Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ti desp kao da hoces da kazes da je bolje prodati dedinu kucu jer ce ti tako biti nizi poreski trosak? Hvala lepo, nisi me ubedio da dobro mislis ...jer ipak bih teo da imam i nesto svoje, ne moram bas sve prodati prebogatima ...pa makar ponesto i platio za tu samostalnost. Iznajmiti je vec nesto drugo - ako ti se ne svidja zakupac das mu nogu u dupe i teras po svome.

Ali nema domacinskog razmisljanja kod danasnjih modernih tipova, oni bi sve odmah pod rabos ...a sutra kad budu tikva bez korena i kad budu obijali tudje pragove ima da kukaju za dedovinom :lupko:

Podrska @alfaunits!
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa tobom vise nego sto mislis :)

Nego, npr. ako imam neki auto koji trosi goriva ko lud i stalno je u servisu, bolje da ga prodam. Znam da ce time servis i benzinska pumpa manje od mene zaraditi, ali iskreno me i nije mnogo briga :)
 
Poslednja izmena:
Ovde se cesto pominje mi imamo telekom a oni nemaju.Neko ce grci imaju more a oni tamo imaju aple.....
Nije poenta u tome,niko mormalan nece da baca pare da desetine hiljada ljudi sedi nede i nista ne radi ceo dan kao u telekomu.Uzgred daju pare sakom i kapom kome stignu (klubovi ,partije stranke politicari muzicari ....itd)
Nijedan telekon u svetu to nebi mogao da izdrzi,niti bi ko to dozvolio iole normalan.Kod nas sve moze pa i to,jel mi obicni gradjanu placamo to.
Sto smo mi navikli da placamo skuplji pampers,mleko,prasak,mmobilni telefon ili u prevodu sve to je druga prica teskih monopola i drzavnog da ne kazem sta.Nasi prodavci zele da za jedan dan zarade nesto sto se u svetua zaradjuje godinama to je problem pa i samog telekoma naseg.
Svi znamo kad dolaze telefoni u srbiju,imaju najmanju mogucu cenu,ne zato sto nas vole,nego jednostavno takav standard imamo i tolika je kupovna moc.I nije u interesu samnsunga da nabije cenu vec da proda sto vise.A to sto telekom nabije cene jel mu se moze pa moze do daske.
A vip i telenor nece da pametuju vec samo prate taj ritam sto bi spustali cene i gubili :D
Cak i vi sto volite telekom da kojim slucajem kupite telekom (nedao bog to),i vidite koji se tu profit okrece rekli biste odmah povecavaj marze 100% momentalno :) srbin ti je to
Tako nije poenta ko ce kupiti teleko,ne treba to nas da zanima.
Vec koliko juce da naprave telekom da lici na ozbiljnu firmu i nama da bude ful usluga kao u normalnom svetu.
Svako je nekad mozda prodavao svoja kola na pijaci,koliko su vredela za toliko du otisla,mozda uzeo neki preprodavac pa ptepodao i zaradio,au pa kako to?pa lepo ume covek... Navorucenije da su nasi odrzavali telekom kako treba vredeo bi barem 5 milijardi evra a ovako........
 
I kad se mancester junajted prodavao digla se tolika dzeva.Nedamo dedovinu,tako su pricali....protestovali su,pisali peticije,cak su i novi klub osnovali navijaci......
Ti isti sto se bunili najvise sad ove americke vlasnike ne bi dali za 10 milijardi evra
Jel su digli cenu kluba sa 300 miliona na 3 milijarde hahaha
To je kad prodajes zdravu jabuku.
A truli telekom daj boze uzme ako neko i hoce hahahah
 
Slazem se sa tobom vise nego sto mislis :)

Nego, npr. ako imam neki auto koji trosi goriva ko lud i stalno je u servisu, bolje da ga prodam. Znam da ce time servis i benzinska pumpa manje od mene zaraditi, ali iskreno me i nije mnogo briga :)
...i onda sedi kod mene u taxi da te provozam za sve pare :D ...nemas pojma kolko ces da ustedis :D

...kazem ti, kad si tikva bez korena tek tad nigde nisi dobrodosao ...i svi te sutiraju kako stignu. Jedino sto mladost interesuje samo danas, hoce sve i hoce odmah ...pa tako ta vajna mladost cak nadje opravdanje i za prodaju zlatne koke. :D
 
Nego se izgubi poenta,neko u svetu daje 100 deo plate za mobilnu telefoniju uz ful usluge.A mi ovde 10 deo plate samo za telefoniranje i par mb interneta i da budem zadovolja auuu
Da se pogledam u ogledalo i vidim dal imam rogove :D
 
