Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nije kašnjenje, platio sam 16-og [emoji12]

Inače tih 1420 je greška, pošto su mi obracunali društvene mreže koje sam ja već imao, tako da treba da mi na sledećem računu skinu 390 dinara [emoji108]

502fa1009abaf7d0849d3a3c78fbce1f.jpg


M2 Note
 
Svejedno je, telenor app ili preko koda. 14 dinara i vamo i tamo.
 
Da naravno. Vidim. Sa tim da za tih 150 dinara dobijas 40% saobracaja vise. Konkretno to u mom dosadašnjem paketu znači 100 minuta više. Kako su se oni dokupljivali po ceni od 295 dinara, 150 i nije strasno. Plus vise neta, plus razgovor sa porodicom besplatan.

Meni liči kao zanimljivo rešenje, e sad nećemo se svi složiti oko toga sigurno :)
 
Videćemo kad izadje zvanično, da li ima i nekih sitnih slova.
 
Poslednja izmena:
Nedavno je bilo problema sa VIPom i diskriminacijom korisnika određenih paketa. Da li ovde postoji diskriminacija porodica koje broje 2 člana...
Interesantno je da je cena za dodavanje u porodicu (omg kako to samo zvuči) manja od dosadašnjeg omiljenog broja.
 
Grupa može da ima od 3 do 5 člana, a dodatni saobraćaj je shodno tome od 30 do 50 odsto više saobraćaja iz paketa. Naravno, grupa ne mora biti porodica.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
 
Svejedno je, telenor app ili preko koda. 14 dinara i vamo i tamo.
I dalje neces besplatan mesec+ u VIPu, pa bilo 25% da ostanes ili begas kod MTS?:)

http://www.nedeljnik.rs/vesti/portalnews/telenor-porodica-resenje-za-sve-porodicne-price/
Meni ovo savršeno odgovara. Sva četiro broja u porodici postpaid Telenor
I meni bi ovo odgovaralo, kada me ne bi 1 broj u Telenoru kostao kao 3 u MTSu ;)

@ducka, pantam je najavljivao neke interesantne stvari za Telenor i Telenor Banku, koje nije smeo uvek do kraja da kaze, ali je cesto bio u korist nas (pogotovu kada je najavljivao srednji kurs za TB - inace, daj jos jedan @pantam :)).
Kakva procena trzista, nije to Fica iz Lajkovca, koji za jedan dan ispita trzitse, drugi napravi nesto, i treceg plasira... sve je ovo garantovano mesecima planirano i testirano. Nema tu kada da se nesto dodatno isproba :)
 
Grupa može da ima od 3 do 5 člana, a dodatni saobraćaj je shodno tome od 30 do 50 odsto više saobraćaja iz paketa. Naravno, grupa ne mora biti porodica.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Da li ovaj dodatak zamenjuje prenesi i dopuni, ili će biti i novi paketi?
 
alfaunits;4816269 je napisao(la):
Kakva procena trzista, nije to Fica iz Lajkovca, koji za jedan dan ispita trzitse, drugi napravi nesto, i treceg plasira... sve je ovo garantovano mesecima planirano i testirano. Nema tu kada da se nesto dodatno isproba :)

Ne bih da ulazim u polemike s drugim forumašima, ali u pravu si, Family je već mesecima isplaniran, a moje pitanje je trebalo samo da vam nagovesti šta nova ponuda donosi.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
 
Jel' ce moci sa Telenor Vise i SBB SuperSetom da se kombinuju?
 
Ukoliko ukinu PiD to će im biti jedna od lošijih odluka. Ostali bi jedini operater bez tih hibridnih paketa.
 
Izgleda da će Telenor imati MVNO na svojoj mreži – SBB se registrovao kao MVNO.
 
Poslednja izmena:
Svaki paket koji sadrži minute i megabajte (PiS i Play paketi) mogu da se uključe u Telenor više. Bilo bi bezveze da npr. vezivanje brojeva u nekakav porodični paket isključuje Telenor više. Ne verujem da će tako biti, ali videćemo svakako.
 
Surf paketi nisu ukljuceni u ovu promociju :(

Efektivno najniza pretplata za tri clana uz ovaj promo je 3300! (950*3 + 150*3, mada uz 20% popusta moze biti ~2650 znaci)
Zgodno doduse za porodice sa klincima, uz Prenesi Kredit, nesto jeftinije, klinci ne mogu da naprave racun, 1Mbps spori net (nije bas za slike na fejsu, ali radi..), i mogu da zovu bez bojazni medjusobno.

Ovo bi imalo smisla da Tnor ima jeftinije pakete, ovako... racuni za prodicu kao u Kanadi ;)
 
Surf paketi nisu ukljuceni u ovu promociju :(

Efektivno najniza pretplata za tri clana uz ovaj promo je 3300! (950*3 + 150*3, mada uz 20% popusta moze biti ~2650 znaci)
Zgodno doduse za porodice sa klincima, uz Prenesi Kredit, nesto jeftinije, klinci ne mogu da naprave racun, 1Mbps spori net (nije bas za slike na fejsu, ali radi..), i mogu da zovu bez bojazni medjusobno.

Ovo bi imalo smisla da Tnor ima jeftinije pakete, ovako... racuni za prodicu kao u Kanadi ;)

Uskoro ću napraviti poređenje ovog dodatka + PLAY ili PRENESIISURFUJ sa paketima za poslovne korisnike koji imaju ovaj dodatak u sebi.
Videće se koliko su visoke i nerealne cene paketa za fizička lica.
 
Meni su 14 dinara naplatili poruku za parking (preko cene parkiranja u zoni). Ali kod tebe buni što imaš samo 14,03.
Ma kakvi, nisam imao nikakav parking.

Mislim skinuce mi to verovatno, ali svaki mesec imam prigovor i svaki mesec nešto novo se pojavi. Smara stalno. Verujem da ima ljudi koji ni ne obraćaju pažnju, pa plate, kome prodje, prošlo je, pa Telenor malo ukrade kao nekada MTS ili VIP, pa ako ulozis žalbu srede oni to. Nekad 200 dinara, nekad 26, nekad eto 14,03, pa onda kad sam platio račun, a oni kao nije im prošla uplata i tako gomila stvari oko kojih moraš da se cimaš.

M2 Note
 
Ja sam toliko toga reklamirao do sada da sam na kraju odustao da reklamiram osim ako ne bude neka veca nepravilnost do 14. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesi li barem izvozao probni mesec kod VIPa?
 
Probao sam net na lokacijama gde sam najvise i gde se krecem posto mi je to najbitnije (sav posao uglavnom ide preko mailova, slacka, raznih project management alata i naravno skype/viber/whatsapp/facetime pozivi). Obzirom da to radi sve super meni dovoljno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa ovim "porodičnim" dodatkom i uz Telenor više mogu se napraviti prilično dobre kombinacije ako se i megabajti dobijeni iz Telenor više mogu prebacivati drugima.
 
Nazad
Vrh Dno