Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Šta si im tražio i kako znaš šta to mogu da ti ponude?
 
tolero, podnesi zahtev za prenos i dobićeš 25%+tel po promo ceni (ukoliko te "briga o korisnicima" pozove)
edit: ili sačekaj još mesec dana da nam dođe novi virtuelni operater pa da vidimo šta će da se desi..
 
Poslednja izmena:
tolero, podnesi zahtev za prenos i dobićeš 25%+tel po promo ceni (ukoliko te "briga o korisnicima" pozove)
edit: ili sačekaj još mesec dana da nam dođe novi virtuelni operater pa da vidimo šta će da se desi..

Ja svejedno podnosim zahtev ali prelazim na vip . Uzimam Nova 2 uz 3gb za 1090 , sasvim dovoljno. Lepo sam im tražio , nisu pristali. Ako mi ponude zahvaliću se na ponudi .

@ Cubis Mislio sam da uzmem Honor za 13990 uz Prenesi Play + L ali je cena od 1750 i to mi previše . Zato sam zatražio popust, uz popust bih se i razmislio.

Trenutno sam na prenesi i surfuj M valjda , nisam siguran za oznaku, pretplata od 1495 a i to je previše. Tog paketa nema, mnjegov ekvivalent je sada 1650.

Inače mi u odgovorili da na dan 26.7 za raskid ugovora trebam platiti 1834 dinara , tako da me u ponedeljak izađe oko 1550.1600 dinara.
 
Poslednja izmena:
Neverovatan fail je odnos Telenora prema starim korisnicima, nema opravdanja..
 
Na postpaidu sam od 2007 , nikada nisam ništa dugovao sve redovno plaćanje i oni jajare ovako. Sramota da trebaš podneti zahtev za prenos broja da bi uopšte razmislili da ti ponude nešto. Ajde da sam stvarno bio alav i potražio nešto nerealno ali ovo je bruka. Uz ovu cenu koja je previsoka vip sam koristio zadnjih mesec dana i bolje se pokazao od tog telenora koji ima 50 % naše zemlje pod 4g a ja moram telefon koristiti na 2g zbog kvalitetne 3g mreže :d
 
Sto bi uopste ostajao na losijoj 2g mrezi i sa popustom i bez, kad za svoje pare mozes da biras sta ces sa njima.
 
Sto bi uopste ostajao na losijoj 2g mrezi i sa popustom i bez, kad za svoje pare mozes da biras sta ces sa njima.

Nadao sam se ovih par mesecei možda će popraviti ovu pametnu mrežu . Nisam znao da vip ima bolji signal dok nisam testirao ovih 20 dana .

Rekoh ajde da im dam šansu, ipak sam dugo korisnik kod njih . Koliko vidim njima to nije bitno . Sa druge strane nisam sarađivao sa vipom pa imam malo zebnje , ništa drugo.
 
Ma kakav staz, gleda se samo kakav si potrošač. Standardna ponuda je da stari korisnici za obnovu govora mogu da dobiju 20℅ bez telefona.
Novi ne mogu cak ni toliko.

Mozda ce te zvati ovisno kakav si potrošač bio, zavisi sta im kompjuter tamo predlozi za tebe.
 
Poslednja izmena:
Cekajte jel zovu sve ili nekog nisu zvali kad je prelazio?
 
Neko je pisao u temi da nisu ni zvali. Neke zovu, ali ne ponude ništa, nego eto to je što je, nema 50%, nema popust plus telefon na 6 meseci po promo ceni, neki su dobili 50%.

Jesi nekad bio na pijaci? E tako je.

M2 Note
 
Pa to je ok, s obzirom da je to mala cifra.


Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Baš su ljubazni iz telenora , ponudili mi telenor banku.



Lažovi jedni, ne mogu da ponude :D

Tako da sam završio sa njima .
Tako su i meni napisali, pa posle me jos lik iznervirao kad je zvao da pita zasto prelazim u VIP :)
Inace sam bio na onom paketu prenesi i surfuj od 2k dinara

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
meni ističe u septembru,baš me interesuje da li će da ponude nastavak 50%, pošto vidim da su im cene telefona i dalje ******ske.
Nešto su menjali pre par meseci i da me ebeš ne sećam se šta,pa je pretplata uvećana za nekih 250 ( PiS XL,sa popustom je 998 dinara)
O čemu se radilo,da li neko zna? Da im malo nabijem na nos ako me priupitaju zašto sam nezadovoljan :)
Inače,slabo koristim ovaj broj,više je za 3G kao druga SIM u telefonu.
Koji paket im je sada sa više interneta?
Ili je možda vreme da preletim u MTS :)
 
Poslednja izmena:
Ja sve racunam bez fona, tel se kupuje u radnji ne kod operatera.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
@Agen.me
Pa zavisi koji, ja sam prodao s6 za 320 i doplatio 8k dinara za s7 u VIPu...preko oglasa bi doplatio mnogo vise a racun placam pa placam, meni je ovo bilo isplatljivo.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ne, nisi me razumeo ja nikada ne kupujem telefone kod operatera.
Ne razumem sta si hteo da kazes tim?

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Jel dok sam na 4g, mogu da primam pozive? Pošto mi se danas desilo dok sam bio na 4g imao sam 6-7 propušteno poziva...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Da naravno, meni se to nijednom nije desilo.

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Ne možeš da primas pozive, ne slušaj sve, pošto neki ne znaju. Očigledno.

M2 Note
 
O boze opet iskoci ovaj iz kutije
[emoji12] [emoji12] [emoji12]

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Ne mozes ljude lagati. Lepo je covek pitao, a ti ga lazes.
 
ne mozes primati pozive na 4g, ali se telegon sam prebaci na 2g ili 3g kada te neko pozove ili kada ti hoces da pozoves. po nekad to prebacivanje na drugu mrezu ne ide tako brzo pa ostanes nedostupan za druge..

Poslato sa Note 3
 
Bravo, sad je valjda Djilkos nesto naucio!!!


Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Očigledno nije tako brzo kada sam za par min imao toliko propustenih poziva...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
E to je sad drugo pitanje, ali ti si kad si pitao da li mozes da primas pozive kad si na 4G mislio da li si dostupan kad te neko u tom trenutku zove, jel tako?
Na osnovu toga sam ti ja napisao da mozes da primas.
Jel sam te skontao dobro sta si pitao drugar?

Sent from my ONE PLUS 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno