Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ne znam dal da ostanem kod Telenora ili da predjem na Mts. Meni odgovara ugovor na godinu dana, a Telenor to ne nudi.
Mislim da Mts danas ima bolju pokrivenost od Telenora.
 
Telenor je nudio ugovore na 1+1 godinu sa popustom. Zasto ne kontaktiras i trazis upravo to.
 
Da, ali koliko znam to nisu bili ugovori sa 50% popusta.
Kontaktirao sam ih vec, cekam da me pozovu.
 
Ne verujem da su to odobravali, jer onda ugovor nema nikakvog smisla. Poenta je da te vezu za sebe na dve godine.
Ne mozes raskunuti ugovor dok ne istekne dve godine, osim da unapred platis preostale pretplate. Posto sa ovakvim ugovor mozes da prelazis i na manje pretplate, lepo predjes na najmanju i isplatis preostale mesece. Tako je "steta" mnogo manja.
Naravno da su odobravali. Probacu da nadjem aneks kada dodjem kuci pa bas da vam slikam. Odmah da se razumemo, mislim da ne mozes raskinuti ugovor i preci kod drugog operatera vec da prekines ugovor sa 50% popusta i potpises novi ugovor sa telefonom.
Ali nije meni bio cilj da uzmem 50% da bih pobegao od njih vec da bih ostao kod njih. Meni ovo savrseno odgovara i nemam nameru da menjam. Kupicu sebi fon koji ja hocu i kada ja hocu kada mi bude treba a ne kad mi istekne ugovor. Uvek sam fon kupovao kes i nameravam da tako radim i ubuduce ;)
 
Meni su odobrili 50% popusta na surf+5 paket ,uz ugovornu obavezu od 12 meseci.
 
@ mihailodj

to sto su ti odobrili se odnosi na internet paket. mene zanima klasican postpaid mobilni paket.
 
Ne znam dal da ostanem kod Telenora ili da predjem na Mts. Meni odgovara ugovor na godinu dana, a Telenor to ne nudi.
Mislim da Mts danas ima bolju pokrivenost od Telenora.

Sto se tice pokrivenosti Mts je bar na vozdovcu ocajan. Posle 10 godina sam morao da prenesem broj na telenor i ako je Mts sa onih 50% po meni najbolja ponuda. A internet je bar duplo bolji (Telenor) i pokrivenost i protok. Uzmi neku pripejd karticu pa probaj Mts pre nego sto predjes.
 
Sto se tice pokrivenosti Mts je bar na vozdovcu ocajan. Posle 10 godina sam morao da prenesem broj na telenor i ako je Mts sa onih 50% po meni najbolja ponuda. A internet je bar duplo bolji (Telenor) i pokrivenost i protok. Uzmi neku pripejd karticu pa probaj Mts pre nego sto predjes.
Po novom u Telenoru možete dobiti 50% i raskinuti bilo kada to naravno važi samo za korisnike koji su stariji od 6 meseci, druga opcija je da uzmete popust od 5000 din na bilo koji telefon [emoji4]
 
Mozes raskunuti ugovor ako zelis da sklopis novi uz kupovinu telefona, ali ne mozes da raskidas ugovor bez razloga. Onda on ne bi imao nikakvog smisla. I operateru se isplati sklapanje novog jer time i dalje vezuje korisnika za sebe.
 
Da li postoji neka fora da podesim telefon u određnom vremenskom intervalu da mi je ugasen telefon za određene brojeve a da ostali npr porodica mogu da me dobiju 24h :)
 
Da, ako imaš iPhone :)
 
Heh, pa to moze cak i WP.
Na bilo kojoj mrezi :)
 
Kako da aktiviram Deezer?
Aktivirana je usluga preko "Moj Telenor" aplikacije, instalirao sam Deezer aplikaciju, a u njoj imam opciju da pravim nalog ili ispod opciju da sam Telenor korisnik. Kada odem na nju traži mi neki kod od Telenora koji ja nemam i ne znam gde da nađem.
 
Kako da aktiviram Deezer?
Aktivirana je usluga preko "Moj Telenor" aplikacije, instalirao sam Deezer aplikaciju, a u njoj imam opciju da pravim nalog ili ispod opciju da sam Telenor korisnik. Kada odem na nju traži mi neki kod od Telenora koji ja nemam i ne znam gde da nađem.
Koristis taj trial period od dve nedelje pa ce se ona sama aktivirati kad istekne i budes na mobilnom netu.
 
Koliko se sećam, ima.

BTW, koliko vremena treba da prođe da se aktivira surf paket uz telenor više? Bio oko pola 7 u njihovoj prodavnici i reče mi lik uskoro.
 
