Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

ma gde isto tarantula,po njihivim platama i standardu da ne pricamo,najmanja prtplata im dodje 4-5 hleba u prodavnici,ono fora neki baksis kad ostave u kafani,nego oni skrti :)
ako znaju da ce se prodati,neka nam daju neku akciju da ih pamtimo do kraja zivota i blagosiljamo :)
 
I ja sam se zalio RATEL-u, pa da vidimo sta ce biti.
 
ako znaju da ce se prodati,neka nam daju neku akciju da ih pamtimo do kraja zivota i blagosiljamo
Чекамо,ваљда ће прије Нове године,мада кажем,сумњам.И ја сам за акцију више него за драму.:D
 
evo orion dao vec novogodisju akciju i spustio box sa 3000 na 2250,nek i ovi nasi spuste cene i daju neki fon i da ih blagosiljamo dok smo zivi :)
ne mora ajfon,moze i neki kinez :)
 
Izvinjavam se što ovako upadam, ali tema se rastegla pa da ne bauljam po postovima, da li neko može da mi kaže koji su preduslovi da se telefon u MTS uzme na rate? Znam da ima neki period u kome moraju da se koriste bilo koje usluge Telekoma i mislim da ima i neka minimalna visina mesečnog računa, ali nisam siguran kolika je. Hvala u napred.
 
1000 din, 6 meseci. Ali za slabije modele odobravaju i manje, pa cak i bez koriscenja usluga.
 
Oba uslova su neophodna ili samo jedan od ta dva? Ne znam da li je iPhone 6 sada slabiji model jer posroji i iPhone 6s :)
 
Ne, za iPhone imaju striktnije uslove :) Ne mora bas 1000, ako imas 920 i slicno 5 meseci, trazice samo dozvolu sefa poslovnice, ali dace. Medjutim, ako nemas ta dva uslova, iPhone je vec preterivanje:)

Inace je i skup sada. Kada je izasao u MTSu je stvarno imao odlicnu cenu, ali trenutne cene nisu isplative, u oglasima je dosta jeftiniji. Ako ne mozes skupiti kes, sacekaj, ne mora iPhone :) Nemoj dizati cene sebi i drugima uzimanjem na rate i kes kreditima za nesto sto nije neophodno :)
 
Poceo mi je ugovor na pola preplate 10.11. i danas sam bio do grada i otisao do poslovnice da proverim da li su mi ukinuli 3g pretplatu. Ocekivao sam da su mi to odmah skinuli, kad mi kaze radnica da nisu. Ona je to normalno uradila, ali samo gledaju da vise para uzmu od naroda. Ko to ne proveri i ne primeti uzmu za 2 godine oko 3000 ni za sta. A mnogo je njih koji nemaju pojma o tome
 
Kad ne uzimas telefon i kad potpises ugovor uz pola pretplate moras da trazis da iskljuce jer sami da se sete nece sigurno.
 
Kad je to bilo da naplacuju 3g bez telefona? Valjda covek primeti to kad mu stigne prvi racun i vidi da mu lupam mix M nije 700 nego 800 i nesto... :)
 
Pa vidis da nece da iskljuce na svoju ruku, nego ti mora da trazis. A nije ovaj forum cela Srbija pa da znaju sve :D. Koliko samo ljudi ne zna ni sta je to, ni za sta sluzi,a placaju i ne znaju sto im stize tih 120 din vise.
 
Kovle o onoj koja postoji samo u mts,jedinom provajderu u celom svetu koji to naplacuje ljuduma.
Meni ni dan danas nije jasno zasto na taj nacin peljese ljude :)
 
Kupi mi majko top
 
Zato svi treba samo logikom da se vode-ako stigne racun na veci iznos od ugovorenog-citaj specifikaciku troskova i reaguj :) kao sto je neko skoro citao racun za infostan pa shvatio da djenerali osiguranje ili koje bese, ne treba da stoji kao stavka :) mada je meni bas cudno da su to ikad pokusali da naplate iz mts-a posto mi se za 30ak ugovora do sad to nikad nije desilo... :)
 
Odakle vama da ostalima naplaćuju 120 dinara više? Tačno, spominje se ta 3g pretplata, ali mi se iskustvo slaže sa ostalima, niti sam tražio da mi isključe, niti plaćam 120 dinara više račun...
 
