Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Izgleda da kod nas postoji više od tri provajdera...čitajući neke postove kapiram da ovaj moj Telenor nije isto što i nekima ovde :D
 
Dobar je Telenor u skoro svakom segmentu sem u davanju pousta starim korisnicima
Na zalost to im je praksa od samoga pocetka ,sto bas i nije slucaj po svetu kada su oni u pitanju,sta je tome razlog ne znam,pretpostavljam da je u pitanju ona poznata :"Dzaba sto je strana firma,kada u njoj rade nasi ljudi"
 
Pa ne bih se složio...ja već godinama imam 50% popusta na pretplatu...
Meni to više nego dobro...
 
Možda, ali nemaju svi visoko pozicionirane poznanike u telenoru, pa da mogu da im se obrate za popust :p
 
Problem, za one koji bi to isto želeli, je što 1. većina to ne može da dobije 2. nisu poznati kriterijumi da se do toga dođe.
Pa sad znam još neke koji su dobili taj popust, a i ovde ima ljudi koji su na tom "režimu". Činjenica je da to nije standardna usluga (pa se zato i ne može reklamirati), ali uz malo prepiske mejlom, može se dobiti.
Što se kriterijuma tiče, koliko je meni poznato, najbitnije je redovnost plaćanja i potrošnja. Naravno nije pravilo, jer sam ovde pročitao da su neki dobijali popust i na smešno male račune...
 
poslao sam im mejl za drugi broj, trazio popust na telefon, ponudili mi neimenovani iznos popusta na pretplatu ili bonus minute...
naravno, uputili me na "novogodisnje praznike" :)
 
+1
 
Ali ja Stena 2 ipak i dalje lazem po alfi ;) Znaci i vas par komada isto lazete sa mnom :D jer njemu niste dali dokaz,a on je inace "jako bitan" faktor pa treba da mu damo dokaz ;)
 
Poslednja izmena:
Dve kapi, prijavljujem se i ja. Mislim da nas ima ovde dovoljno za punu casu.

Mozete i kofu napraviti, opet ste kofa u moru. Nabrojite se vas 15 - a onda ucutite ako ja nabrojim 15 kojima nisu dali, moze tako?
Iako zvucim bezobrazno, nemam tu nameru. Ali ako ste vi i dve kofe u moru, cemu to? Kada u moru MTS-a ima 100.000 vise kofa?
 
Poslednja izmena:
Braaaate, kako ti nisi realan, pa to ne nezdravo koliko s tobom ne moze da se prica.
A da ti nabrojis koliko hoces ljudi koji imaju 50% u mts-u i ja ti onda nabrojim vise ljudi koji nemaju popust i ti prestanes da pises u ovoj temi?
Ne prkeljaj bezveze poredeci babe i zabe. Mts ima kao zvanicnu ponudu, telenor ne. Tacka.
 
Razlika je sto ti trebas navesti ljude kojima NIJE dozvoljen popust u MTSu a ne one koji nemaju. To je bitna razlika.
A ne one koji nisu uzeli iako mogu.
 
Zašto je taj popust toliko bitan? Koliko znam 20% daju svima, poneko uspe da izboksuje i više i to je to. Ko nije zadovoljan cenom ili mu krivo što su komšiji dali neku bolju cenu, uvek negde može da nađe jeftinije; kao i za sve ostalo u zivotu. Najvaznije je uspostaviti svoj kriterijum pri kupovini.
 
@desp: slažem se, samo je izgleda bitnije ubediti nekoga da je ono što meni odgovorara, upravo ono što svima mora da odgovara, i samim tim i najbolje i najpovoljnije svima.
 
Razlika je sto ti trebas navesti ljude kojima NIJE dozvoljen popust u MTSu a ne one koji nemaju. To je bitna razlika.
A ne one koji nisu uzeli iako mogu.