Zanimljivo, na straciji Moj MTS stoji info: "Aktivni korisnik od: 17.02.2013." -- što je potpuno netačno, bar 10 godina netačno! A nemam ni jedan ugovor sa tim datumom.
Zatim, za KT brojeve na istoj stranici stoje sve informacije, samo ne piše koliki je Mesečni kredit. :lupko:
Inače, imam dva KT 500 broja, uzeta istog dana, sve im je isto. Ovog meseca sam na jednom dobio Mesečni kredit od 500din, a na drugom od 1.000din. Kako samo uspeju toliko da zgreše? :-devil-:
 
Hvala ti za ono "mladost" :)
Problem je baš u tome što te mladosti odavno nema, i što mnogo dobro i daleko pamtim :)
Ma znam ja da smo mi ispisnici i bas zato tebe kritikujem. ;)

...jer mladosti se i moze oprostiti neodgovornost i brzopletost u donosenju zakljucaka ali mi koje su sibali svi vetrovi nemamo prava na taj luksuz. Mi MORAMO biti mudri, odgovorni i promisljeni.

1. ako proleteri nisu u modi onda valjda nije pametno da sebe pravimo proleterima?
2. Ako nalazimo opravdanja za kapitalizam onda je jedino pametno da budemo kapitalisti a ne da rasprodamo dedovinu i tako sebe osiromasimo?

1 i 2 se odnosi i na nasu zemlju i drzavu - ako joj zelimo dobro onda je necemo rasprodavati.


...naravno da se mozemo prepustiti i struji i tome da nas vodi neodgovorna mladost umesto da mi vodimo nju ...to je stvar izbora a ja biram ulogu vodje a za neposlusne klince nosim prut. [emoji14]
 
Poslednja izmena:
Postoji zasebna tema o buducnosti Telekoma za ovakve refleksije ;)
 
Ko sta god kaže Mts ima najniže cene u odnosu na vip ili Telenor. U Telenoru sam pitao za M4 aqua i trebao sam da ostavim 24000 u kesu + 1600 din mesečno uz paket.
A u Mts sam uzeo Z2 za 42600 din bez paketa, ko koga zeza ovde?
 
Z2 je na debelom popustu u mts pa zato.. Da si ga uzeo pre 25dana iskesirao bi 80.000 din :)
 
Z2 imam vec oko mesec dana. Prezadovoljan sam njime. B-)
Trebaju da prošire ponudu telefona jer je užasna trenutno. Već nekoliko meseci isti telefoni.
 
Slazem se sa tobom vise nego sto mislis :)

Nego, npr. ako imam neki auto koji trosi goriva ko lud i stalno je u servisu, bolje da ga prodam. Znam da ce time servis i benzinska pumpa manje od mene zaraditi, ali iskreno me i nije mnogo briga :)
Automobil i firma su skroz različite kategorije... Ti ćeš dodatno uložiti u noviji automobil i time smanjiti troškove. Ovi neće kupiti bolju firmu i time smanjiti troškove/povećati dobit. Ne, oni će je pojesti, u tome je problem. Firma zarađuje, ali bi mogla mnogo više kada bi se reorganizovala i smanjila troškove. Pa, onda je reorganizuj, nemoj je prodavati! Seljak ne prodaje njivu koja mu daje bruto prihod 1 milion godišnje, ali na njoj ima rashode od 950k. Neee, on pokušava da je sredi, uloži u navodnjavanje, poveća prinos i napravi veću neto dobit. Da su moji preci prodavali kuću ako počne da prokišnjava, gde bih ja sada živeo? U nečijoj iznajmljenoj šupi? Da dodam, menei je savršeno nebitno što je to Telekom Srbije (kao, zbog povoljijeg paketa usluga/telefona), govorim generalno.
Izvinjavam se moderaciji zbog OT, neću više.
 
2. Ako nalazimo opravdanja za kapitalizam onda je jedino pametno da budemo kapitalisti a ne da rasprodamo dedovinu i tako sebe osiromasimo?
Проблем је што већина или бар многи појам капитализам повезују са планом да ће они да буду капиталисти а не да ће да буду она друга страна. По мени је најбоље робовласничко друштво, под условом да сам ја робовласник.
Продаја Телекома је бзвз план, мада је вероватно дошло дотле да више нема пара и нема шта друго да се прода јер је све продато (и уништено) па је остало само ово. Као када неко остане без ичега па мора да продаје и ту једну краву која је недовољна. Или као кад неко узме кредит у банци јер му много фали а не капира да ће тиме само да одложи и погорша своју ситуацију.

Не очекујем боље понуде ако Телеком буде продат, једино што ће да се повећају трошкови а сви (и они који то неће) добију више услуга. Можда сутра основна понуда буде неки мегабокс пакет са пребрзим интернетом, неограниченим фиксним, мобилним са много минута ... све за 40-50€ што није много за ту услугу али ... вероватно 90% народа неће да зна шта да ради са свим тим из пакета. Неће да буде ни алтернативе, одмах ће и остали да понуде слично.

