Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Možda ima veze sto je poslednji dan meseca. 311 sada radi, ali Moj Telenor ne mogu da aktiviram. U svakom slučaju neću obrisati Alfinu poruku :d
 
Presek je poceo danas popodne, nema tu nesto mnogo prostora alfi za radovanje :smoke:
 
Kakve veze ima presek sa time da i TNor usluga ode u out :)
 
Koji je najbolji izbor telefona uz prenesi extra paket uz minimalnu doplatu?
 

Za te pare nemas neki izbor

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/webshop/Mobilni-telefoni/LG/Leon_LTE
http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/webshop/Mobilni-telefoni/Sony/Xperia_E4

Ja bi otprilike to gledao. S tim sto imam E4 i super mi sljaka vec 7 meseci,pre toga sam imao LG L7II i totalno razocarenje,softver im je lose odradjen,dosta ljudi se zale i na ove novije modele.
Ali Lg ima LTE,Sony ne,ali zato ima vecu rezoluciju i veci ekran i bateriju,u principu dosta slicni telefoni i po specifikaciji i po ceni (razlika 1000 din u korist Sony-a)
 
Najbolje resenje je 30% popusta na pretplatu + telefon na 24 rate preko Telenor banke. Tu bi ti pretplata izasla oko 1100 cini mi se i mogao bi da uzmes bolji telefon. Recimo LG L Spirit. Ukupno bi ti izasao telefon + pretplata oko 1900. Oko 200 dinara skuplje izadje Samsung Grand Prime Ve.
 
A Sony E4 mu preko banke izadje sa pretplatom manje od 1700 dinara mesecno.
 
Bio pre neki dan do Telenora posto mi Deezer uopste ne radi. Tj. radi ali je free account, a ne premium kako bi trebalo. I naravno kao sto sam i ocekivao pomogli su do mojega. Generalno bleje ko telad u telefon i kao u fazonu pa ne znamo to je trebalo automatski da se aktivira.... I sta ja sad da radim? Placam Play+ Solo da bi imao free Deezer umesto premium.
 
Da li si sa istom mail adresom registrovao Deezer, kao i portal Moj Telenor? Mozda ima veze...

Ili im jednostavno posalji pitanje na mail [email protected]
 
Poslednja izmena:
Meni je deezer proradio tako što sam na [email protected] poslao broj telefona i podatke deezer naloga koje sam hteo da povežem i oni su mi poslali kod za aktivaciju deezera. Sada radi OK.

Update: deezer je proradio jutros, a danas poslepodne su me zvali iz experts team da vide jel sve ok.
 
Poslednja izmena:
Tako neke, malo "tehnickije" stvari samo oni i mogu rese. I uglavnom resavaju sve jako brzo.


Imao sam skoro problem sa tarifnim dodatkom za sms koji nije hteo da se deaktivira. Na portalu pise da je deaktiviran, a ujedno i dalje pise da ima poruka po tom dodatku. Stigao i racun sa tim dodatkom. Utorak je bio kad sam im poslao mail, u petak, poštom, dobio odgovor da su nasli gresku i stornirali deo racuna.
 
Poslednja izmena:
Misteriozno racun za avgust je uvecan za oko 100din u odnosu na jul, a imam popust 50% a na listingu nema nista sto je van preplate :mad: sta kog djavola je onda?!
 
Poziv ka nekom call centru koji nije 011,063,064....?

Edit:
A da, imaš listing. Ništa onda.
 
Capture.JPG

OMG bice da je ovo taxi sluzba - pink, secam se... pa kojom logikom mogu da naplate poziv? a imao sam oko 800minuta ka svim mrezama u Srbiji...auuuuuuuuuu

Capture.JPG

A ovo? Kako ja da sa starog PiS100 predjem na PiS standard, izgleda ne moze? ili moram do njih u poslovnicu, da li je neko to uspeo, ko ima 50% popust?!
 
Poslednja izmena:
Za te brojeve ti ne važe besplatni minuti. Vidi na sajtu, imaš neki 069 broj za pink, on ti nece biti naknadno tarifiran.
 
A ovo? Kako ja da sa starog PiS100 predjem na PiS standard, izgleda ne moze? ili moram do njih u poslovnicu, da li je neko to uspeo, ko ima 50% popust?!
Moze da se predje samo na paket koji je sada aktuelan. Na stari se moze ostati, ali ne moze prebacivanje na drugi stari paket.
 
Za te brojeve ti ne važe besplatni minuti. Vidi na sajtu, imaš neki 069 broj za pink, on ti nece biti naknadno tarifiran.
Što je realno lopovluk Telenora.

Ko ne zna to, i krene da zivka neki call centar, a oni se ne javljaju već se pali sekretarica može da neplanirano poprilično podigne račun.

Kod Telekoma nema takvog tarifiranja, minuti iz paketa su za sve domaće pozive. Vip nisam 100% siguran ali mislim da je tako i tamo.
 
Samo kod Telekoma nema takvog tarifiranja, verovatno jer su to njihovi servisi. Naplaćuju se čak i kad se poziva sa fiksnog SBB-a ili Oriona-a.
Telenor cenovnik za te brojeve je ovde.
E sad, da li baš mora toliko da se naplaćuje, to je već drugo i ne bih znao :)
 
Poslednja izmena:
+1
 
Što je realno lopovluk Telenora.

Ko ne zna to, i krene da zivka neki call centar, a oni se ne javljaju već se pali sekretarica može da neplanirano poprilično podigne račun.

Kod Telekoma nema takvog tarifiranja, minuti iz paketa su za sve domaće pozive. Vip nisam 100% siguran ali mislim da je tako i tamo.
Telekom Srbija je jos 2010. izmenio cenu interkonekcije ka svojim specijalnim brojevima 9xyz, tj. sada 19xyz, tako da pozivi ka toj numeraciji iz drugih mreza podlezu drugacijem cenovniku.

Telekom Srbija i Zakupac broja kao i maticna mreza pozivaoca sudeluju u deobi kolaca, prva dva u vecoj meri jer je to i svrha te takve numeracije.
 
Nazad
Vrh Dno