U principu ne volim da diskutujem sa isključivim ljudima ali ovde ću morati. Kao prvo 50% popusta je standardna ponuda kod mt:s, dok kod Telenora to nije. U mt:s može svako da uzme, što je jelte logično, kod Telenora naravno to nije dostupno svakome. Zvanično. I totalno mi ne ide u glavu kako možeš to da porediš? Kao drugo, ovde se javili još neki sa statusom kao ja, ali po tebi je to i dalje malo? Koliko treba da nas bude? Da nagovorim sve koje znam da se registruju ovde samo da bi se zapljunuli na ovoj temi a ti imao uvid da kod Telenora postoje (gle čuda) korisnici koji dobiju popust? Cene paketa su kao što svi znamo manje više iste kod svih operatora. Osnovna razlika između Telenora i mt:s ( a bio sam korisnik i Telekoma) je što kod prvih sve možeš završiti u normalnoj prepiski mejlom, čak i one stvari koje nisu u njihovoj standardnoj ponudi. Kod mt:s nisam mogao ništa bez nerviranja, čekanja u redu i na kraju potezanja raznih veza. Kvalitet mreže koji je apsolutno najgori ne treba ni komentarisati. Za svoje pare ja to jednostavno neću. Hoću da me poštuju kao korisnika. Toga kod mt:s nema dok god su državna alaj-begova slama. Izvinjavam se na malom offu.
 
U principu ne volim da diskutujem sa isključivim ljudima ali ovde ću morati. Kao prvo 50% popusta je standardna ponuda kod mt:s, dok kod Telenora to nije. U mt:s može svako da uzme, što je jelte logično, kod Telenora naravno to nije dostupno svakome. Zvanično. I totalno mi ne ide u glavu kako možeš to da porediš? Kao drugo, ovde se javili još neki sa statusom kao ja, ali po tebi je to i dalje malo? Koliko treba da nas bude? Da nagovorim sve koje znam da se registruju ovde samo da bi se zapljunuli na ovoj temi a ti imao uvid da kod Telenora postoje (gle čuda) korisnici koji dobiju popust? Cene paketa su kao što svi znamo manje više iste kod svih operatora. Osnovna razlika između Telenora i mt:s ( a bio sam korisnik i Telekoma) je što kod prvih sve možeš završiti u normalnoj prepiski mejlom, čak i one stvari koje nisu u njihovoj standardnoj ponudi. Kod mt:s nisam mogao ništa bez nerviranja, čekanja u redu i na kraju potezanja raznih veza. Kvalitet mreže koji je apsolutno najgori ne treba ni komentarisati. Za svoje pare ja to jednostavno neću. Hoću da me poštuju kao korisnika. Toga kod mt:s nema dok god su državna alaj-begova slama. Izvinjavam se na malom offu.

I ja Stena 2 bi samo dodao na ovo na kraju Amin.
Sve si rekao kako i jeste.
 
Poslao mail Telenoru pre 3 dana, jutros me zvala neka devojka. Zahvalila mi se što sam ih kontaktirao i sa zadovoljstvom su mi odobrili opet 50% popusta, ali da ih pozovem polovinom januara jer mi tada ističe ugovor. Upisala je sve podatke u sistem za moj broj, tako da neće biti problema kasnije.
Pitala me je za telefon, ali mogao sam ili popust ili telefon, nije moglo 25% na pretplatu i nešto na telefon.
 
Nesto mnogo kapamo,da ne preplavimo i more ubrzo ;) zato se alfa ni ne javlja,a 24h je na forumu :D
Nego ja im juce poslao mejl da pitam o cemu se radi sto svima govore da sacekamo 1. decembar,ali naravno malo sam smislio pricu i izlagao im ne bi li mi rekli bar delimicno o cemu je rec. Ako sta odgovore van onog "sacekajte jos koji dan pa ce te biti obavesteni" ja javljam ovde,ako bude neka normalna akcija tokom decembra ih odma zovem da mi odobre 6 meseci pre ugovor da obnovim.
 
Poslednja izmena:
... Nego ja im juce poslao mejl da pitam o cemu se radi sto svima govore da sacekamo 1. decembar ...
Verovatno zato sto su geniji iz marketinga nedavno shvatili da krajem decembra idu novogodisnji praznici, i da bi bio red da se spremi neka "praznicna" ponuda. Sad lupaju glavom o zid u nadi da ce smisliti nesto revolucionarno.

