Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Niko za sada, medjutim realno je za ocekivati jer su uvek davali nesto za NG.
 
Ja sam skeptičan, prošle godine su davali neke potpuno nepraktične vaučere, tako da ni sada nemam neka velika očekivanja...
 
Znam samo da se od 1 decembra očekuju nove cene.... Zvali su me iz Telenora da me pitaju da li želim da nastavim da koristim njihovu mreže pošto mi sitiče ugovor za četiri broja na firmu. U razgovoru koji je usledio ( tražio sam popuste na telefon ili na pretplatu ) žena koja me je zvala je rekla da se od 1-og očekuju nove cene ali nisam dobio odgovor šta to znači :( .
Ponudila mi je 5.000 popust za telefon na jedan broj, popust na pretplatu za drugi broj a za ostala dva će se "konsultovati" . Ponudu će mi poslati početkom decembra, nakon korekcije cena.
Inače, koristim Mobtel/Telenor od 1997 godine, nikada nisam kasnio sa plaćanjem, tako da ukoliko ostanu pri ovim "povoljnostima" odoh ja u MTS.....
 
@DJmihailo jedino sto mi pada na pamet je mozda zbog novogod. akcije da ce menjati cene telefona u fazonu nize i te fore. Ne verujem da ce opet korigovati pakete (citaj nepovoljno po nas),jer su to nedavno uradili,ne samo telenor vec su sva tri obogaljila pakete.
 
@DJmihailo jedino sto mi pada na pamet je mozda zbog novogod. akcije da ce menjati cene telefona u fazonu nize i te fore. Ne verujem da ce opet korigovati pakete (citaj nepovoljno po nas),jer su to nedavno uradili,ne samo telenor vec su sva tri obogaljila pakete.
Nisam bio precizan....korigovane cene telefona.... tu sam informaciju dobio ali sam ispustio da to naglasim u mojoj poruci:type:
Nije bilo reči o paketima....
 
Eee to je vec nesto drugo,a posto je novogod. akcija onda ce biti valjda neka snizenja i poneki nov model ;)
Ja moram da vidim oce mi dati ranije da obnovim ugovor,onda bi me kacila zadnja 2 dana akcije u januara.
 
ljudi hocu da im trazim 50% popust, na koji mail da im se obratim bese?
 
Poslednja izmena:
ne, na jedan broj kome je istekla UO popust od 5000din na aparat..to će sigurno biti oko Nove godine, svake godine bude takav popust, znači ništa posebno, samo malo ranije...
druga varijanta je džabe aparat, ali UO na SVE brojeve od nule...hm, tu bi se sada trebalo cimati oko izbora paketa i telefona, pa preganjanje....
ali nije fer prema ostalima, kojima za par meseci ističe UO...

Ja sam rekao, evo tri broja bez UO, stavimo ih na neke srednje pakete i naravno UO i kada se sabere ispadne Moja firma XL, doplata za G2 15k din, dajte taj popust od 5k din, platićemo 10k din uz sledeći račun...nisu hteli...to je bio moj predlog...

novi info:

u proteklih mesec dana još jednom sam probao da izboksujem povoljnije uslove...predložio sam im da se na većinu /5-6/ brojeva resetuje UO, da se kod njih bar na dva uzmu veći paketi, da ostave samo dva broja, ali da se na jednom koji ima UO još pola godine poveća paket, i da daju free LG G2, ili za neke sitne pare...naravno, ima brojeva kojima nije istekla UO, ali opet kada se sve sabere, premašuje cenu kada bi se uzeo paket za 1 tel...

naravno, oni uzimaju u razmatranje, ali se ne javljaju, tj kao nije odlučeno...sistem iscrpljivanja protivnika...poslao sam im mail pre par dana, da ako se roku od dva dana ne pošalju odgovor, da smatram da je odgovor negativan. Nisu se javili...

Čekam proleće, i vrlo rado ću preći kod nekog drugog...tada će biti slobodno tih 5,6 brojeva, a do kraja godine i ostali....
 
Ja danas stičem pravo na novi ugovor mesec dana pre isteka UO. Jutros sam pozvao Telenor da vidim kakve mi opcije nude. Ono što moram da napomenem je to da mi je potreban novi telefon, jer stari Telenor Smart em je prevaziđen, em ima malo memorije, em mu je baterija vrisnula skroz.

Ljubazna gospođa mi je ponudila mogućnost uzimanja telefona, ili dodatnih minuta, poruka i megabajta u okviru paketa, ili popust od 20%, na pakete od 1100 dinara, dakle PiS M ili Play +. Odbio sam. Posle mog žaljenja kako su novi paketi osakaćeni, usled ograničavanja interneta, moj predlog je bio prelazak na veći paket Play+ 2, uzimanje novog telefona i 20% popusta na pretplatu (kako bih ostao na nivou onoga što trošim i danas, 1200, 1300 dinara). Argument mi je bio taj što se na mene vode tri broja, gotovo nikad posle 20. u mesecu nisu plaćeni. Na kraju smo prosledili zahtev nekom iznad nje, kako bi videli kakve mi opcije mogu ponuditi. Verujem da će to biti kombinacija nov telefon + popust, ili nov telefon + dodatni minuti ili megabajti...
 
