Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Malopre me zvali iz MTS .. posto prenosim dva broja od njih ka VIP...

-trazio KT 1000 I telefon da umanje za 5000 din u tom paktu .. ali njihova politika je da u tim paketima ne spustaju cene telefona niti daju popust na pretplatu, tj da bude 1din 5 meseci .. a taj broj prenosim u VIP i uzimam onaj neogranicen net promociju i telefon .. da znate da na tim paketima necete dobiti nista kad produzavate ugovornu obavezu ..
a da ne pricam sta mi je sve nudila kao navijena .. a sve nepovoljno .. ;-))
 
Znaci ti si pokrenuo postupak prenosa broja u VIP,i onda te zvali i nudili nesto da ostanes?Nisi im pisao na mail ili zvao cc da pitas sta ti nude.Pa sta su ti ponudili?Da znam vredi li uopste da se cimaju ili i ja kad dodje vreme samo odem u VIP i zavrsim posao. Isticu mi ugovori u narednom periodu,i bas se razmisljam sta raditi.A cuti KT polako izbacuju iz igre,jel za nadolazece telefone koji su bas novi (WIKO RAINBOW,SAMSUNG Galaxy J3 2016......) uopste ne mozes uzeti u KT.On jedino ostaje dobar za razgovore u mts-u...
 
Неко узимао телефоне уз КТ? Ајде оног малог хавајца за кинту али је све остало бзвз. КТ има неке добре особине које немају други.
 
Znaci ti si pokrenuo postupak prenosa broja u VIP,i onda te zvali i nudili nesto da ostanes?Nisi im pisao na mail ili zvao cc da pitas sta ti nude.Pa sta su ti ponudili?Da znam vredi li uopste da se cimaju ili i ja kad dodje vreme samo odem u VIP i zavrsim posao. Isticu mi ugovori u narednom periodu,i bas se razmisljam sta raditi.A cuti KT polako izbacuju iz igre,jel za nadolazece telefone koji su bas novi (WIKO RAINBOW,SAMSUNG Galaxy J3 2016......) uopste ne mozes uzeti u KT.On jedino ostaje dobar za razgovore u mts-u...

-ne nisam zvao niti pisao mail.. samo prenos .. uz KT neces dobiti nista .. a sto se tice ostalih paketa kako rece ne spustaju cenu vec mozda dobijes tri meseca po dinar .. a kod njih imam box paket i jos dva post paid broja -) pa ti sagledaj cinjenicno stanje .ostavljam oko 6000 .. jos joj zao sto raskidamo saradnju .. edukovali su ih dobro da kao kakvi botovi ponovljavaju ..
 
Mozda nije pravo mesto da izlozim problem ali nemam gde.
Da li iko ima problem sa prijemom sms poruka? Naime stignu dve, pa treca ne stigne, cetvrta stigne i sve tako u krug. Pocelo je da biva iritantno.
Otkrila sam da to jer poruke sa jednog broja baguju. Promenila sam karticu, sistem, sve sto je moglo ali problem je i dalje prisutan.
Kako resiti ovo?
 
Poruke SA jednog broja uvek baguju, ili poruke na jednom broju ponekad baguju?
 
Odlazne poruke rade kako treba, a dolazne SA jednog broja baguju. Ne znam da li baguje sa jos nekog broja prijem jer se niko nije zalio.
 
Jesi li možda proverila da ne baguje taj broj sa koga ti stižu poruke?

Poslato preko mTalk
 
Neka pozove taj broj call centar i javi vreme kada su poslate poruke koje ne stizu. Desi se da sistem iskljuci slanje poruka kao opciju a korisnik ne dobija poruku da nije poslata. Moze se desiti i da je zabranjen prijem.

Ovo vazi za sve mreze, iz iskustva.
 
Pokusacemo tako. Da je zabranjen prijem ne bi stigla nijedna poruka. Ovo parcijalno me zivcira za sve pare.

Hvala svima.
 
Ako sa broja A na broj B nekada dolaze, nekada ne, to je nesto drugo. Ako sa broja A dolaze, a sa B nikada, to je problem poznat.
 