Pozdrav
 
Ja se nešto ne nadam, jer ni prethodne nije bilo ništa spec. Tu su se svi stisli.
Mene najviše nerviraju ovi prenesi i surfuj paketi...stvarno su bezvz...
 
Ma biće neka "revolucionarna" ponuda za ajfon, pretpostavljam na više rata nego do sad - ne reklamiraju ga onoliko za džabe... Verovatno i dodatne povoljnosti za komintente Telenor banke.

...evo i dve kapi od mene ;)
 
Poslednja izmena:
Pa neko gore rece korekcija cena telefona da mu rece ta iz telenora,e sad ne verujem da ce dizati cene za novogod.akciju,moguce samo da ce biti neki popusti,ali samo da ne budu oni glupi vauceri.
Necu bre nikom da poklanjam da on dobije popust,ocu popust sebi :D
Mada cu ja u svakom slucaju ako mi daju 6 meseci pre da uzmem neki mob,valjda ce i koji novi model stici od 1.
 
@desp: slažem se, samo je izgleda bitnije ubediti nekoga da je ono što meni odgovorara, upravo ono što svima mora da odgovara, i samim tim i najbolje i najpovoljnije svima.
Znas kako, sada je kasno, medjutim, to sto je vecina prihvatala (tada mnogo) vece cene kod Telenora je proizvelo da i MTS i VIP povecaju cene (primarno MTS, koji do sada nijednom nije stvarno povecao cene usluga, vec ih je cak smanjio).
Tako cemo doci do toga da ce u Srbiji od sledece godine biti "prihvatljiv" da 10eur bude najniza pretplata za koju se nista ne dobija.

To sam odavno rekao, ima nekih 3-4 godine, kako sam video da se ista glupost desila drugde. Korisnici moraju da razmisljaju i na duze staze.

Da li treba da te ubedjujem stvarno da to nije dobro za tebe/sve?

U principu ne volim da diskutujem sa isključivim ljudima ali ovde ću morati. Kao prvo 50% popusta je standardna ponuda kod mt:s, dok kod Telenora to nije. U mt:s može svako da uzme, što je jelte logično, kod Telenora naravno to nije dostupno svakome. Zvanično. I totalno mi ne ide u glavu kako možeš to da porediš?
Ne poredim ja. Cela prica je posla od toga da je neko javio kako ima i on 50% u Telenoru, a ja rekao da je to kap u moru.
Sto se MTSa tice, trenutno sam samo rekao da je kod njih celo more puno kofa, dok kod Telenora i da je dve kofe u moru, opet je to premali broj ljudi koji ima 50% popusta.

Kao drugo, ovde se javili još neki sa statusom kao ja, ali po tebi je to i dalje malo? Koliko treba da nas bude?
Naravno da je malo, a i javili su se neki sa suprotnim statusom, tj. ne datim popustom.
Treba da vas bude onoliko koliko vas ima u Telenoru ugovor bez telefona. Znaci ko nema ugovor sa telefonom i nije bez ugovorne obaveze, da svako od vas moze dobiti to.
Onda to vise nije kap u moru.

Napravio sam poredjenje ko zna koliko stranica unazad. Kada je Telenor dosao u Srbiju, imao je prilicno dobre pakete, i nekih 300-400RSD minimalnu potrosnju. Sada je to 800 dinara, a efektivno za manje minuta (ali sa netom).
Prvi su uveli zaokruzivanje na minut. Prvi su srozali net u eri smartphone-a!

Da nagovorim sve koje znam da se registruju ovde samo da bi se zapljunuli na ovoj temi a ti imao uvid da kod Telenora postoje (gle čuda) korisnici koji dobiju popust?
Ne da POSTOJE, ali ako nije kap u moru, ne moze da bude primetan broj onih kojima nije odobren popust! Mozes sve da zoves koji su dobili popust - dzaba, jer ima onih kojima ne daju. To je cela poenta ove price o kapi u moru.
 
Poslednja izmena:
Ja sam 4, pa su mi pre dve godine nudili popustna telefon, 50%, ili dple minute ka svima...
 
Nazad
Vrh Dno