Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Za Alfu:

" usled tehničkih problema manji je broj CAR:GO vozila koja su dostupna u gradu. Aktivno radimo na otklanjanju ove situacije i trudimo se do večeras opet da budemo dostupni na ulicama Beograda."
 
To ako je trajalo 12 dana a tek danas javili LOL su veci od MTSa :)
 
evo podataka o potrošnji kod sina: nov 2015 - 402 min, dec 2015 - 504 min i jan 2016 - 512 min
Уклапа се и личи, јануара је трошио децембарске, децембра новембарске ... сваког месеца троши мање него што добија и тако се брзо дође до фул преноса. Ако јануара није ни пипнуо јануарске минуте, свих 600 је пренето у фебруар и имаће 1200 све док не почне да користи картицу и онда троши пренете јануарске.
Сад провери да ли је имао позиве у фебруару и какво је тренутно стање.

Све у свему, врло реална ситуација. Ја на постпејд бројевима почетком месеца скоро увек имам дупле кредите и нарочито поруке јер никад (или баш ретко) не потрошим минуте и поруке који следују.
 
Provalite ovo - https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstvgo

Od onih 14 kanala nestalo 5 arenasport kanala, a ubacili neko s*r*a*nj*e (RTV ili PINK 3 nisam siguran)

x7BBJyJe.png



Bez ikakve najave ili bilo čega !!!
A ja prešao sa mix XL na mix XL plus samo zbog arena kanala :mad:
 
Sada se vrati na manji paket jer si prevaren.. Koja pilicarska fora.
 
Serem im se u savamalu četvrt i mixer video klub ...
Da li je bre moguće da neko ovako neozbiljno posluje - danas ima - sutra nema bez ikakve najave cccc

Još otišao do poslovnice, a ona ćurka (verovatno "sa biroa" došla) što radi veze nema ni da postoji XL PLUS paket i kako ja to gledam kanale, a nemam njihov IPTV ...
Objašnjavam joj 10 minuta da ide na sajt pa da nađe mts TV GO i normalno nije našla!!!

Pokažem joj telefon/aplikaciju i objasnim da je do pre 5 dana bilo sve ok, i kao napisaćemo proveru (sve do tog trenutka je mislila da je ona u pravu :D)
 
Poslednja izmena:
Za IPTV su unapredili, sada ima 47 (bilo je 45), od cega je 37 dostupno uz Osnovni paket. Svih 5 Arena.

Ali ovo ce im se obiti o glavi ako nije greska.
 
Kakav crni IPTV - imam SBB TRIO GOLD i jedino sam uzeo ovaj Mix XL INFO postpaid paket zbog arenasport kanala !
2 dana imalo i više nema, od 14 kanala ostalo 9 totalno nebitnih i + ubacili PINK 3 INFO - neverovatno.

Poslao sam preko fejsa poruku mts-u pa ćemo videti šta će da kažu !
 
Poslednja izmena:
Bad luck, kažu amerikanci :)
 
Hehe zezajte zezajte ...
Moram da pogledam ugovor mada sam prilično siguran da nigde ne pominju 14 kanala i mts tv go :)

Kakvi su to dunđeri pa to nema nigde!
 
Poslednja izmena:
Pa ti smanji paket ako mozes,ja dok je bila ona besplatna tv za sve korisnike nikad nisam mogao da gledam.fora oni brze bolje puste mnogo toga i onda im ne radi.Jest bezveze pricaju da mozes da gledas to i to i posle ili ga nema ili slabo funkcionise.Bice to nekad ok,kad srede sve sto treba :)
 
Njihov je kanal i emituju ga uz osnovni IPTV paket i na mts tv go.
 
Da li ima neko da je kupio u mts HUAWEI HONOR 4x i da mi kaže koja verzija ovog telefona je u ponudi (HiSilicon Kirin 620 sa Mali-450MP4 gpu ili Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 sa Adreno 306 gpu)?
 
Da li ima neko da je kupio u mts HUAWEI HONOR 4x i da mi kaže koja verzija ovog telefona je u ponudi (HiSilicon Kirin 620 sa Mali-450MP4 gpu ili Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 sa Adreno 306 gpu)?
Pise da je octacore 1.2...znaci kirin 620 verzija
 
Da li moze na ove net mobilne pakete da se aktiviraju postpaid tarifni dodaci? Uzeo bih ovaj paket od 5 giga za 450din mesecno pa bih minute i sms dodavao po potrebi posto ne iskoristim ni 10min mesecno. Cisto bih dodao neke sms i minute da se ima za svaki slucaj posto sve preko neta idem.
 
Poslednja izmena:
Steta sto ne moze. Tad bi naprabio idealan paket za svoje potrebe. Ali pretpostavio sam da nece tako nesto da dozvole. Bacicu pogled na telenor, ako ima, prelazim tamo, za razumnu cenu naravno.
 
Poslednja izmena:
moze da se aktivira i na data karticama barem meni nudi ali nisam probao dalje nudi mi opciju u mts centar aplikaciji Minuti za sve mreze i sms za sve mreze nadji nekoga ko ima data karticu pa instaliraj i prijavi se u mts centar aplikaciju i udji u tarifni dodatci i videces da moze i na mts
pozdrav
 
Na sajtu toga nigde nema,ono sto jeste jeste,mnogih stvari nema na sajtu a ima ih u praksi.Kod mts izgleda vise stvari nema na sajtu ili nije moguce a u praksi moze,tako vise vidim da si to njima trebao uputiti.
 
Da li ko zna da li je izvodljivo kupiti tablet u MTSu uz Mix S ili Mix M pakete?
 
Sta se moze izboksovati kod Telekoma trenutno, telefon uz popust od 20-25% na dvogodisnju pretplatu?
 
Nazad
Vrh Dno