Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ne smeju novine da vam odvlace paznju ...moglo bi da se desi da zamazete lak na noktima :p
 
Hahaha, kada bi bila ona iz kancelarija koja macka nokte [emoji3] [emoji12] .
 
Provalio sam onda gde ih ti mackas:

[youtube]aYO9Wrb7V6Q[/youtube]



EDIT: ...samo ne znam kako si mislila da citas novine u onolkom mraku :lupko:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ja posle dugotrajnog ubedjivanja, i na kraju pokretanja prenosa broja u MTS, najzad dobih produzenje ugovora sa 50% promocijom opet :)

Jedina razlika u odnosu na prethodnu 50% promociju je sto vise nema kupovine telefona nakon 6 meseci, vec tek nakon isteka kompletne ugovorne obaveze.
 
Ma opušteno, danas je i onako potpuno neisplativo uzimati telefon preko provajdera, naročito kod telenora
 
Al' su ga zakomplikovali, na mt:s-ovom portalu je plaćanje intesa karticama znatno jednostavnije [emoji53]
 
To je staro, novogodisnje snizenje. A za ovaj novi telefon Htc 516 sve najgore komentare pronalazim, izgleda da ga treba zaobici. Jedino ako nekome treba dual sim...
 
Ako nekome treba dual sim, najbolje je uzeti nekog Kineza sa neta sa karakteristikama SGS4 za ~150$, višestruko se isplati, a i dobija se popust na pretplatu kod operatera ukoliko se ne uzima uređaj, pa čak i kod telenora :)
 
S3 Duos, i P780 - oba ispod 200e trenutno, ne mogu se porediti ko zna koji Kinezi sa njima (a oni stvarno dobri su ipak skuplji).

S3 Duos je trenutno best buy dual SIM verovatno.
 
Jiayu G3S, mnogo jači hardver i baterija, KitKat,150ak € sa sve poštarinom. Ja ga koristim od jula, izvlačim i po 9h SoT. I Coolpad F1 je prilično popularan...
 
još malo off:
Pa ti gore napisa "sa karakteristikama SGS4 za ~150$", a onda posle Jiayu G3S. Teško da je to tu negde... :D
 
Poslednja izmena:
Ja bas googlao G3, pa procesam glavu kako :D

Steta sto i Telenor nema dual SIM telefona u ponudi (VIP nema sanse da ponudi tako nesto skoro, znaju da ce korisnici ukljuciti mozak onda :D). MTS je dao ipak OK izbor (za providera, koji skoro nikad nemaju dual SIM u ponudi sem low-enda), kroz L630DS/L730DS/HTC_M8DS.
 
Ovo je jako zanimljivo - svi znaju da sam se bunio za iskljucenja od Telenora kao i da sam reklamirao sto me nisu danima ukljucili iako sam platio preko net-a. Uvek sam placao preko neta do sad i uvek su knjizili po par dana - jos ako bi uplatio u petak, uglavnom bi u utorak proknjizili nekad i sredu. Naime, prosli mesec su mi uvazili reklamaciju u vezi toga i gle cuda - juce platim online racun (subota uvece) i evo sada (nedelja ujutro) uplata proknjizena.
No comment... :d
Eto ako neko ima problema kao ja reklamirajte... :)
 
Ovo je jako zanimljivo - svi znaju da sam se bunio za iskljucenja od Telenora kao i da sam reklamirao sto me nisu danima ukljucili iako sam platio preko net-a. Uvek sam placao preko neta do sad i uvek su knjizili po par dana - jos ako bi uplatio u petak, uglavnom bi u utorak proknjizili nekad i sredu. Naime, prosli mesec su mi uvazili reklamaciju u vezi toga i gle cuda - juce platim online racun (subota uvece) i evo sada (nedelja ujutro) uplata proknjizena.
No comment... :d
Eto ako neko ima problema kao ja reklamirajte... :)

Jesu ti umanjili racun proporcionalno tome koliko si bio Iskljucen?
 
To cu videti tek na sledecem racunu. Odbili su mi naplate za ukljucivanje, pozive call centru i dali mi 200 minuta.
 
Ja im u subotu opet trazio nesto sto sam ubedjen da je nemoguce da ce mi dati,ali nista ne gubim ;)
Poslao sam im mejl i trazio sam dve stvari da mi odobre (jedna od njih je 6 meseci pre,posto su mi prosli put dali,pa kontam da ce i sad),odgovorili su mi da ce me zvati neko iz njihove sluzbe za koji dan pa cemo procaskati :D
Ovu drugu stvar vam jos necu reci dok ne vidim to sa njima,a onda cu ovde napisati ishod naseg razgovora i tad cu reci i tu drugu sta sam trazio.
Opet kazem da cisto sumnjam da ce mi dati obe stvari,ali nada poslednja umire. :D
Aj pomozi boze
 
S3 neo na velikom snizenju izgleda, tek danas sam video, ali kasno, vec sam narucio g630
 
Nazad
Vrh Dno