Odakle vama da ostalima naplaćuju 120 dinara više? Tačno, spominje se ta 3g pretplata, ali mi se iskustvo slaže sa ostalima, niti sam tražio da mi isključe, niti plaćam 120 dinara više račun...

Kupio si telefon preko mts-a i ne placas tih 120 dinara vise preko cene postpaid paketa? Ja sam 2 godine imao mix net i izlazilo mi je 1260 dinara mesecno, a paket kosta 1140. Tako je kod svakog ko kupi telefon preko njih
 
Zato sto kad uzmes telefon na UO,24 meseca naplacuju 3g (iz svima nepoznatog razloga).Ali kad prodje UO,trebalo bi da prestanu da naplacuju 118 dinara i dalje.
Kod dosta ljudi oni nastave,eto ti kazes da tebi nenaplacuju.Ali ja poznajem sijaset ljudi kojima su nastavili sa naplacuju.
Sto neko rece treba svako da poglesa sta placa i to se slazem.
Ali isto tako ima inspekcija koja treba da proceslja i vidi sta ko naplacuje i da kazni lopovluk i onda bi sve ok bilo
Lako je juriti bake i deke pored pijace i oduzimati im paprike i orahe...
Udri na telekom kukavico :)
 
Шта ли ће наплаћивати кад буде 4Г:DМожда ће онда и 3Г и 4Г?
 
Kupio si telefon preko mts-a i ne placas tih 120 dinara vise preko cene postpaid paketa? Ja sam 2 godine imao mix net i izlazilo mi je 1260 dinara mesecno, a paket kosta 1140. Tako je kod svakog ko kupi telefon preko njih
Nisam uzeo telefon, dobio sam 50% nižu pretplatu.

Tarantula, kako to misliš kad bude 4g?
 
Poslednja izmena:
Pa zbog toga i ne placas to :) ja kazem ako prelazis sa stare tarife koja racuna 3g pretplatu na pola pretplate moras sam da zahtevas da iskljuce
 
mts mi je naplatio promenu tarifnog paketa na vise,koji su mi oni sugerisali i obavestili da nema nikakvih skrivenih troskova,oko 60din su me pokrali,sad sumnjam da ne bude svaki mesec
 
Baš imaju gomilu radnika koji čim se udje malo dublje u problematiku, veze nemaju, ja sam kao i mnogi muku mučio sa aktiviranjem 4g-a...
Ali sve i svemu ima dosta dobrih stvari, pokrivenost dobrim signalom, sada već dobar i stabilan 4g, i ponuda minuta i gb-a koju ostali ni sada ne mogu da nadmase, ja za 1000din imam 600min ka svima i 2gb, ostali ne mogu da mi ponude ni približno slično...
 
Sve se bojim da im je zao

saa.png

Inace skoro sam bio svedok u jednoj poslovnici, gde je covek cekao sigurno nekih 45min(stajao) ispred one kase, ne znam u cemu je bio problem, samo sam snimio da je ova radnica non stop zvala ovu drugu da joj pomogne, pa zove telefonom, jer verovatno nije imala pojma sta i kako da uradi, a nesto sumnjam i da je ova druga bila od pomoci jer je covek toliko dugo cekao. Nije mi samo jasno kako je uspeo mirno to da istrpi, uz par grimasa na licu. :D
 
Poslednja izmena:
Baš imaju gomilu radnika koji čim se udje malo dublje u problematiku, veze nemaju, ja sam kao i mnogi muku mučio sa aktiviranjem 4g-a...
Ali sve i svemu ima dosta dobrih stvari, pokrivenost dobrim signalom, sada već dobar i stabilan 4g, i ponuda minuta i gb-a koju ostali ni sada ne mogu da nadmase, ja za 1000din imam 600min ka svima i 2gb, ostali ne mogu da mi ponude ni približno slično...

ja evo vec par dana nemam mrezu dok su vip i telenor tu
 
Nazad
Vrh Dno