Да останем мало и у теми, за недељу дана ми истиче КТ2000 са 50% и пребацујем на припејд. Можда после тога узмем неки најмањи пакет (са 50%) и неки најглупљи телефон. Решио сам да после толико година играња телефон коначно почне да служи ономе за шта је измишљен, за телефонирање и понеку поруку.
 
Najmanje pakete vise nije moguce uzeti sa 50% popusta, vec sa nesto manjim popustom.
 
KT500 je najmanji paket i i dalje moze sa 50% popusta :) Najmanji postpaid ne mogu sa 50% popusta.
 
^ Zanimljivost - ako se najmanji ugovor na 50% zakljuci na KT500 i predje na Mix S recimo, i dalje ce vaziti 50% iz ugovora (iako se to inicijalno ne daje uz Mix S). Isto vazi i za Net pakete, kod kojih nije 50%.
 
sa KT ne može da se prelazi na druge pakete.... samo možeš da šetaš u okviru KT ...
 
Steta tj nije steta nego zalosno sto ne uvedu outlet ponudu u mts,bila bi to sansa doci do povoljnog telefona ali ajde pojave se oni na ulici ali po vecoj ceni....
 
Padobranac! :D Planiram da pređem iz Telenora u Mts, najviše zbog signala koji.Telenor gotovo da nema u mestu stanovanja.
Trenutno imam stari Telenorov paket koji sadrži:150 minuta ka svim mrežama, 500 poruka ka svima, 500 mb brzog i posle beskonačno sporog neta, račun je oko 1000,samo ne mogu da se setim kako se zove taj paket. Treba mi neki sličan paket u Mtsu, može i jeftinije. Najviše mi treba interneta i poruka, minuti gotovo da mi ne trebaju. Nisam upućen u mts mrežu uopšte, zato ovde pitam za pomoć
Hvala!
 
Imas za 1000din. 600min 600 poruka i 1gb ,ili za 850 500min(ili mozda 400) 500 poruka i 600mb.
Nisam siguran da li sam sve u broj pogodio ali idi na sajt mts pa pogledaj
 
sa KT ne može da se prelazi na druge pakete.... samo možeš da šetaš u okviru KT ...
Moze. Prelazio sam, i sa i bez telefona na MixNet pakete, sa KT. Moguce je da su izmenili nesto za KT+telefon u medjuvremenu (imao sam 3G telefon, Y210 uz KT, mogao je prelazak na Mix, i presao je na MixNetS), pa da sada ne moze sa KT+telefon na Miks da se predje, ali i dalje moze sa KT+popust na Miks+popust.
Ne moze sa Miks/MixNet na KT, jer sistemski zahteva prvo prelazak na prepaid :( Cista glupost, naravno.
 
Pavlony,za poruke i internet ti je najbolje telefon sa dve kartice.
Jedna kartica mobilni net s 450d 5gb dobijes.druga kartica kontrola troskova 500 sa 50% popusta kosta 250 a izvuces 1200 poruka ali za mts mrezu plus 1000 dinara jos za mts pozivi ili poruke.
I to sve kosta 700 a imas mnogo vise
U svakon slucaju sa kontrolom troskova mozes da miksujes uvek kako zelis,sa drugim tarifama se samo zakopas :D
 
Najmanje pakete vise nije moguce uzeti sa 50% popusta, vec sa nesto manjim popustom.

Ja juce obnovio i sa Mix Net M presao na Mix S sa 50% popusta, kaze radnik 475din je pretplata, sad nez dal se tu racuna i 3g koji moram da placam jos 3 meseca do regularnog isteka proslog ugovora ili je popust 40% na originalnu cenu... no, 75din gore dole, nije vredno peglanja.
 
Sa KT ne mogu se dodaci automatski aktivirati, vec svaki put mora rucno :( To je prilicno nezgodno za dodatke koji traju samo 7 dana :(
Prilicno su zabrljali sa KT-om. Trenutno je dobar kao prilicno jeftin paket (250RSD sa popustom) za ponesto razgovora/SMSova (kao prepaid..), gde se ne moze preci racun, a ima relativno dobru kolicinu neta :)
 
Isao ovih dana neko u poslovnicu.nema na sajtu M lumia 640 XL,na starom sajtu je bila?

KT je mnogo dobra stvar,ono sto sam ja cuo da je zadrzavaju da masa ne ode u vip i telenor.
Ko nema para ili ko nece puno da baca na pretplatu KT je zakon.

A po svetu se odavno prica da proizvodjaci hoce da izbace mobilne operatere van igre...
Aple vec 5 godina pokusava da provuce svoju karticu.Sta ce biti sa operaterima za par godina ko to zna :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno