Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

I mene su odbili negde oko Nove godine... Izgleda da su krenuli da popustaju kad su skontali da im veliki broj korisnika napusta mrezu...
 
Danas u poslovnici lik hice da ostavi S5 na servis. Nisu imali da mu daju zamenski telefon... zvala sluzbenica nekoliko radnji, nigde nema. Ovo je baš blam za telenor.

Edit
Zvali ga kasnije ds se vrati, navodno obezbedili S3mini, ali svejedno los utisak..
 
Poslednja izmena:
Previse telefona ode na servis :D
 
Pilicarska firma, uveze 10kom :)
 
Ma nece oni nikako dati S5 u zamenu za S5, nego bilo koji telefon koji nadju, obicno neku glupost, ali da nemaju bas nista - znaci da su vec previse davali :D
 
Sluzbenica je bas trazila neki "bolji".

Pretpostavljam da coveku ne znaci nista neka Nokia 1110 i sl. :) ili je bilo blam da mu tako nesto ponudi.
 
Poslednja izmena:
Naspram s5 i s3 mini je blam :)
 
Devojka gleda u telenoru neki telefon, tj gledali smo zajedno, ponuda je krajne skromna sada.

Nadam se da izbace nesto bolje narednih meseci, inace corava posla oko telefona :)
 
Uskoro je mesec decembar i novi uredjaji, i eventualno popusti :).
 
zadnje dve tri godine telenor nije imao nekih zgodnih akcija oko nove godine, a i mene kao starog korisnika duzi niz godina su odbili kad sam trazio neku bolju ponudu za poslu n godinu, slao im mejl a niko nije ni udostojio se da odgovori, isao kod njih, otresli me fino, sad mi u januaru izlazi ugovor i ako ne bude neka fina ponuda menjam operatera
 
Tarifni dodatak medjunarodni pozivi se aktivira sms-om MP na broj 9000, a kako se deaktivira?
 
Poslednja izmena:
Ček ček ček, aktivacija košta 120 dinara i onda naplaćuju 5 din po minutu?
 
...već od 4,9 din... pa sve do ko zna koliko, zavisi od destinacije.
 
I od toga da li je fix ili mob.
Po pravilu su najskuplje destinacije koje najcesce i zovemo ;)
 
Zna neko koliko pre zavrsetka ugovora od dve godine moze da se uzme novi telefon, da li su fleksibilni po tom pitanju?
 
Месец дана раније.
Мада су неки успевали и 2-3 да избоксују или као стена 6 месеци :)
 
Zna neko koliko pre zavrsetka ugovora od dve godine moze da se uzme novi telefon, da li su fleksibilni po tom pitanju?
Koliko ti je jos ostalo do kraja? Ako je za 520 ti si to uzeo nesto posle mene ako se secam, tako da je to vise od 5-6 meseci? To ce jako tesko da ide ako za to pitas.
 
Au, ebote .... moja greška. :( :(

Izvinjavam se.

Ja sam ga shvatio da hoće da prekine ugovor od 50% i da uzme telefon, što u MTSu ne dozvoljavaju , a u Telenoru može, zato sam i pomislio da je pitao u telenoru ....

@coldej, izvini još jednom, sad vidim da ti hoćeš JOŠ JEDAN ugovor, to može ....


calexx, hvala na skretanju pažnje.
 
Zna neko koliko pre zavrsetka ugovora od dve godine moze da se uzme novi telefon, da li su fleksibilni po tom pitanju?

Mojoj sestri su isto dali 6 meseci pre i to je gornji maksimum. Znam jer sam im trazio 7 meseci pre isteka starog i oni su rekli da im se javim kad bude ostalo 6 meseci pa ce videti. Ja ih onda zvao i odobrili mi. Ali da bi dobio 6 meseci pre moras praviti i fine racune,redovno placati i sl.,jer sve gledaju. Ako im trazis tu povoljnost,onda zaboravi na one fore tipa 20% manja pretplata i mob,drugim recima dace ti samo jednu od tih povoljnosti pa ti biraj.
 
Za one sa kracim stazom Dzosua=Stena. Da znate ds nije jos neko isto dobio 6 meseci ranije vec ista osoba:)
 
Računi onda moraju da budu baš... nafilovani. Meni dali tek kad sam ušao u poslednji mesec.
 

Prilozi

  • racuni 31m.jpg
    racuni 31m.jpg
    107.8 KB · Pregleda: 185
Poslednja izmena:
Verujte Steni bre, tek je bio dosao na forum i prvo postovao sta nu je sve Telenor dao:)
 
Opet Telenor i ja - jel neko imao slican problem (ovako mi vec 15 dana), nije do konekcije, probao sam i obrisati i ponovo install app, dobijem i kod i sve ok, ali uvek isti rezultat bilo da sam na 3G ili wifi.
9f8d01a42f0d076d45d63b237429f771.jpg

f66f1da43a222a6231269c3db1e946f5.jpg
 
Nazad
Vrh Dno