Pa u app Moj Telenor aktiviraš, treba 2-3 minuta. Tako bilo kod mene. Možda i brže...
 
hm, pa to mi nije rekao. uzeo sam i mifi, pa sam išao po ugovor.
 
Ajd da proverim samo dal sam ja fino shvatio ovu akciju TELENOR PLUS.
Znaci potpisem dva ugovora, PRENESI I SURFUJ STANDARD i potpisem najslabiji ugovor za internet. Ono sto mi nije jasno je koju od onu dve cene za internet da racunam. SURF+ je 550 a SURF obican 800?
I kada se to sve lepo spoji dobijam 450 minuta i oko 8gb neta? po ceni od 1500 za PIS + 550 za SURF?

Da li postoji jos neka promocija da smanjim ovu cenu? Telefon ne planiram da uzimam kod njih.
 
Ajd da proverim samo dal sam ja fino shvatio ovu akciju TELENOR PLUS.
Znaci potpisem dva ugovora, PRENESI I SURFUJ STANDARD i potpisem najslabiji ugovor za internet. Ono sto mi nije jasno je koju od onu dve cene za internet da racunam. SURF+ je 550 a SURF obican 800?
I kada se to sve lepo spoji dobijam 450 minuta i oko 8gb neta? po ceni od 1500 za PIS + 550 za SURF?

Da li postoji jos neka promocija da smanjim ovu cenu? Telefon ne planiram da uzimam kod njih.

Da sve si lepo shvatio... Računaš surf+..
Da li imaš već ugovor kod njih? Možeš da dobiješ popust ali ako obnavljaš ugovor...
 
Danas sam bio u Telenoru da potpisem ugovor i uzmem Huavei G620s i sluzbenik mi rece sistem ne dozvoljava???
Korisnik sam drugi mesec (prenet broj iz MTS-a) i nemam bas nikakvih dugovanja prema bilo kome niti sam ih imao.
Jel imao neko slicnu situaciju? Da sam trazio neki tel od 50.000-100.000 to bi i shvatio ali ovo mi nije bas jasno.
Nigde ne pise da novi korisnici ne mogu da uzmu tel uz ugovor, posebno tel od 1 dinar uz paket.
 
nemam ugovor, dolazim sa MTS mreze
Citao sam negde na benchu da ima cenkanja sa paketima i popustima, ima li to kod mts?

takodje neko je na prethodnim stranama pricao da ljudi u poslovnici mogu da steluju paket? Smanjio bi malo ove gigabajte i pojacao minute, zna li iko ista vise o tome?
 
Danas sam bio u Telenoru da potpisem ugovor i uzmem Huavei G620s i sluzbenik mi rece sistem ne dozvoljava???
Korisnik sam drugi mesec (prenet broj iz MTS-a) i nemam bas nikakvih dugovanja prema bilo kome niti sam ih imao.
Jel imao neko slicnu situaciju? Da sam trazio neki tel od 50.000-100.000 to bi i shvatio ali ovo mi nije bas jasno.
Nigde ne pise da novi korisnici ne mogu da uzmu tel uz ugovor, posebno tel od 1 dinar uz paket.

Moraš da sačekaš 6 meseci,tj platiš 6 računa,nakon toga odobravaju.
Čudi me da ti nisu napomenuli to u poslovnici
 
@sokratbg Ako nemaš primanja hoće tako da zezaju. Moraš 6 meseci da budeš kod njih i da plaćaš redovno račune tek onda možeš da potpišeš i da uzmeš telefon.

@патриције Možeš da se cenkaš ali tek ako obnavljaš ugovor. Najbolje rešenje ti je da koristiš njihove usluge 6 meseci bez ugovorne obaveze samo brojeve da imaš, e tek posle toga možeš da tražiš popust od 20% na pretplatu i to samo za govorni saobraćaj (dakle samo na pis standard), na internet ne možeš da dobiješ popust. Ne znam kako funkcioniše ovo za štelovanje paketa...
 
Moze da se uzme telefon odmah medjutim proverava se kreditni biro. Ako tu nesto ne valja onda mora da se saceka nekoliko meseci, nisam siguran da li je bas 6 meseci u pitanju. Doduse, telefon na 6 rata za nove korisnike moze tek posle 6 placenih racuna pa mozda vazi i za ovo o cemu pricamo.

"Stelovanje" je pocelo za prepaid, za postpaid ne postoji. Za to sluze telenor postpaid dodaci, prilicno povoljni.
 
zanimljivo. nisam pratio tu temu. samo je bez veze sto sve vazi samo 7 dana.
 
Nazad
Vrh Dno