Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Džaba već sam poslao i tražio 20% i telefon. :) Sve ono sam napisao da se redovno izmiruju računi, bla bla...
I kulturno sam završio mail sa: u cilju dalje uspešne saradnje nadam se vašem pozitivnom odgovoru. :D

Popust je tipski, verovatno ce ti oni ponuditi 25%+telefon ako ti uopste odobre, jer kod tako velikih telekomunikacionih kompanija, za jednog korisnika raditi novi tip popusta/cene je veci trosak nego besplatan ugovor.

Odobrili su 25% i telefon :)
 
Izgleda je to postala sve cesca pojava.
Sta ti alfa mislis o tome? :)
Ja ne znam sta da uzmem.
 
Mislim da im debelo gori pod nogama :)
Ali vi mi mogli ustedeti vreme prelaskom u VIP/MTS, nema cimanja svake dve godine i cesce zbog popusta :)

Sta uzeti od telefona? Lumie naravno. Sve ostalo je precenjeno! (cak su dosta telefona uz pakete od 2000+ skupi!)
 
Mislim da im debelo gori pod nogama :)
Ali vi mi mogli ustedeti vreme prelaskom u VIP/MTS, nema cimanja svake dve godine i cesce zbog popusta :)

Sta uzeti od telefona? Lumie naravno. Sve ostalo je precenjeno! (cak su dosta telefona uz pakete od 2000+ skupi!)
Ahaha moguce. :)

Slazem se za lumie. Ali imaju samo 535, 925 i 735. A ove poslednje dve su preskupe u paketima. Steta sto nikako 640(xl) da ubace u ponudu.

Ja nesto gledam da uz play3 uzmem huawei g7. 5000 doplata. Ali nesto se bojim da ce biti puno 2000 mesecno telenoru. :) Uz play2 ima onaj lg spirit, htc 526(dual) uz par hilj doplate, a za dinar ima recimo huawei g620 i lumia 535. Ne znam... Bas me zanima koliko bi bio 640.
 
Mislim da im debelo gori pod nogama :)
Ali vi mi mogli ustedeti vreme prelaskom u VIP/MTS, nema cimanja svake dve godine i cesce zbog popusta :)

Sta uzeti od telefona? Lumie naravno. Sve ostalo je precenjeno! (cak su dosta telefona uz pakete od 2000+ skupi!)


Vala bas :) samo lumie, nego kako bi ja prosao bolje da uzmem lumiu 540 ako ga bude u telenoru i 25% popusta ili 50% popusta na moju tarifu prenesi i surfuj 1000 ... Posto vec imam lumiu...
Da ne precene 540 :D ...... :p
 
Nemam par godina, više nešto kao par nedelja. :)
Mora minimum 6 meseci da se bude kod njih na postpejdu sa ili bez ugovorne obaveze da bi odobrili bilo kakav popust.

Inače za moje dodatne 4G gigabajte ništa neće biti, sistem ih dodeljuje samo ako je izvršena zamena 3G za 4G, novim ugovorima koji su odmah krenuli sa 4G sistem ne dodeljuje ništa, a po rečima operatera oni ne mogu to da menjaju u sistemu.
Zapravo može ako ovu 4G zamenim za 3G i onda nju ponovo zamenim za 4G.[emoji57]
 
Meni lično najbolje deluje ponuda "Telenor više", uz npr. neki jeftin telefon koji može da se proda za ~100eur.
 
Sta moze uz PiS najnizi za dinar da se proda za 100?
 
Sto bi najnizi paket kad je prvi veci tu odmah za 200 dindzi vise :d
 
Meni lično najbolje deluje ponuda "Telenor više", uz npr. neki jeftin telefon koji može da se proda za ~100eur.


Šta da se proda kad ljudi gađaju fon uz ugovor, za dinar ili mnogo skuplje/uz visok račun....po meni, nikad teže prodati takav fon po isplativoj ceni (da znaš šta si radio) a cene im padaju. Nisam hteo da se zezam tako i uzimam 735 Lumiu recimo, prosto ne vidim rezon da se zezam tako, iako bi mi dali tih 25% popusta na fon. Jedino za dinar nešto...pa makar i poklonio nekom dragom, nije baš lako prodati nešto, te robe ima koliko hoćeš.
Zato mislim da mi je 50% sledeće 2 godine ubedljivo naj priča. Kad mi dune, kupim aparat i kraj. Dijagonale i klase koje me zanimaju( sad imam 1520) su kod operatera pljačka, naročito što mi apsolutno ne treba bog zna kakav paket. Još kad vidiš da imam 4 mobilna u kući a samo jedan, retko dva koristim i još sam Lumiu 620 dao devojci...ma ajde, da gomilam plastičetinu po kući....
 
Naravno, svako treba da odabere opciju po svojoj meri :) Meni je ona telenor vise ponuda dobra jer potrosim dosta megabajta, te napokon ne moram da mislim mnogo na to, a i taj drugi broj se takođe koristi u drugom telefonu.
 
Nemam par godina, više nešto kao par nedelja. :)
Mora minimum 6 meseci da se bude kod njih na postpejdu sa ili bez ugovorne obaveze da bi odobrili bilo kakav popust.

Inače za moje dodatne 4G gigabajte ništa neće biti, sistem ih dodeljuje samo ako je izvršena zamena 3G za 4G, novim ugovorima koji su odmah krenuli sa 4G sistem ne dodeljuje ništa, a po rečima operatera oni ne mogu to da menjaju u sistemu.
Zapravo može ako ovu 4G zamenim za 3G i onda nju ponovo zamenim za 4G.[emoji57]

Minimum je 3 meseca. Pricam iz iskustva. I to sam bio 3 meseca na Start paketu.
 
