Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja sam se neprijatno iznenadio pre neki dan. Pitao sam za mogucnost da majka potpise novi ugovor na 24 meseca uz promenu promocije, pa da umesto 50% uzme 25% popusta i Meizu Note.
Odgovor je bio da ne moze, jedino ako otkupi ugovor, a siguran sam da je onda operater rekao da moze u svakom trenutku da uzme telefon.
Bas sam se smorio...
 
Da uzme telefon znači da može da pređe na klasičan ugovor uz telefon i to tek posle 6 meseci, 25%+tel je potpuno druga promocija.
Piše u aneksu.
 
Poslednja izmena:
Na telenorovom portalu stoji da mi traje ugovor do oktobra 2015. umesto juna. Da li je moguce da je promena paketa produzila UO? Da napomenem da sam telefon uzeo u junu 2013. a presao na skuplji paketu u oktobru.
 
Da se nadovezem na prethodni post, lose su zaveli to u sistemu. Danas mi je istekao ugovor, produzio sam ga i uzeo Ascend G620s. Hteo sam M1 note ali ga nema nigde u BG-u :d (informacija iz poslovnice).
 
Super je telefon, zadovoljan sam, ali mi je m1 note delovao vanserijski :) Jeftin i kvalitetan, zato se valjda i rasprodao tako brzo :d
 
Kako se aktivira obaveštenje o prenetim brojevima u drugu mrežu kada zovem? Nije valjda da samo telenor nema opciju za ovo?
 
Danas su mi rekli u Telenoru da nemaju vise Meizu M1 Note i da ih nece vise nabavljati!
Pa nije ni mesec dana bio u ponudi.
 
Pozovi call centar i trazi da ti aktiviraju govorni poruku o prenetim brojevima...e to mts akt za 24 sata ,sa vipom se još borim već mesec dana , a kako je sa telenorom javi kad uradiš
 
Danas su mi rekli u Telenoru da nemaju vise Meizu M1 Note i da ih nece vise nabavljati!
Pa nije ni mesec dana bio u ponudi.
Zato što je njegova proizvodnja prestala. Izašao je M2 note u međuvremenu.
 
zvala me sad teta iz telenora, da mi kaze da mogu da mi izadju u susret na moj zahtev/molbu i da mogu da prekinem sad ugovor bez penala (6 meseci ranije) i potpishem novi, ali da ne mogu da mi daju nikakve pogodnosti shto se tiche cene telefona, nego da koji god telefon hocju da uzmem - da je cena za mene kao shto je i na sajtu za moj paket. No poshto nema vishe Meizu M1 Note koji me je jedino zanimao, odbio sam, jer stvarno nema nista u ponudi shta me zanima. Na to mi reche da onda posaljem ponovo mail za 5 meseci, tj mesec pre isteka, i da cje mi telenor kao starom korisniku dati nekomercijanlu ponudu za to shta me zanima u tom trenutku...
 
Jbte, jel moguce da ovi iz Telenora i dalje drze nenormalne cene proslogodsinjim modelima telefona, a i telefonima od cak 2 godine :D Jbte, pa iPhone 5C im kosta koliko i kada je izasao :d
 
Telenor, koliko sam ja primetio nikad nije spustao cene telefona. Tako je nokia e52, kostala isto bar 3 godine. Ludost, al sta da se radi.
 
Jeste, samo ne menjaju se cene za sve telefone. LG G3 32GB je recimo imao punu cenu oko 80-90 k do maja, a onda je cena snizena na 54 k i ubrzo su ispraznjene zalihe pa ga vise i nema u ponudi. Znam da je za jos par modela bilo tako veliko snizenje kada su izlazili iz ponude. Jedino sto se cene ne menjaju za aktulne modele skoro nikada...
 
Jeste, samo ne menjaju se cene za sve telefone. LG G3 32GB je recimo imao punu cenu oko 80-90 k do maja, a onda je cena snizena na 54 k i ubrzo su ispraznjene zalihe pa ga vise i nema u ponudi. Znam da je za jos par modela bilo tako veliko snizenje kada su izlazili iz ponude. Jedino sto se cene ne menjaju za aktulne modele skoro nikada...


Pod "aktuelni" misliš " imaju ihaha na zalihama i pojeftinjenje neće isprazniti magacin" ?
 
Tako je, mislim na one koje imaju na stanju i non stop isporucuju prodavnicama. To su uglavnom oni modeli koji se dobro prodaju i bez snizenja.
 
Totalno bez veze...HTC M8 i SGS5 im kostaju ko ovogodisnji LG G4
 
Smesno je da im na pretplatu od 2000 razlika u ceni izmedju S5 i S6 bude 8000
 
Ova je bolja, ima vise opcija :) brisi tu staru sluzila je dobro ali ova je bolja!
 
Predjite na Serbia regiion...
 
Ove cene su veće od onih koje su po novinskim člancima navedene. Da se ne maltretiram sad sa copy/paste, na telefonu sam ali sam one tamo cene iz novina množio sa 121 jer su navedene u EUR i sve ovo Telenorovo je veće od toga.
 
Zavisi jesu li u novinama cene sa pdv ili bez pdv.

Kada sporazum bude i primenjen, korisnici će za pozivanje plaćati 0,29 evra (34,73 dinara) po minutu, za primljeni poziv 0,08 evra (9,6 dinara), za slanje kratkih tekstualnih poruka 0,09 (10,8 dinara) evra a za multimedijalne poruke ili megabajt internet protoka 0,7 evra (83,8 dinara).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno