Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja bi cekao da zvanicno ponude 50-60% popusta kao sto obicno rade. Pa onda proceni sta ti vise znaci, neogranicen net 12 meseci, paralelni minuti ili 50%. Posto ta tri zajedno vec nece ici sigurno ;)

Probaj Knez, Bulevar i Pozeska poslovnice. (Knez mislim na onu vecu, pored bivseg Ruskog Cara, ne onu manju ka Zelenom Vencu u Knezu, koja ne znam ni zasto je i dalje tu :D)

Mada iskreno ja mislim da kod VIPa nema tu mnogo zbog prelaska u MTS da se dobije.. i ranije su najvise davali 3 dodatna meseca 25% ili 50% popusta vise nego sto su ostali mogli dobiti.


A varijanta koju je neko pomenuo sa najjeftinijom Ashom/Alcatelom i odlican fora za one koji ne mogu da izboxuju 50% popusta - prenesu broj iz druge mreze, uzmu telefon koji je 2000 po maloprodajnoj ceni (83 din. izadje mesecno rata za njega), dobiju 50% popusta na osnovu toga, i MORAJU im dati neogranicen net prvih 12 meseci ;)
Realno beskoristan telefon, ali ako ne moze drugacije da se dobije 50%, moze ovako.
Nemaju prava da ne daju u ovom slucaju i 50% i neogranicen net, jer su obe akcije zvanicne i bez bilo kakvih napomenutih ogranicenja

Naravno, kod operatera se ne isplati ici na takve stvari, jer ko zna "ko vam pljune u pljeskavicu" posle ;)
Gde na sajtu pise za tih 50% uz kupovinu telefona? I kakve veze ima neogranicen net sa tom pronocijom?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Imas ono dole "Cena uredjaja na 24 mesecne rate".
Ali to samo uzmi kao foru za ovu Ashu ili koji god je najjeftiniji fon trenutno, za ostale telefone su cene blesavo velike.
 
Ma gde nije losa cena, za te pare bolje je uzeti proverenog havajca, a ne neki Wiko.
 
Uskoro treba da obnovim ugovor. Sada sam na starom paketu Mix Net XL (50%popust) i kada sam potpisivao ugovor rečeno je da može da se prelazi i na skuplje i na jeftinije tarife, naravno posle su promenili da ne može na jeftinije.
Sad pitanje, razmišljam se za Mix XL+ ali bih ostavio mogućnost prelaska na jeftiniji. Da li, ako počnem npr sa Mix M i pređem ubrzo na bilo koji skuplji mogu posle da se vratim na taj početni?
Da li negde piše sitnim slovima da i to mogu da promene? I ako je ova opcija moguća, posle koliko dana od potpisivanja ugovora mogu da pređem na taj skuplji paket?
 
Najbolja opcija je da pocnes sa KT500, i odmah prebacis, ISTOG meseca na paket koji inace zelis da koristis. (jedino je cimanje sto ces morati dva puta u poslovnicu!)
Ali na KT500 ide 50%, i ostaje 50% na koji god paket da predjes, najmanji paket je u pitanju, tako da uvek mozes na svaki postpaid paket da ides tokom UO (ne mozes se sa postpaid vratiti na KT, tokom UO!)

Ako ti je to cimanje, ides na Miks M, i onda mozes da setas na bilo koji paket koji je veci ili jednak Miks M. I da izmene, ti ces moci da raskines ugovor tada bez penala.
U ovom slucaju ces moci vec sledeceg dana zvati 788, opcija 3 i traziti da se promeni paket na veci, ali promene sada nastupaju tek od 1. u sledecem mesecu.


Sto se telefona tice.. neispitan brend, 1GB RAM, 8GB ROM... i nije neka cena. Za tu cenu bi svakome predlozio Lumie.
Mada je Wiko postao popularan kod Autrijanaca, ima ga kod nekih providera.
(again, ne kupujte kod providera telefone, generalno su preskupi :))
 
Poslednja izmena:
Z2 i Z3 ponovo u ponudi, Z2 skuplji od Z3.
Iz nekog cudnog razloga, Z3 je imao odlicnu cenu u MTSu, i brzo je pojeftinio od pocetne - Z2 se nije tako menjao.

Ali i Z2 je jedno vreme imao OK cenu.

EDIT: Kako je Z2 skuplji? 16.500 na 24 meseca KT2000 je Z2, 15.000 na 36 meseci KT2000 je Z3.
 
Poslednja izmena:
Wiko telefon je mozda neispitan brend kod nas,ali u Francuskoj je najprodavaniji (njihov je brend,i ipak najprodavaniji je tamo,ako nekome znaci).Kad covek gleda ovo astronomske cene od telefona 50000 pa na gore,mislim da cena wika i njemu slicnih solidnih telefona je odlicna :D
Naravno stalni pad proizvodnje telefona (iphone cak 16% belezi pad,meni posebno drago),ide u prilog tome da kad smo kod svih operatera mogli da vidimo ranije snizenje cena ili outlet prodaje?Naravno i ja bi voleo nekome da preporucim lumiu,ali po americkom modelu kupis lumia 950xl,dobijes lumia 950 pride.E to je kupovina,pa ako neko ima nekog tamo neka naruci (ne traje vecno ta akcija),a koliko je tamo jeftinija lumia 950xl,kod nas kupis jedan a tamo tri dobijes :)
 
Ja mislim na Lumia 530/540/640... u rangu cene tog Wiko-a.
Kakav crni 950, to ne bi preporucio nikome... za sebe jedino, i to samo 950XL dual SIM. (u smislu znam sta nudi, i kada padne cena ispod ~300e, moze. Ali znam i da drugima je to preskup telefon koji je ce njima biti samo to - TELEFON, jer nema aplikacija)
 
Na gsmarena se zale na nestabilnost baterije. Bolje da su nabavili npr. Prestigio za te pare.
 
Што би тражио, у свакој постпејд/КТ понуди имаш цене са тим попустом.
 
Pre nekih mesec dana smo pričali o promeni paketa , na mobilni net.

Da javim da je prošlo sve ok, prebacio priču na mobilni net s. Može da se kupuje i dodatak, a i može da se koristi kartica i bez dodataka, sve radi :)

Naime oni nisu ni svesti kakav sistem imaju.

Bio sam u poslovnicama, na terazijama a i knezu, gledaju u mene ko da sam ih pitao...

Kupio sam,telefon prošlog meseca, i pitam ponovo, (recimo peti put) da li mogu ja posle to da promenim na mobilni net, jer sam počeo sa pričom. (ne može telefon da se kupi sa mobilnim netom) Odgovor je bio ne, ne može, drugačiji su ugovori bla bla. Preko portala moj mts, sve završio. Oni nisu ni svesni šta imaju i šta mogu da ponude. Tj kakve pakete. A sve im je tu.
 
Pre nekih mesec dana smo pričali o promeni paketa , na mobilni net.

Da javim da je prošlo sve ok, prebacio priču na mobilni net s. Može da se kupuje i dodatak, a i može da se koristi kartica i bez dodataka, sve radi :)

Naime oni nisu ni svesti kakav sistem imaju.

Bio sam u poslovnicama, na terazijama a i knezu, gledaju u mene ko da sam ih pitao...

Kupio sam,telefon prošlog meseca, i pitam ponovo, (recimo peti put) da li mogu ja posle to da promenim na mobilni net, jer sam počeo sa pričom. (ne može telefon da se kupi sa mobilnim netom) Odgovor je bio ne, ne može, drugačiji su ugovori bla bla. Preko portala moj mts, sve završio. Oni nisu ni svesni šta imaju i šta mogu da ponude. Tj kakve pakete. A sve im je tu.

Slepi pored očiju,plus neobavešteni kao Koštunica :D
 
Ti si još gori od njih od njih :)

Pročitaj molim te opet post
 
Pa pises da si uzeo telefon,ali ne i dali je uzet telefon kod njih.Promenio si paket sa price na mobilni net,ok.A dal taj paket bio sa telefonom ili bez,ne pise nigde...nisu svesni koje pakete imaju...sta to imaju epohalno jos... :D
 
Nelogicno mu je da si kupio fon u MTSu, zato :D
 
Aaaa...

Da kupio sam telefon u mts-u, sa postpaid tarifom priča. Neznaju da može da se promeni, u tarifne pakete mobilni net. Hteo sam da kažem, pošto svima fali interneta, da je moguće napraviti lep paket za malo para. A da oni toga nisu ni svesni... Kako je to moguće :D:d
 
Poslednja izmena:
Pitas za nesto sto sigurno niko pre tebe nije pitao :) (a i pitanje je kako izgledas, ako delujes kao ja, sve ce da ispitaju pre nego ti kazu :D)

Jesu isti dodaci za minute/poruke kao i za postpaid tarife?
 
Pristojno ...hehe :)

Sve isto, bojao sam se da ću nešto da zeznem karticu, broj, ako prebacim na net, ali sve fukcioniše
 
Prebacivanje na Net pakete sigurno funkcionise, pitanje je bilo da li moze tokom UO sa telefonom mozda (moze sigurno tokom UO sa popustom samo), i da li mogu tarifni dodaci.

Toliko o smaracima koji su pljuvali MTS po ovom pitanju :)
 
Može tokom uo, sa telefonom, garantujem !

Samo je problem, što oni pojma nemaju kakav im je sistem, i da to dozvoljava. :smash:

Dok drugi to rade i reklamiraju na sva zvona :) i još se hvale
 
Pre nekih mesec dana smo pričali o promeni paketa , na mobilni net.

Da javim da je prošlo sve ok, prebacio priču na mobilni net s. Može da se kupuje i dodatak, a i može da se koristi kartica i bez dodataka, sve radi.

Mogu li da se kupe dodaci za minute u mreži i van mreže?


HTC 820 via Tapatalk
 
Ne postoje za unutar mreze na MTSu na postpaidu, verovatno ni na Net tarifama.
 
Nazad
Vrh Dno