Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Više volim lično, nego elektronskim putem :-D
Mislio sam da je bolja prodja :-D
 
Pa sta ces, nisi toliki smeker (nije niko) za multinacionalne kompanije ;), drzi se flerta po klubovima jer je tamo laksi prolaz nego ovamo ;).
 
ti si ga "ubo" za sve pare

obicno ne daju za racun ispod 2500-3000din. mesecno

ali eto ima pojedninacnih primera da se i to desava
Mogao da biram 50% ili 25%+tel. Izabrao drugo. :) Ali pre 2 god sam trazio odbili su me. A sad su dali... tako da nemam pojma cime se vode, isto sam koristio tel.
 
Mogao da biram 50% ili 25%+tel. Izabrao drugo. :) Ali pre 2 god sam trazio odbili su me. A sad su dali... tako da nemam pojma cime se vode, isto sam koristio tel.

Eh ko će ga znati ti marketing stručnjaci su čudo.

Kakvom se matematikom vodaju samo oni znaju

Al dok god iz našeg džepa izlazi manje para ćuti dobro je
 
Poslednja izmena:
Ahaha sta onda ja da kazem za prethodni ugovor na jednom broju na kome mi je pretplata bila 600 kinti i dobio bez problema 50% ;) Pre pola godine sam uz taj broj trazio 25% i mob i to dobio. Tako da nema veze visina racuna.

Ok nisam rekao da niko ne dobija već da jako mali broj korisnika sa najmanjim računima dobija popust od 50%

Mnogo veći procenat korisnika lakše dobije popust sa većim računima.
 
Poslednja izmena:
Mene su zvali pre neki dan iz telenora i rekli da mogu da potpisem mesec dana pre isteka starog ugovora novi ugovor i tom prilikom mi je ponudjen ugovor sa dodatnih 1GB(2+1) interneta po ceni paketa koji sad placam ali moram da potpisem na godinu dana novi ugovor.

Sto se tice 25% popusta + telefon to mi nije receno.


Nadam se nekoj akciji oko nove godine pa da potpisujemo novi ugovor.
 
Poslednja izmena:
Kod Telenora nema specifikacija saobracaja u tekucem mesecu koliko sam video? A MTS i VIP imaju...
 
Samo da kažem, ja sam obnovio ugovor i navodno dobio dodatnih gigabajt do Nove godine. Ne znam na koju foru kad uđem u onu njihovu aplikaciju moj meni ili kako se zove, piše da imam 1853 mb (a sad je deveti, solidno sam trošio od početka meseca). A trebalo bi da imam 1774 ako se ne varam (750 standardno + 1024 iz promocije). I prošlog meseca sam imao više od 2 gb, mislio sam da je greška... Ima li neko objašnjenje?
 
Samo da kažem, ja sam obnovio ugovor i navodno dobio dodatnih gigabajt do Nove godine. Ne znam na koju foru kad uđem u onu njihovu aplikaciju moj meni ili kako se zove, piše da imam 1853 mb (a sad je deveti, solidno sam trošio od početka meseca). A trebalo bi da imam 1774 ako se ne varam (750 standardno + 1024 iz promocije). I prošlog meseca sam imao više od 2 gb, mislio sam da je greška... Ima li neko objašnjenje?

verovatno ti prenose nepotroseno iz prethodnih meseci !
 
najbolja solucija je telefon na rate 12-24 meseci i plus 30 % manja pretplata.
 
Pa to je problem, jer većina prihvati ono što im ponude, i pitaš jel moze neki veći popust, njihov odg je, pa znate kao ne može,bla,bla...
Od sad i ja saljem mail, ne vidim svrhu bespotrebne posete poslovnici.
uglavnom mejlom mozete da zavrsite posao, ponekad i telefonski.
ja imam 3 postpejda (porodica na moje ime) i vec godinama bez problema dobijam 50 % popusta na pretplatu. pis 500, prenesi itd. jedino kad isteknu ugovori moram da predjem na aktivne pakete, doduse ovog zadnjeg puta sam se nesto zakacio sa njima te mi ostavise stare pakete.
 
Poslednja izmena od urednika:
Samo da kažem, ja sam obnovio ugovor i navodno dobio dodatnih gigabajt do Nove godine. Ne znam na koju foru kad uđem u onu njihovu aplikaciju moj meni ili kako se zove, piše da imam 1853 mb (a sad je deveti, solidno sam trošio od početka meseca). A trebalo bi da imam 1774 ako se ne varam (750 standardno + 1024 iz promocije). I prošlog meseca sam imao više od 2 gb, mislio sam da je greška... Ima li neko objašnjenje?
Pisao i ja da mi se desava da imam skoro 800MB vise nego sto bi trebalo... Sta god da je, neka tako ostane :)
 
Ne uzbudjujte se, svi dobiju po 2-3 gb vise uz TV. Isto tako, ako povecas paket za 300 din. prilikom obnove dobijas kao promociju dupliranje interneta iz paketa koja vazi svakog meseca do kraja uo.
 
uglavnom mejlom mozete da zavrsite posao, ponekad i telefonski.
ja imam 3 postpejda (porodica na moje ime) i vec godinama bez problema dobijam 50 % popusta na pretplatu. pis 500, prenesi itd. jedino kad isteknu ugovori moram da predjem na aktivne pakete, doduse ovog zadnjeg puta sam se nesto zakacio sa njima te mi ostavise stare pakete.
Ja se nisam zakačio sa njima, samo sam ih lepo pitao (preko mejla naravno) jel može i dalje 50% popusta na starom paketu i moglo je....
 
