Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Stoji ti usluga DEaktivirana? Ne razumem tu logiku po kojoj je usluga aktivna ako je deaktivirana. Aktivacija preko štapa i kanapa. Dosta mi je operatera za danas, ceo dan se ganjam sa njima, sve ću ovo da pobacam i da koristim samo fiksni.:)
 
Ma to je jer nisi platio MTS racun na vreme :D
 
Imam Par pitanja posto sam gotovo noob po pitanju tih ugovora sa mobilnim operaterom , samo placam i samo koristim a svoja prava slabo poznajem.
U Avgustu 2013 uzeo sam Lumiu 720 uz Prenesi i Surfuj 1000 (1820din) ja sam taj telefon odmah isplatio nemam pojma 10k bilo onda.
E sad, moje pitanje je posto je ugovor bio na 2 god, mogu li pre avgusta menjati paket posto ne trosim ni pola od onoga sto prenesem i dobiti neki low end fon, ili mogu li da ostanem na ovom paketu uz tih 25% popusta vidim ovde neki pisu 20,25 neki 50% wtf?! :D nisam znao da je Telenor toliko human :D

Hvala na odgovoru


pa druze ja i ti smo isti paket fon datum septembar , i evo ja dobi 50 % na pretplatu bez fona prenesi i surfuj extra , 4 meseca ranije , salji email i probaj trazi
sta hoces , ja nebih ceko avgust ko zna sta moze da bude , koristi guzvu dok ima konkurencije
 
Mene možda leraju za poziv jer sam ih cimnuo sad početkom Maja a 19. Jula mi ističe ugovor....misle da ću da se predomislim :mrgreen:
 
Iz problema sa aktivacijom deezer-a proizišlo je to da sam dobio 2x2 GB interneta za taj servis. Da li će nešto biti dodatno naplaćeno, ostaje da se vidi kada bude stigao račun.
 
Prvog meseca daju duplu količini podataka. Tako je bilo i u mom slučaju.
 
Pa lepo od njih, ali bolje da su mi dali onaj dodatni 1GB za 4G.
 
Pa taj 1GB bi svakako trebali da daju svima nakon zamene kartice?
 
Tehnički ja nisam menjao karticu, nego sam odmah uzeo 4G kao novi korisnik.
Trebalo je da uzmem prvo običnu i da je zamenim kroz par dana. :)
 
Pa daju svima, cimni ih da ti aktiviraju, to je 2 meseca po 1gb. :)
 
Zaboravih da napišem a čini mi se da niko nije spominjao... Standardna roaming tarifa, nove, naravno više cene od 1.6.2015. TravelSure ostaje sve po starom.
 
Pa daju svima, cimni ih da ti aktiviraju, to je 2 meseca po 1gb. :)

Zvao malopre, nakon 20 minuta konsultacija ustanovili su da nisu sigurni šta se dešava ako je neko odmah uzeo 4G karticu kao novi korisnik, jer u sistemu stoji da pravo na dodatnih 1 GB imaju samo oni koji su 3G zamenili za 4G, ali bi njima logično bilo da treba da se dobije dodatni internet. Pozvaće me u ponedeljak.
Inače, operateru stoji u sistemu da G2 nije 4G telefon, pa se ubeđivao sa njim da ja hvatam 4G mrežu tamo gde je ima.:)
 
Neka se cimaju, to im je posao da ispravljaju greske :)

@darko:
Mensecini da poskupljenje ima veze sa nedavnim regionalnim dogovorom o smanjenju cena rominga. Mora nekako da se nadomesti $$$.
Mada mi i nije jasno ko koristi standardnu roming tarifu pored bolje TravelSure tarife i njenih dodataka. Verovatno neobavesteni ljudi.
 
Ja se maksimalno trudim da im ostavim 0din kada idem negde napolje. Preterali su sa cenama roaminga, nebitno koja tarifa je u pitanju... Sreca pa je WiFi na dosta mesta dostupan.
 
Ja mesecima koristim Travel Sure MB plus tarifni dodatak, i tih 100MB mi bude više nego dovoljno na telefonu (koristim firewall)
 
je l ima sanse da se potpise novi ugovor kod telenora , bez fona sa 50 % off ?
 
Ima ali nije sigurno da ces dobiti. Svakako trazi. Prelistaj temu malo ds vidis sta da napises u mailu, da ne pisemo hiljadu puta isto.
 
Novi ugovor - jako tesko, cenim nemoguce. Nova ugovorna obaveza - verovatno da, uz mail.
 
procitao sam nekoliko zadnjih strana i svi pominju neki mail na koji treba da se izmoli 50%. ako moze info koji tacno mail na pm bio bih zahvalan :)
 
Ma placas i u ovom slucaju, ne brini :). Samo sto ti ovo vise odgovara jer razdvajas com uslugu od kupovine uredjaja pa ti daje vecu slobodu.
 
A pa definitivno cu i ja da kukam za 50% pa pored toga ja sam i TB korisnik :)
 
Da li se na ovim najnovijim Play paketima prenosi saobracaj(min/sms/mb)? Ne vidim u opstim uslovima koriscenja da se to pominje.
 
Nazad
Vrh Dno