97
  • iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.12.jpg
    iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.12.jpg
    146.6 KB · Pregleda: 91
  • iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.06.png
    iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.06.png
    472.1 KB · Pregleda: 89
  • iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.01.png
    iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.52.01.png
    199.1 KB · Pregleda: 91
  • iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.51.55.png
    iOS Simulator Screen Shot Jun 10, 2015, 02.51.55.png
    204.1 KB · Pregleda: 92
Dosta naših ljudi letuje na Sitoniji pa mislim da aplikacija Sithonia Beaches može biti vrlo korisna ;)

Aplikacija je optimizovana za sve iPhone-ove i iPad-ove koji rade na iOS 8 sistemu. Unešeno je preko 500 DSLR fotografija sa 93 plaže sa poluostrva Sitonija na Halkidikiju u Grčkoj. Svaka plaža je locirana na mapi uključujući i plaže sa plavom zastavom, unešen je sadržaj, moguća je navigacija za automobil ili pešaka, temperature vazduha i mora se redovono updatuju itd.

Detaljnije na iTunes-u:

https://itunes.apple.com/us/app/sith...s/id1004168089

Deluje zanimljivo. Ti si radio aplikaciju?
 
ali jos nije gotov substrate mode od saurika tako da jos uvek nista...
 
^Bilo je već na nekoj od tema, opširno. Igo jednoglasno. Ja koristim Here, dobro radi posao (jako retko koristim navigaciju, pa mi se ne isplati da dajem 60+€).
 
Meni here nikako nije dobra...ali za IGO imaš licencu po 7e ;)
 
Gde se moze kupiti za te novce? Jer sam se vec spremio da iskesiram 75$ :)
 
Zajednicka kupovina. Otvori se nalog, kupe se apps i svi sinhronizujemo sa tog naloga app koju smo kupili.
 
Da...5-7 naloga i kupovina je ispod 10€
 
Da li postoji neka aplikacija za touch test? Cini mi se da na jednom delu ekrana ne radi touch, pa bih da proverim to.
 
Pa skini neki program za crtanje/sketch...
 
Musixmatch Lyrics Finder - ako koristite Apple Music ovo je najbrži način da nađete tekstove pesama
Ima widget koji je aktivan u Notification Centru posle instalacije aplikacije, automatski pronalazi tekstove i reprodukuje ih u realnom vremenu:
musicmatch-widget-iphone.jpg

https://itunes.apple.com/us/app/musixmatch-lyrics-finder/id448278467?mt=8&ign-mpt=uo=4
 
Pozdrav svima! Dobio na poklon 5S pa posto mi je ovo prvi telefon sa touch screen-om da li mozete da mi preporucite neke must have aplikacije ili da me usmerite na neki link? Da li je gmail app najbolji mail klijent za mail ili postoji nesto bolje?

Hvala unapred na odgovorima!
 
Ipak na kraju instalirao Gmail app posto imam vise mail naloga povezanih na gmail pa koristim labele za klasifikaciju. Da li je moguce da npr. .docx attachment iz gmail-a otvorim preko word aplikacije ili moram prvo da ga snimim na gdrive pa tek odatle?
 
Nazad
Vrh Dno