Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Znači ne isplati se?
 
Чекајте, чекајте, где да нађем та поља која се попуњавају?
 
Чекајте, чекајте, где да нађем та поља која се попуњавају?
Који је телефон у питању? Углавном у подешавањима мреже па Access point names. Па онда new apn итд.
 
Uzimas ili telefon na rate, ili popust na pretplatu, kombinacija "popusta" je izuzetno nepovoljna.
 
Jel produžavaju 50% ili sutra svi u poslovnice?
 
Evo, ja sad iz poslovnice i mts i sbb... [emoji2]
Radnica rece da produzavaju.
 
Чекајте, чекајте, где да нађем та поља која се попуњавају?
Mišo,

podešavanja/podešavanja mobilne mreže/imena pristupnih tačaka/novi APN.

Tako nekako, na srpskom...
cbad298c7124ee859991bbc3a7e57f68.jpg
 
Poslednja izmena:
На сајту уместо вести о 50% попуста пише
Sorry, item "i-dalje-50-popust-na-mesecnu-naknadu" does not exist.
што значи да ће вест вероватно до јутра да буде промењена. Или ће да наставе или ће вест да нестане. Типујем на прво.
 
Vezano za 50%, jos nisam potpisao za tri broja. Ne bih voleo da "prodje voz" i izgubim popust. I ranije je bilo prekida ove akcije, nije trajala bas uvek. Inace bih tek za tri meseca produzavao, a ta tri meseca mogu da ostanem na starim, jeftinijim i boljim tarifama.

Koliko mozemo verovati nekome iz poslovnice/kol centra? Da nije bilo reci o vrlo izvesnoj prodaji Telekoma, ne bih brinuo. Ovako - nisam siguran.

Ako jos neko tokom dana moze da *sigurno* potvrdi, ili u 18h idem u poslovnicu da produzim tri ugovora. Hvala svima za info. :)
 
+1
 
Niko nista nije javio. U poslovnici sam, a već sam danas i drugare "poterao" da učine isto. ;)
 
I
šta kažu?
 
I ja sam krenuo, idem do nove poslovnice u Knezu, jer ima neka promocija. Za drugi broj sam mislio u ww da produžim za vaučer i mob za 1din, nadam se da će biti u julu.
 
Ukratko, do septembra.
 
U poslovnici kažu da su na svom interweb-u dobili danas vest da se produžava 50% do kraja septembra, ali da to još nizu zvanično pustili.

Kako reče ona sama, "mi sve poslednji saznamo". Jedna nije znala da je danas zvanično bio poslednji dan, druga je rekla "do kraja godine", a tek treća je otvorila interweb i pročitala. (To je bilo u Loli, onoj većoj poslovnici od dve jedne do druge u Bul. Kralja Aleksandra. Od 10 radnih mesta - samo tri službenice, sve super-sporo, a gužva neviđena.)

U novim 50% ugovorima eksplicitno piše da se ne može ići na manji paket od ugovorenog, što je do sada, u jednom periodu, moglo. Inače, dok sam još bio u poslovnici stigla mi je poruka da sam na novom paketu, što sam i na 797 mogao odmah da vidim. Ranije se ova promena desavala 1. narednog meseca. Sve od saobraćaja je stajalo dodeljeno, sem minuta u domaćem saobraćaju, što je na 797 bilo prazno.
 
Ima li neko saznanje, koliki je vremenski period za dostavu ugovora i telefona na kućnu adresu? 25.06. sam produžio ugovor za boks uz telefon pa čekam "ko ozebo sunce", jer sam imao loše iskustvo sa tim čekanjem.
 
U slučaju moje ćerke, 10 dana. U prevodu, onog dana kad je otišla na more.☺
 
Мислим да пише да је до 5 радних дана па ако си склопио у четвртак, до краја недеље добијаш сигурно.
 
Malopre potpisao ugovor,bez telefona.Važi i dalje 50% popust.:wave:
 
Мислим да пише да је до 5 радних дана па ако си склопио у четвртак, до краја недеље добијаш сигурно.

Nista nema sigurno ovde. Moja zena je pre par meseci narucila telefon, i posto nije stizao, nakon 15 dana pozvala korisnicku sluzbu, da bi "proverom" utvrdili da se telefon navodno vratio iz poste. Niti je dobila SMS o dospecu posiljke, niti je postar ostavio revers u sanduce - posiljka nikad nije ni napustila postu (ako je prica uopste tacna). Drugi put je dobila i SMS o posiljci i revers s kojim je na kraju podigla telefon.
 
Мислим да пише да је до 5 радних дана па ако си склопио у четвртак, до краја недеље добијаш сигурно.

Ma najgore što će ugovor da mi stigne sa telefonom, a imao sam loše iskustvo kada sam takođe preko korisničke službe naručio alcatel 997 pre tri godine, ali sam tada bio pod ugovorom i uzetim telefonom za dinar, tako da nisam mogao dobiti i 997 dok traje ugovorna obaveza, ali je problem bio što me uopšte nisu naknadno obavestili da nisam imao pravo da ga uzmem, već danima čekao i nadao mu se. Sada se jedino plašim da se ne "razgrabi" u tom čekanju kad su ovakvi telefoni u pitanju, pa da me naprasno ne "zature" negde jer sam faktički još bez potpisanog ugovora :)
 
Upravobmi je stigao SMS:

" Postovani, od 02.07.2015 Vam je aktivan novi postpaid paket koji ste kupili 30.06.2015. Hvala sto koristite usluge mobilne telefonije Telekoma Srbija."

A novi paket bio je aktivan istog trena kada sam potpisao ugovor poslednjeg dana juna. Sad imam sve dvostruko.

Hocu li dobiti dva računa za jun (dva tarifna paketa tokom istog meseca)?
 
Nazad
Vrh Dno