Nov telefon + popust kod telenora? Hahaha
 
Nov telefon + popust kod telenora? Hahaha

Nisam sasvim siguran šta ti je smešno, ali razgovor se tako vodio. Video sam na nekoliko mesta da su ljudi uspeli da izboksuju ovako nešto, pa sam pokušao i ja. Otprilike da nisam naišao na zatvorena vrata za sada. Meni će ovo biti treći ugovor na tom broju, a pored njega još dva broja se vode na moje ime.
 
Takve popuste daju jako retko, meni recimo nisu ali mojoj majci su dali 20% na pretplatu i telefon. Ali ona u 90% slucajeva zove telenor tako da ih ti minuti prakticno ne kostaju nista.
 
smesno mu je jer kod telenora moras biti hudini da bi nesto dobio pobvoljno, imao sam slucaj sa njima isto slican, korisnik sam od 99 god njihov a zadnji sest god imam dva broja kod njih na racun koji su uvek placeni na vreme, prosle godine slao mejlove isao u poslovnicu, zvao call centar i svuda sipak, ja im kazem da novi korisnik ima vece beneficije nego ja koji sam kod njih 15 god, a oni kao pa sacekajte novu god pa ovo pa ono i eto nista na kraju, sad mi u januaru istice jedan ugovor pa se vec raspitujem za ponudu u mtsu, nemoj se mnogo nadati, pozz
 
Upravo su me zvali. Sama gospođa iz korisničke službe mi je ponudila 25% popusta i telefon, pa sam to oberučke prihvatio... Popust traje sve vreme UO, a uzeću Lumiu 630. Okačiću sliku sa dokazima kad mi promene paket kroz Moj Telenor portal
 
Za to ti verujemo, Nemanja je to isto dobio (popust 25% na Play 2 ili 3, plus telefon). Odlican izbor inace, mislim da je Play 2+ i L630 najbolji izbor u srednjem segmentu telefona kod nasih operatera, jos sa popustom.
A zasto verujemo Nemanji? Pa za razliku od Stena imaju argumente :)
 
Ja cu ti reci zasto si poceo da verujes.
Zato sto si konacno i ti alfa skontao da lupetas gluposti.
Posle Steninog dokaza za ne znam sta bese,ali znam da ti je slikao,onda cu ti i ja izneti ako dobijem opet popust,a evo sad i ovi ljudi...,pa mislim red je bio i ti da skontas da si lupetao gluposti.
Nego je neko trebao da krene sa tim da ti zacepi usta,on je poceo,ja sam njegov naslednik kako ti kazes,a evo sad se pojavi jos ljudi,hvala Bogu da i ti skonta nesto,a najaktiviniji si ovde.
 
Poslednja izmena:
Dali su mu fon uz popust zato sto ce za 15dana taj fon bude za 1din uz pisM umesto sadasnjih 5000 i to je to.
 
Septimuse da prijavljujem ga ili pustim da svi shvate?:) Mislim na Stenu ne na piga.

L630 je 1000 uz Play2. 1 uz Pkay3.
 
Poslednja izmena:
Cena uz Play +2 je 1000 dinara. Sa tim da sam ja prvo dogovorio uslove oko paketa, vezano za popust pa tek onda izabrao telefon. Gospođa mi je naglasila da na sam uređaj neću dobiti popust.

Ali matematika je prosta. Dobio sam popust od 300 dinara, x24 meseca to je nekih 7200 dinara, a da sam čekao NG mogao bi da ga uzmem za dinar, znači u realnom sam dobitku nekih 6210 dinara.

U svakom slučaju za 1190 dinara, 250 min, 1250 poruka (uračunat besplatan dodatak) 1gb interneta i još jedan dodatak po izboru (500mb ili Deezer videću), ja sam potpuno zadovoljan.

Nemam neku želju da ih preterano reklamiram, ali ja sam na ovo pucao od starta. Videćemo, možda.za nedelju dana skapiram da sam se zeznuo
 
400 dinara mesecno, 25% popusta si dobio, zar ne?
 
Dali su mu fon uz popust zato sto ce za 15dana taj fon bude za 1din uz pisM umesto sadasnjih 5000 i to je to.

Nije to to. Mogao sam da uzmem bilo koji fon. A mogao sam da uzmem i samo 50% popusta bez fona, bilo kog.
Dakle, može i popust 25% i bilo koji novi fon.
 
swoop mozda, Septimus moze verovatno da vidi da li je isti IP kao stenin :D
Ali Nemanja i Jorke nisu tu od juce ;)
 
Nazad
Vrh Dno