Pa da, kazem lepo dve stignu, treca ne stigne i tako u nedogled.
Sa mojim porukama nema problema, ali sa dolazecim od osobe B ima jer ne stignu sve uvek...
 
Neka se zali, i to je mozda config problem.

Btw, oba broja MTS ili?
 
Da, oba mts. Danas sam im pisala, sms centar je ok. Podesavanja isto. Videcemo sta ce reci.
 
Nesto kod njih moze biti lose podeseno, samo mirno i uvereno, ne daj da ignorisu :)
Ako jave "kod nas je sve OK" (a ti si probala sa vise telefona), pisi RATELu :)
 
dve stignu, treca ne stigne....
Ukljucen limit za broj poruka na odredjen broj minuta? ( Zastitna ocija na nekim androidima da ne bi neka aplikacija neovlasteno bombardovala porukama )
 
dve stignu, treca ne stigne....
Ukljucen limit za broj poruka na odredjen broj minuta? ( Zastitna ocija na nekim androidima da ne bi neka aplikacija neovlasteno bombardovala porukama )

Ne, uopšte ne ide poruka za porukom nego recimo razmak od 5-10 minuta nekad i vise...
Pisala sam im, kazu proverice.
Hvala momci!
 
Postoji li, u ovom trenutku, u MTS-ovoj ponudi neki telefon srednje klase (do 20 hiljada) koji je povoljnije uzeti preko MTS-a uz ugovornu obavezu (recimo, za paket "Miks M") nego na neki drugi način?
Koliko sam uspeo da vidim, svaki od ponuđenih modela više se isplati kupiti negde drugde po tržišnoj ceni i onda od MTS-a uzeti popust od 50%.
 
Lumie samo. (640 i 650, bilo koja, ali zbog mogucih problema sa WP10 predlazem 640, ako ides na to). Ali to je Windows Phone OS.
Sve ostalo - run!
 
Postoji li, u ovom trenutku, u MTS-ovoj ponudi neki telefon srednje klase (do 20 hiljada) koji je povoljnije uzeti preko MTS-a uz ugovornu obavezu (recimo, za paket "Miks M") nego na neki drugi način?
Koliko sam uspeo da vidim, svaki od ponuđenih modela više se isplati kupiti negde drugde po tržišnoj ceni i onda od MTS-a uzeti popust od 50%.

Huawei p8 lite i Sony Xperia M4 aqva su dosta snizeni i isplati se u odnosu na oglase i prodavnice,a lumia 640 imas za 115 eu na oglasima,to vise niko ziv nece (na oko 2% im je udeo u svetu).
 
Lumie samo. (640 i 650, bilo koja, ali zbog mogucih problema sa WP10 predlazem 640, ako ides na to). Ali to je Windows Phone OS.
Sve ostalo - run!

Mislio sam na Android telefone tako da WP telefone nisam ni gledao. Lumia svakako otpada :). Hvala ti u svakom slučaju. Znaš li, postoji li kod Telenor/VIP-a Android telefon srednje klase koji bi bilo povoljnije uzeti uz ugovornu obavezu? Ja, kolio sam uspeo da vidim, nisam sreo takav.

@boban: Zvuči zanimljivo. Hvala ti, pogledaću :).
 
Poslednja izmena:
Ne bih znao ;) ALi i u VIPu i u Telenoru mozes da izaberes tarifu, i rang cena telefona - i onda pogledas listu, prilicno pregledno.

Kod MTSa mora svaki zasebno :)
 
Huawei p8 lite nemas na sajtu mts,ali ga imas u poslovnicama.Trentno u vipu imas Huawei Y600,najmanja pretplata (nova2 590 din) kosta 3000 din,na oglasima je 90 eu,u prodavnicama 13000.Isplati se,u vip se pojavi s vremena na vreme povoljan telefon,ali odmah i nestane.Treba pratiti bas cesto. :D

(ima i u mts filter za telefone sa izborom tarifa i cena)
 
Poslednja izmena:
Nemas filter po tarifama gde se prikazu svi telefoni i cene uz tu tarifu.
 
Gde, ne vidim nigde?
 
Nazad
Vrh Dno