Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

telenor odobrio svojim radnicima u poslovnicama, a na osnovu prethodnih ugovora, da prave pakete. Tipa dobijes vise neta, a manje poruka... Vise poziva itd. Uskoro opsirnije

Jel se zna nesto vise o ovome? Kad ce poceti?
Iskreno se nadam da nije dezinformacija. To bi bilo super. Javljajte ovde sve sto saznate...uskoro mi istice ugovor, svakog meseca imam skoro 1000 neiskoriscenih poruka.
 
Ako bude od toga nesto, pretpostavljam da ce akcenat biti na "menjazi" megabajta i minuta. Ne verujem da ce davati ista znacajno minuta ili megabajta u zamenu za sms poruke.
 
Ja pre neki dan videh na Twitteru, da su jednom liku napravili paket sa 150 min, 500 SMS i 8 GB. I to za, čini mi se 1200 dinara. Ali kao 2 ugovora dobiješ, jer su ti megabajti u stvari neki dodatak na paket.
 
To je opcija Telenor vise. Tu ponudu imaju od Marta meseca, ako se dobro secam. U tom slucaju imas dve kartice, UO nije neophodna.
 
Poslednja izmena:
Tako je, to je Telenor vise. Ovo za pravljenje paketa je, nazalost, dezimformacija.
 
Da li je normalno da mi u poslovnici kazu da kod za otkljucavanje telefona treba cekati 45 dana!!!
 
Daj boze, javicu, hvala
Moze li neko da objasni zasto su kod mts-a telefoni prilicno jeftiniji em sto daju jos 50% na pretplatu + telefon na rate, ovo sto se tice pretplate ajde mogu da razumem ali da telefon bude skuplji i po 20.000.00din nije normalno?
 
To su 2 odvojene stvari, ili uzimas telefon po manjoj ceni ili uzimas 50% pretplatu i telefon po PUNOJ ceni i na rate.
 
Kod MTSa 50% isto ide sa punom (maloprodajnom) cenom uredjaja. Nije uopste isplativiji od obicnog ugovora sa telefonom, samo se rastegnu rate 12>24 meseca.
 
Kod MTSa 50% isto ide sa punom (maloprodajnom) cenom uredjaja. Nije uopste isplativiji od obicnog ugovora sa telefonom, samo se rastegnu rate 12>24 meseca.

Nebih reko, primera radi LG G3
http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/webshop/Mobilni-telefoni/LG/G3_16_GB
http://www.mts.telekom.rs/index.php/lg-g3---32gb.html
PRENESI I SURFUJ EXTRA 41.000,00din vs Miks XL 42.000,00din razlika 1.000,00din (koja je neuporediva) u pitanju je 16GB Telenor i 32GB mts + 50% pretplata na paket razlika 24.000,00din
 
Gledas pogresnu cenu za MTS ako uzimas 50% :)
 
Bez imalo blama nas zajebavas.

Popust trazi taj na cije ime je broj a ne ti. Pretpostavljam da on radi u Telenoru a ne ti. Njemu kao zaposlenom je sigurno lakse da izgura popust nego nama, da si ti tamo zaposlen znao bi to sigurno pa sam pretpostavio da nisi. U svakom slucaju obrati se osobi na cije ime se vodi broj ;)
Ako ne dobije otkaz dobice popust sigurno :d
 
kako god, naravno da ce popust traziti osoba na ciji se br vodi (rodjak) videcemo sta ce biti ... hvala u svakom slucaju ;)
 
Aj nek mi neko sad objasni,jel im ovo neka nova fora ili sta?
Ja im regularno poslao mejl da mi istice ugovor za 2 dana za jedan broj i da me kontaktiraju da se dogovorimo za dalje.
To je bilo pre nekih 5-6 dana,kad ono danas mi stize sms od neke Ane iz telenora u kome pise da mi istice ugovor i da odem u Knez ako ocu da vidim aktuelnu ponudu sta mi nude ili da pozovem na taj broj sa kog mi je sms poslat i da se dogovorimo.
Jel kome tako nesto bilo ikad slato,mene su uvek zvali sa 9000 kad im tako mejl posaljem?
 
Poslednja izmena:
Taj sms koji ti je stigao nema veze sa mailom koji si slao, samo se pogodilo tako. Radnici u Telenoru dobijaju spiskove korisnika kojima istice ugovor i koje zovu/salju sms, obavestavaju o isteku i ujedno pozivaju u svoj shop za sklapanje aneksa. Tebi se samo slucajno dogodilo da su te iz shopa kontaktirali u priblizno isto vreme kada si slao mail. Tako da, tek ocekuj odgovor strucne sluzbe vezano za tvoj zahtev.
 
Aaa dobro,jeste tako kako si rekao ;) Upravo me zvali i ponudili mi 50% na pretplatu bez telefona i u bilo kom momentu ako zelim mogu taj popust prekinuti i uzeti mob,ali u tom slucaju kad uzmem mob ne mogu dobiti i onih 25% na pretplatu. Tako da sam rekao onda da ostane kako jeste,jer se nadam do kraja godine da ce izace neki mob koji je vredan moje paznje,pa mi ovih par meseci sa 50% popusta ne znace mnogo,vec mi bolja opcija da uzmem 25% i mob tad
 
Prenos moze traziti valjda i dan pre isteka, posto drugi operater nece stici da ga zavrsi ;) Mada ne vredi rizikovati zbog dan-dva.

imao sam 50 % i ukinuli su mi sutra dan po isteku ugovora. posle desetak dana kad sam uocio, ponovo sam dobio 50 ali sam platio i deset dana regularno.
 
Hteo bih da prenesem broj iz mts. Da li mogu kao novi korisnik da dobijem 25% i telefon?
 
Postoji li mogucnost da se kod Telenora dobije popust od 50% uz ugovor na jednu godinu?
Znate li za nekoga kome je to odobreno?
 
To ne ali odobreno je ljudima da imaju popust 50% i da mogu da mogu da raskinu kad hoce. Sada ne znam dali bas to daju ili fiksno 2 god.
 
Ne verujem da su to odobravali, jer onda ugovor nema nikakvog smisla. Poenta je da te vezu za sebe na dve godine.
Ne mozes raskunuti ugovor dok ne istekne dve godine, osim da unapred platis preostale pretplate. Posto sa ovakvim ugovor mozes da prelazis i na manje pretplate, lepo predjes na najmanju i isplatis preostale mesece. Tako je "steta" mnogo manja.
 
Moze da se raskine uz plaćanje svih preostalih pretplata. Pre toga se smanji paket na najnizi moguci pa se onda raskine.
 
Nazad
Vrh Dno