Poslao sam poruku Telenor servisu za 50% i treba da me kontaktiraju uskoro. Deset godina sam postpejd korisnik, nije nikad bila velika tarifa, ali sam sve telefone uzimao preko njih na svake dve godine. Takođe, platu primam preko Telenor banke.

Sada bih uzeo Lumiju 640 ili XL, ali ne po ovim cenama. Vidim da VIP daje običan 640 za 17000 na paket od 600 dinara, dok je na paket od 900 dinara u Telenoru 21390. U svakom slučaju, razlika između onog što dobijam s 50% i onog što dobijam s 25% je 6000 dinara u pretplati. Koliko i da li snižavaju cenu za telefone (tzv. povlašćena cena) i da li je realno da se nadam da razlika u ceni bude onolika kolika je razlika između dva paketa?
 
Retko direktno snizavaju cenu telefona. Najverovatnije imaces opciju 50% bez telefona ili 25% i telefon po povlascenoj ceni. Pa gde se nadjes.

A dolaze i novogodisnji praznici i popusti i novi modeli telefona..
 
Retko direktno snizavaju cenu telefona. Najverovatnije imaces opciju 50% bez telefona ili 25% i telefon po povlascenoj ceni. Pa gde se nadjes.

A dolaze i novogodisnji praznici i popusti i novi modeli telefona..

A to je cena koja je trenutno na sajtu uz odgovarajući paket ili neka niža?
 
Ja sam uzeo 640 xl sa 25% na pretplatu. Ali je tad ta lumia uz play 3 bila 3000 din. Sad je cena nenormalna!!!
 
treba ovde na forumu upravo sve da pisemo jer oni to redovno citaju. pogotovu kad neko napise kao Leckov, gde je stavio poredjenja. nek se zamisle. zasto bi morali da ostajemo kod njih ako su toliko skuplji. ruku na srce. dosta su korektni. ako imas materijalni dokaz, uvek ce uvaziti reklamaciju, a ne kao mts. davno sam pobegao od njih jer su mi umesto 300 din. trazili 2000 din., u to doba velika para. pisah ja tad zalbu. otprilike je bio odgovor; u pravu ste ali platite. normalno nisam platio i odmah otisao u telenor. i sledeceg meseca su mi poslali racun sa opet oko 2000 din. e sledecih 6 meseci su mi redovno slali racun sa cenom paketa iako se ugovor automatski raskida posle 3 meseca neplacanja (pa sudska rasprava). posle par godina, jedna njihova inzinjerka mi rece da i njima okinu racune, samo sto oni to mogu da isprave.
u ocenjivanju od 1-10, telenoru bih dao 7, a mts,u 1. vip je negde izmedju.
dali ste primetili kako je sistem velikih kompanija koja imaju veliki broj pretplatnika, da ogradju svoje sluzbenike i menadzere od nas raje ?
kad napisete mejl, divno sroceno vam odgovaraju (nekad nema veze sa mozgom) a u potpisu servis ili sl. nigde ime. jednom im napisah ; postovani bezimeni, rekoh, valjda su ljudi, a ne roboti, odgovorice mi na aluziju ? jok, opet me grupno pozdravise sa servis ! probajte nekad da dodjete do nekog odgovornog! nema sanse. probao ja. cekao sam 1 sat na recepciji. pitam gde su ? sad ce! morgen, pobedise me u strpljenju.
 
Piše u specifikacijama da ti modeli rade i na LTE800, što nije slučaj kad se kupuje direktno iz Kine...
 
Piše u specifikacijama da ti modeli rade i na LTE800, što nije slučaj kad se kupuje direktno iz Kine...

A sto se tice i tih njihovih specifikacija,desi se da omase. Za meizu m2 note pise da podrzava i sd kartice,ali negde na netu procitah da ne podrzavaju
 
Da, trebalo bi opet proveriti na licu mesta to za mrežu, mada ne verujem da bi prodavali varijantu za Kineske mreže.
Naravno da ima slot za microSD. Taj drugi slot može da služi za microSD ili za drugu SIM karticu.
 
Da, trebalo bi opet proveriti na licu mesta to za mrežu, mada ne verujem da bi prodavali varijantu za Kineske mreže.
Naravno da ima slot za microSD. Taj drugi slot može da služi za microSD ili za drugu SIM karticu.

Hmmmm pa to je onda dobra fora za sim/sd. Samo neki ga hvale,neki ne...tako da ne znam jel treba rizikovati?
 
Nazad
Vrh Dno