Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

2) Jesi li siguran? Ja sam bio na PiS 1000 i nije se prenosio, jedino ako nije omogućeno za ove nove pakete.
 
U svim aktuelnim PiS i Play paketima se prenosi internet.
 
Nema vise sporog neta, ali se nepotroseni megabajti prenose u sledeca 3 meseca.
 
Čekaj kako se prenosi net kad sam imao od prošlog meseca preostalih oko 600mb i sad mi stoji u Moj Telenor aplikaciji da imam 1001mb?
 
Prenosi se u novim paketima, u starim je po starim uslovima.
 
Evo ja da pohvalim Telenor zbog unlock code-a, poslao zahtev prekjuče preko maila a već juče dobio code.
 
Da znas da bi mogli malo da se prebrojavamo, postavicu u toku dana jedan poll :)
 
Ako sam dobro razumeo, 3 meseca nakon sklapanja ugovora? Ja sam ih pitao da predjem na ugovornu obavezu i visu tarifu sa popustom, medjutim nije proslo 6 meseci od potpisivanja ugovora i da se javim tada kako bi mi izasli u susret :)
Bilo 2014. u leto, siguran sam da je prošlo tri meseca jer sam pitao čim sam prebacio broj na postpaid i nije moglo tad. Između 3 i 6 sigurno, tačno koliko ne znam, nisam previše čekao.
 
Ženi istekao ugovor a treba joj i novi telefon. Šta najbolje uzeti od telefona a da su dual sim i doplatom do 15k? Paket će biti Play+Duo.

Poslato preko mTalk
 
Ženi istekao ugovor a treba joj i novi telefon. Šta najbolje uzeti od telefona a da su dual sim i doplatom do 15k? Paket će biti Play+Duo.

Poslato preko mTalk

Nemas neki izbor,samo Modenu i M2 note,ja bi izabrao ovaj drugi,uz taj paket ce biti doplata za njega 11970 din.
 
Ja sam nešto gledam između M2N i P8Lite. Neznam može li havajac da izdrži ceo dan sa baterijom kod ne preterano zahtevnog korisnika.

Poslato preko mTalk
 
Ja sam nešto gledam između M2N i P8Lite. Neznam može li havajac da izdrži ceo dan sa baterijom kod ne preterano zahtevnog korisnika.

Poslato preko mTalk
Koliko videh P8 Lite je sa jednom sim karticom,jer kad sam od funkcija oznacio dual sim,nije mi pokazao i taj mob da spada u tu kategoriju. Ali ako ti to nije bitno onda svakako taj uzmi
 
Koliko videh P8 Lite je sa jednom sim karticom,jer kad sam od funkcija oznacio dual sim,nije mi pokazao i taj mob da spada u tu kategoriju. Ali ako ti to nije bitno onda svakako taj uzmi
Može u huawei da ide drugi sim na mesto sd kartice. Verovatno će meizu uzeti.

Poslato preko mTalk
 
Danas mi Telenor net nije radio u Indjiji, a juce u Novom Sadu par sati u Big centru. Lepo sam taman otisao do njihovih telefona, pokazao im da ne radi i oni su poslali reklamaciju na mrezu... Ja ne znam sta Telenor radi, ali deluje mi sve gore i gore...
 
Juce popodne su poslali info da imaju problema sa internetom. Uveče je sve bilo ok.
 

Prilozi

  • IMG_20160206_080359_969.JPG
    IMG_20160206_080359_969.JPG
    42.4 KB · Pregleda: 121
Poslednja izmena:
P8 Lite u Telenoru je bio dual sim do pre mesec-dva. Posle je dosla neka druga serija koja je singl sim. U stvari, taj telefon ima slot za drugu karticu, ali on ne radi. Cuo sam da to moze na neki nacin da se otkljuca, ali ne znam kako. I moj G7 ima tu mogucnost da se bira nano sim/sd card, ubacivao sam karticu ali nista. Bilo bi extra kada bi nekako uspeo da otkljucam to. Uglavnom, za P8 lite sam siguran da moze.
 
Da li neko zna kako da odjavim onu 4G promociju?
400 dinara mesecno za 1GB je malo previse :d
 
Promociju za uzimanje 4G kartice nisu naplaćivali i trajala je nekih 6 meseci valjda.
Tarifni dodatak 1GB (koji košta 400din) možeš da deaktiviraš na portalu Moj Telenor, u mobilnoj aplikaciji ili u njihovoj poslovnici. Ako deaktiviraš npr. danas, sutra i sl., biće aktivan do 29.02. Dakle, da ne bi plaćao i u Martu, moraš da deaktiviraš u toku Februara.
 
Poslednja izmena:
@desp
STOP 4G se salje na 9000. Sad mi rece drugar. Jeste trajala do januara za dzabe, ali za januar su naplacivali. Pise mi na racunu 4G promocija. Odjavio sam sad :D
 
Ok, nisam to video; ja sam uzeo 4G karticu koliko se sećam u Aprilu prošle godine, imao sam za to nekakvu promociju, ali mi nikakav račun za tu stavku nije stigao.
 
Evo jedna korisna stvar u vezi kontrole racuna, ja sam je tek sad provalio na portalu iako moguce da odavno postoji:
Specifikacija usluga drugih provajdera (CPA specifikacija)

Ovde možete pogledati specifikaciju poruka koje ste slali i dobijali preko kratkih (četvorocifrenih) kodova za prethodnih 6 meseci.

Sta je CPA procitajte OVDE.
 
Poslednja izmena:
Korisna stvar, ali mislim da nije toga bilo ranije.
 
Telenor i dalje nastavlja sa bezobrazlukom. Evo sada sam gledao cene za 5S/6/6+ uz pakete od 1500 - 2500 RSD. Razlike u cenama telefona se krecu od 15 do 30 000 u korist mts-a, a ako se uzima na 24 rate onda su razlike i do 50 000 RSD. Ovo je ipak prevrsilo svaku meru...
 
U tih 50.000rsd uracunata osim telefona i mesecna pretplata?
 
Poslednja izmena:
Razlika je oko 8000din. u korist mts-a, ukoliko se u Telenor-u dobije popust na pretplatu od 25% i telefon, dodje se otprilike na isto.
Ne znam gde ti nadje toliku razliku u ceni.
 
Koristim paket PIS standard, koji košta 1495 dinara.
Medjutim već dugo vremena mi stiže račun za 50 dinara veći. Nije me to mngogo tangiralo ali sad rekoh da vidim zbog čega, a ono u računu piše:

Saobraćaj izvan pretplate:
Pozivi ka specijalnim brojevima: broj poziva 2

A to košta sa pdv-om 49,99 dinara

Koji su to pozivi kad nikoga ne zovem, a ajde i da pozovem, kako svaki mesec po dva poziva tačno.

Šta bi to moglo da bude?
 
Nazad
Vrh Dno