Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

LG napušta naše tržište (mobilnih telefona), pa je donekle i očekivano da se ne zamlaćuju sa nečim što se neće prodavati u Srbiji.

Лелее, па то је много гора вест, онда ће Кинези загосподарити ускоро...
(Прочитах вест, кажу није још дефинитивна одлука, али највероватније; иначе и даље ће моћи да се набављају из иностранства, наше фирме, али без локалне подршке, биће слабија понуда и вероватно скупљи)
 
Лелее, па то је много гора вест, онда ће Кинези загосподарити ускоро...
(Прочитах вест, кажу није још дефинитивна одлука, али највероватније; иначе и даље ће моћи да се набављају из иностранства, наше фирме, али без локалне подршке, биће слабија понуда и вероватно скупљи)

Ja sam jedan njihov imao i nikad vise,tako da ne zalim ni najmanje sto idu :D
 
Ја имам два и оба раде одлично :)
(И једини произвођач који је користио право српско писмо.)
 
Mislim da ima već dve godine :d
 
Kakva mreža takav i popust, osim ako ne pišeš dopis generalnom.
 
Za 20% će mnoogo morati da se potrude da bi me ubedili [emoji14] U najgorem slučaju ću da uzmem najjeftiniji paket sa tim popustom, a u MTSu da uzmem primarni paket koji ću koristiti.
 
Pa to je onda tek bacanje para, ako ne koristiš. Bolje u tom slučaju prepaid ~300din godišnje...
 
Лелее, па то је много гора вест, онда ће Кинези загосподарити ускоро...
(Прочитах вест, кажу није још дефинитивна одлука, али највероватније; иначе и даље ће моћи да се набављају из иностранства, наше фирме, али без локалне подршке, биће слабија понуда и вероватно скупљи)

Gde videste tu vest vezano za LG? Inace, ja sa njihovim uredjajima imam sasvim pozitivna iskustva, pa je bas steta ako se ovo zaista i desi...
 
I ja prvi put cujem ovo za LG
Inace sa ovim telefonima imam samo pozitivno iskustvo
 
Gde videste tu vest vezano za LG? Inace, ja sa njihovim uredjajima imam sasvim pozitivna iskustva, pa je bas steta ako se ovo zaista i desi...
Bila je na Benchmarku pre ~3-4 nedelje. Vrlo je verovatno da će napustiti naše tržište.
 
Jel moze neko da mi kaze nesto o ovoj uslugi... Aktivira se jdnom i traje dok se ne potrosi, pa onda opet ili?

 
Bila je na Benchmarku pre ~3-4 nedelje. Vrlo je verovatno da će napustiti naše tržište.
Hvala za info, evo upravo procitah...Promakla mi ta vest. Mi nekako sticajem okolnosti imamo bas dosta LG telefona - matorci LG L Fino (koji se odlicno pokazao kao resenje za stariju ekipu :D ), klinci LG Spirit a ja kao sekundarni trenutno LG Zero (a do skoro sam imao i G2 koji je bio extra telefoncic). Stvarno ce biti steta ako ih ne bude kod operatera vise...Sto rece kolega,verovatno ce da nas preplave raznorazni kinezi.
 
Jel moze neko da mi kaze nesto o ovoj uslugi... Aktivira se jdnom i traje dok se ne potrosi, pa onda opet ili?

Odakle je ovo? Bas gledam Telenor aplikaciju i ima 1gb do kraja meseca za 445 din i varijanta 1gb svaki mesec (minimum 2 meseca) za 395 din - ovu opciju kao tvoju uopste nemam.
 
ima u aplikaciju na kraju liste DODAJ INTERNET, ja imam 4G ne znam za tebe ( ako ti nemas 4G onda je verovatno zbog toga)....
 
ima u aplikaciju na kraju liste DODAJ INTERNET, ja imam 4G ne znam za tebe ( ako ti nemas 4G onda je verovatno zbog toga)....
Imam 4g i bas gledam i sekciju Dodaj internet, i nema. Ja doduse imam vazeci ugovor sa 50% popusta, bez telefona, pa je mozda do toga?
 
Imam isto i ja :d Bas bezveze sto nema opsirnijeg opisa, valjda ce se javiti neko ko zna.
 
Gledam tu tarifni dodatak "3GB svaki mesec". Dodatak košta 595 din. Minimalno korišćenje 2 meseca.
Ne vidim tome baš neku svrhu kada Surf+5 sa Telenor više košta 100 din više, a dobija se time min. 7.5GB i 50% više minuta...
 
Telenor Više uz paket  Surf 5/Surf+ 5 se naplaćuje 150 RSD (sa uključenim PDV-om). Mislim da je 549 din.
SAd vidim ti si već sabrao.

p.s. meni su nudili x3 više saobraćaja.
 
Poslednja izmena:
p.s. meni su nudili x3 više saobraćaja.
Meni 2x više saobraćaja za UO na Surf5... Nisam hteo jer tih dodatnih 5GB ne ulaze u Telenor više, pa mi onda ne treba.
Reci mi, jesi li trošio sve megabajte iz paketa (svih ~8-9GB) pre nego su ti ponudili 3x više za UO?
 
Poslednja izmena:
Bio sam godinu dana na SURFUJ PLUS XL pa da bi produžio na još godinu dana ponudili su mi x3. (kao pravno lice, zbog toga nisam imao mogućnost telenor više).
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

ističe mi ugovor za broj na kojem imam popust od 25% i telefon, u novembru. Kada sam početkom meseca zvao da vidim kakve mi povoljnosti nude da uzmem ugovor bez telefona u narednh godinu dana rekli su mi da mogu odmah telefon kako bih produžio ugovor. Međutim, zapelo je oko popusta. Ne daju mi da ostanem na 25% i da uzmem ponovo telefon, pa smo to malo odložili dok ne razmislim šta ću. Neka moja ideja je bila da uzmem Xperia E5 uz Play + od 1750 uz popust naravno, ali nisu pristali. Očekivao sam da će me zvati međutim ništa od toga za sada...

E sad, pročitah ovde najavu nekih novih Telenor proizvoda u oktobru. Koliko je to realno da se desi i da li bi se to odnosilo na postpaid? Naravno, sve u domenu pretpostavki.

Imam opciju i da pređem u VIP ali kako sam pročitao na više mesta oni kubure sa 3G a ne sa 4G mrežom. Paketi im nisu loši, ali meni je možda i važniji stabilan net na telefonu u ovom trenutku od broja minuta. I zaista odlično iskustvo sa Telenorom što se tiče računa, odnosa do sada i svega...

Cilj mi je da račun ostane tu negde ukupno oko 1500 dinara. U stvari ukupna izdvajanja za telefon. Kredit račun sve :)
 
@swoop985 i ostali.
JEDINI način da dobiješ popust od 50% na pretplatu ili 25% i telefon po spec. ceni je da podneseš zahtev za prelazak u drugu mrežu ili prepaid.

Ja sam pre neki dan dobio 50% popusta.
 
Nazad
Vrh Dno