Onda me operater slagao kada sam pitao, rekao mi je da navodno "sistem" ne dozvoljava takvu opciju (promociju) dok ne prođe 6 meseci.
 
Nije te slagao, to (6m) vazi za operatere ali ne i za sluzbu za zadrzavanje korisnika.
 
Poslednja izmena:
Zaista sam ljut na Telenor sto lepo javno na svom sajtu nije objavio to vezano za 50% .... Nego tako ajde ko dodje do te informacije neka nas moli na mail, dok je to jasno na mts sajtu ... Do kraja juna traje 50% popusta, a posle toga bi mozda i Telenor to ukinuo jer nebi im bezali korisnici..

Aj ko je bas upucen u te popuste, u avgustu mi istice ugovor na PiS 1000 paket je ok, kao paket ali je preplata malo :) pa bi vec sada uzeo taj popust i koja je procedura? Oni u sistemu zavedu da mi je odobren trazeni popust i kada istekne ugovor novi sa popustom podpisujem ili mi kroz sistem bez papirologije produzavaju od tog momenta na starom paketu???
Izvinjavam se ako smaram :)
 
Sto bi najnizi paket kad je prvi veci tu odmah za 200 dindzi vise :d
1195-895 = 300 koliko mene sluzi matematika? (PiS)
+~500 za net!
To je barem 500*24 mesecno vise nego da se uzme 50% popusta samo (ne racunam ovde Surf paket, vec 50% popusta na PiS paket). To je 100e. Znaci da telefon mora biti dinar uz najnizi paket i moze se prodati za ~100e. Ili ekvivalentne razlike sa vecim paketom.

Mada kad vidim da HTC Desire 200 nije besplatan uz PiS Basic, a taj telefon je sada igracka ni blizu 100e, sta bi uopste moglo biti..

Nemanja je pre godinu-dve nasao dobru racunicu za Xperiu M2, ali je to bio stvarno izuzetak sa dobrom cenom.

BTW, Telenor Vise tera minimalne potrosnje u reon preko 10EUR. Ne radite to ljudi ;) (ne zbog vas, zbog ostalih ;))
 
Prenosi se sve.
Zvali me iz korisnickog da pitaju koji tel hocu, ja rekao da nisam jos odlucio. Usput pitah za prenos saobracaja, rekose da to nije takav paket i da se ne prenosi saobracaj na novim play paketima. :-\
U toku ugovora moze da se menja paket, naravno na veci i ostaje tih 25%, nije vezano za potpisanu tarifu, nego za ugovor.
 
@Dejan87dex To nije javna ponuda, pa je zato nisu ni naveli. Nije za svakog, već samo za stare korisnike.

Pošalji im mejl 2-3 meseca pred istek. Ako ti budu odobrili, poslaće novi ugovor na tvoju adresu sutradan kurirom, potpišeš i to je to. Ako se dobro sećam, meni je u roku od sat vremena stigla poruka u kojoj se zahvaljuju za obnovu ugovora i da već važe novi uslovi.
 
Super pokusacu, iako nisam mnogo u telenoru (manje od 2 god) al opet koristim usluge TB valjda se i to gleda :)
Hvala
 
Super pokusacu, iako nisam mnogo u telenoru (manje od 2 god) al opet koristim usluge TB valjda se i to gleda :)
Hvala

Ja sam u trenutku kada sam dobio popust bio korisnik 3 meseca i to na Start paketu, ali sam poslao fin i kulturan mail, u kome sam objasnio da mi je primarni broj u drugoj mrezi, naveo svoju prosecnu potrosnju itd.
Inace, na broju za koji sam dobio popust sam izgubio status korisnika, jer je bio ugasen jedno 4 godine i pri ponovnoj aktivaciji sam morao da cekam ta famozna 3 meseca, pa da trazim popust uz ugovor na 24 meseca.
 
alfaunits;4225807 BTW je napisao(la):
Tacno je da ide preko 10 eur, ali se itekako isplati. Uzmimo za primer najcesci paket u Srbiji PiS 500. Kome ne treba telefon uzima regularan popust u bilo kojoj poslovnici - 20% + TV. Dakle, imao je u paketu 150 min, 500 poruka, 500 mb za 1006 rsd, a sada ima za 1350 dinara 225 min, 750 poruka i 8,5 gb interneta. Znaci za 350 din vise dobije 75 min, 250 poruka i 7,5 gb neta. I kako to nije dobra ponuda?

I da, neko je napisao da se ne prenosi saobracaj na novim play+ paketima. To nije tacno, sve se prenosi.
 
Ako mi ostane stari paket PiS 1000 na odobrenih 50% popusta to ce tek biti dobro :)



300min / 1000sms / 1GB

Za 910din :)
 
Poslednja izmena:
BTW, Telenor Vise tera minimalne potrosnje u reon preko 10EUR. Ne radite to ljudi ;) (ne zbog vas, zbog ostalih ;))
Ovo je vrhunski biser :) Nije bitno sta meni treba, vec sta odgovara nekom trecem :):)

@dzul
Sve se prenosi u Play i PiS paketima. Ako ti je neko iz telenora rekao suprotno, znaci da nema pojma (da ne upotrebum neku grublju reč) :)
 
Mozda u novim paketima PIS se prenose MB, u starim se ne prenose.
 
Da, na nove ssm mislio. Izostavio sam. U starim ima onaj usporeni net.
 
A koliko se zadrzavaju ti MB /minuti poruke ? 3 meseca ili je pomeren limit do kraja ugovora?

Primer svakog meseca pored 300minuta ja prenesem i ne iskpristim 100min, hocu li posle 6 meseci imati 600min preko?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno