Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Gde se nalazi opcija za zaštitu od isključenja broja?
Pretražio aplikaciju ali je nigde ne nalazim.
 
Imam jednu raspravu pa rekoh najpouzdaniji odgovor cu dobiti ovde.

Naime..pitanje je u vezi kupovine telefona na rate..kod Telenora.

Da li se za cenu telefona uzima ona fiksna cena ( npr. za Honor 5x je 33360 din ) pa ona se deli na 12 ili 24 meseci ili se za cenu telefona uzima iznos koji ide uz odredjeni tarifni paket ( npr. uz Prenesi Play + L je 17970 din ) pa taj iznos se deli na rate ?

Ja mislim da je ovo prvo..no aj da pitam.
 
Mislim da je kod plaćanja na 12 ili 24 rate aktuelna ta fixna cena, tada možeš dobiti i neki popust na cenu paketa.
Ako uzimaš uz paket tada je cena ta koja stoji uz paket, ali može na najviše 6 rata.

Tako je barem bilo kad sam uzimao, ako se nešto promeilo oglasiće se neko od upućenijih;)
 
Cena je ta koju si naveo a ne cena koja je uz paket(bilo bi lepo da je tako). Dobijaš 30% popust na paket koji ne može biti manji od 1490din.

Послато са ZP952
 
Mada je i broj ljudi koji ih koristi takoreći zanemarljiv, ukidaju se usluge TelenorMail i eFax.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
 
Caletu je istekao ugovor pa me zanimaju vasa misljenja sta je najbolje uraditi sada.Opet uzeti novi telefon ili popust na pretplatu?Nisam siguran kako to funkcionise u Telenoru.

Inace paket mu je bio PiS M oko 1000din + Samsung Trend Lite (valjda je taj[emoji4]) za 1din , mada sad vidim da je taj paket nesto menjan.Internet u paketu moze da bude sto manji jer on koristi samo Wifi (tesko mu dokazati da koristi internet u paketu koji placa).
 
Myki pametni satovi za decu u ponudi Telenora u određenim shopovima

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
 
Da li neko ima da podeli info kakav je popust dobio na mobilni telefon prilikom dogovora sa njima ? Za pretplatu mi je sve jasno..ovo za telefon me zanima ? Dal ponude nesto normalno..
 
Znaci koja je cena telefona uz taj paket i to je to..nema onog npr. 20% na pretplatu i neki telefon po spec ceni ?
 
Poslednja izmena:
Telenor Myki sat
Šta je MyKi? Dečiji GPS-GSM sat i uređaj nove generacije, koji roditeljima omogućava da komuniciraju i prate lokaciju svog deteta uz pomoć MyKi mobilne aplikacije. Uz MyKi sat roditelji će uvek biti u kontaktu sa svojom decom.

:)
 
Ja se ponadao paralelnim minutama, a dobili smo Junior sat tarifni paket :smoke:
 
I jos ovo i zavrsavam :)

Da li uopste imas pravo na telefon ako uzmes popust ?
 
Može posle 6 meseci aneks ugovora. Uzme se telefon, ali onda bez propusta na pretplatu.
Osim ako ti odobre neke posebne pogodnosti koje nisu u standardnoj ponudi.
 
Poslednja izmena:
Provera stanja je momentalna preko koda, dok preko aplikacije ipak postoji malo kasnjenje.
 
Kakava su vam iskustva,dali je moguće uzeti novi telefon 3 meseca pred istek ugovora ?
 
Provera stanja je momentalna preko koda, dok preko aplikacije ipak postoji malo kasnjenje.

Било је кашњење око 4 минута, након што су прешли на нови систем. Али сада чини ми се да је боље за позиве и смс, проверићу...
 
Da li se nekome u poslednja dva meseca brze trosi internet? Da nisu slucajno promenili nacin tarifiranja ili kako se to vec zove? Meni i devojci se mnogo brzo potrosio net u prethodna dva meseca a inace ga nikada ne potrosimo, skoro sve mb na pola meseca u poslednja dva meseca, a pre toga smo uvek prenosili jer obicno koristimo wirelles.
 
Najbolje da uporediš sa brojačem na telefonu pa tako proveriš. Inače nije menjano.
 
Poslednja izmena:
Imao sam problem da se ponekad dešavalo da dobijem poruku da sam bio nedostupan kad je telefon na 4G mreži.
Ne znam šta i da li su nešto oko toga radili, ali primećujem da bar mesec dana (ili tako nešto, nisam siguran) niti jedan put nisam bio nedostupan.
 
Da li se nekome u poslednja dva meseca brze trosi internet? Da nisu slucajno promenili nacin tarifiranja ili kako se to vec zove? Meni i devojci se mnogo brzo potrosio net u prethodna dva meseca a inace ga nikada ne potrosimo, skoro sve mb na pola meseca u poslednja dva meseca, a pre toga smo uvek prenosili jer obicno koristimo wirelles.
brljali su unazad par meseci. mislim da je sad u septembru ispravljeno. pokazivalo se preko ap. cas manje, cas vise potrosnje mb. !
 
To se lepo proveri Data Usage barem danas.

A ako stvarno trosite vise, vrlo prosto - 4G. Ma koliko neko mislio "isti podaci, ista kolicina", to je teorija, praksa je nesto drugo :)

A ako se ne slaze Data Usage debelo - onda se zna gde ;)
 
@alfaunits - za dosta site-ova je identicno sta ce da ucita, ali pojedini app-ovi kao yt ako detektuju vecu brzinu znaju da prebace (ako su na auto) na FHD ili slicno. Isto tako kada su ljudi na 3G cesto se nesto jos uvek ucitava, a oni udju u ono sto ih zanima, dok kod 4G to se vec ucita... Isto vazi i za slusanje muzike (buffering na 4G je extremno brz i kada preskaces pesme cesto vec bufferuje citavu pesmu koju preskocis) sto sam vec objasnjavao negde. Ali sto se toga tice, kod Telenora si u prednosti pogotovo u NS jer je 4G povremeno sporiji od 3G [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To sam i ja rekao jos na pocetku LTEa kod nas, ali mi ne veruju :)
Sad ces imati problema, mislice da samo ponavljas ono sto sam ja napisao :p
 
Kada gase broj ako se ne plati, 28. ili 29. u mesecu?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno