Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

videh na sajtu 290 din je prenos ,hvala na odgovoru ;)
edit
jel broj postaje kao novi korisnik:??
 
Poslednja izmena:
Da, kao novi korisnik.
Mozes da potpises ugovor na tvoje ime i kasnije izvršite transfer na njegovo ime.
Ako imas poverenja u osobu.

Raspitaj se prvo oko detalja.
 
Odete sadasnji i buduci vlasnik u poslovnicu i sa dokumentima se sve lepo regulise ;)
Ja sam tri-cetri puta pokusavao da prebacim broj na mene sa keve u poslednjih godinu dan i stalno mi odbijaju a ne znaju razlog iako ispunjavam sve one njihove zahteve. Cak sam pisao i reklamacujama i oni nisu znali razlog zasto sistem odbija prenos. Tako da sam sad digao ruke od toga...
 
Istekao mi je ugovor u Telenoru pre 2-3 meseca i gledam ove cene telefona koje su vise nego bezobrazne. Jel ima neko info da li ce biti nekih popusta u skorije vreme ili nema vajde?
 
Nema izgleda za popuste. Promenili su politiku i fokusirali se na prodaju telefona na rate preko telenor banke. Jedino tako se isplati. Za dinar vise nema nista.
 
Ja imam aktiviranu promociju telenor više i sad mi odobrili i 50% popusta.
 
Ja sam ponovo dobio 50%, uz ugovor na 2 godine.
Vrlo brzo se sve odvijalo, nije bilo nikakvog moljakanja i pravdanja zasto bi trebalo da ga odobre.
 
Katastrofa. Pocetkom godine treba da produzim ugovor i sve vise razmisljam da predjem kod drugog operatera... Ponajvise zato sto treba i caletu da produzim ugovor, njemu ne treba nista specijalno ali opet ako mogu da uzmem nesto za dinar, zasto da ne?
 
Da li sada daju 50% na Play+ pakete?

Dok su bili stari play + paketi nije moglo.
 
Izvinjavam se za obmanu :)
Pomešao sam brojeve, pošto imam dva broja na svoje ime + internet karticu.
Na jednom je promocija 50%, a na drugom je telenor više aktiviran.
 
Imam 50% popust, kada je najbolje menjati paket? Na kraju ili na pocetku meseca?
 
Vodi racuna oko trosenja paketa jer promena moze da se uradi tek posle obracuna, znaci od 3. dana u mesecu.
 
Poslednja izmena:
Proslo je onih 15 dana kao trial perioda za Deezer, neko rece da nakon toga ce se premium+ sam aktivirati kad budes na mobilnom internetu medjutim evo vec dva dana proslo i nista. Kako se ovo aktivira uopste? U Moj Telenor stoji da mi je usluga aktiva, ali u samoj Deezer aplikaciji pise da sam standard pretplatnik i nudi mi da se pretplatim na Premium+
 
Proslo je onih 15 dana kao trial perioda za Deezer, neko rece da nakon toga ce se premium+ sam aktivirati kad budes na mobilnom internetu medjutim evo vec dva dana proslo i nista. Kako se ovo aktivira uopste? U Moj Telenor stoji da mi je usluga aktiva, ali u samoj Deezer aplikaciji pise da sam standard pretplatnik i nudi mi da se pretplatim na Premium+

Mislim da je to to...ja bar isto nisam dobio Premium status (sta god to znacilo),ali uredno mjuzu skidam i slusam preko app
 
Koristis taj trial period od dve nedelje pa ce se ona sama aktivirati kad istekne i budes na mobilnom netu.

Šta raditi u situaciji ako je ponovo aktiviran stari Deezer account na kome je nekada davno potrošen trial?

U account stoji free I Deezer se tako i ponaša. Moj Telenor aplikacija je dodelila protok, ali se ne troši.

Update: počeo je da troši protok dodeljen za Deezer, ali i dalje radi samo Flow i ubacuje reklame.
 
Poslednja izmena:
Jel mi se cini ili su cene telefona malo vise trenutno? Uz Play Duo nema pristojnog telefona ispod 20k... Vise mi se isplati da jurim popust 50% i uzmem krsten fon sa oglasa i za 250e...
 
Šta raditi u situaciji ako je ponovo aktiviran stari Deezer account na kome je nekada davno potrošen trial?

U account stoji free I Deezer se tako i ponaša. Moj Telenor aplikacija je dodelila protok, ali se ne troši.

Update: počeo je da troši protok dodeljen za Deezer, ali i dalje radi samo Flow i ubacuje reklame.

Svratim malopre do Telenor a.
Predlog 1: reinstalirajte aplikaciju. Već jesam.
Predlog 2: registrujte novi nalog na Deezer. Neću, ovo je moj nalog odavno.
Predlog 3: zovite call centar. Jel onaj što se plaća? Da. Ok

Pozovem call centar i na sve opcije kaže "servis trenutno nije dostupan". Probam opet, isto.

Inače, u poslovnicu sam išao da zamenim karticu za LTE, da bi mi devojka rekla da mogu da vidim kako LTE radi, samo da krenem nekoliko stotina metara niz ulicu i trebalo bi da imam signal :d

Jedino što nam je na mreži valjalo (podrška) je izgleda otišlo dođavola.

Zbog promene kartice mi se deaktivirao i Moj Telenor, a ne radi ni 311.
 
Nazad
Vrh Dno