Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ako bih uzeo najmanji moguci paket na 12 meseci, 50 posto popusta, bez telefona, da li bih tokom ugovorne obaveze mogao da predjem na veci? Recimo 3. mesec predjem na jedan veci, pa 4. na jos veci?
A recimo 6. mesec shvatim da mi ne treba toliko i vratim se opet na najmanji?
Problem je sto cu imati neke neizvesnosti u smislu koliko ce mi biti potrebno minuta tamo od Oktobra, a ugovor mi istice za mesec dana.
Ne bih zeleo da uzmem srednji paket, pa da placam nesto sto recimo ne koristim.
 
Na veci paket uvek mozes da predjes, ali sa veceg na manji ne dok ti ne istekne ugovorna obaveza
 
Znaci iako sam uzeo najmanji paket po ugovoru, imam pravo da prelazim na veci koliko zelim, ali na taj isti najmanji koji sam u startu potpisao vise nema povratka?
 
Delimicno tacno. Uvek mozes da predjes na skuplji od onoga na kome si trenutno a ne mozes na jeftiniji. Osim ako ne raskines ugovor i otplatis ostatak mesecnih rata do kraja, onda mozes koji hoces.
 
ovo mi nije logicno. ako u startu potpise ugovor na malom paketu, zasto se ne bi posle mogao i vratiti na njega ako u medjuvremenu bude koristio neki veci paket? ima logike da ne moze na manji od onog u ugovoru, ali da ne moze ni taj za koji je potpisan ugovor nema logike
 
Zato sto je za manji paket ugovor raskinut (uz saglasnost MTS-a) i kao da ga nikada nije ni imao. Bitno je koji paket i ugovornu obavezu imas trenutno, kada hoces da menjas paket, a ne koji si paket pre toga imao.
 
E hvala puno, to me je upravo mucilo. Sad je razjasnjeno. Znao sam oduvek da u samom startu ako se potpise odredjeni, da nikako ne moze manji od njega (osim tog slucaja da neko isplati sve preostale rate).
 
Moze da se vraca najmanje na paket na koji je potpisao, sem ako skoro nisu nesto izmenili.
 
Alfa je u pravu. Potpisi na najmanji i uvek mozes da povecas i da se vratis na inicijalno potpisani(u ovom slucaju najmanji). Samo mislim da je prva promena paketa besplatna. Svaka sledeca je oko 50ak din.
 
Jeste, ja sam pogresio sada sam ih zvao. Mozes da menjas paket jednom mesecno, na skuplji ili da se vratis minimum na cenu po kojoj si potpisao ugovor. Vazi ti promena od sledeceg prvog u mesecu. Izvinjavam se na prethodnim pogresnim informacijama.
 
Neko je pitao da li može ugovor na 12 meseci,50% cena i telefon? Može ali vodite računa o ceni telefona koja je maloprodajna a ne ona koja je istaknuta uz paket,a ta maloprodajna je katastrofa.Prošli mesec sam bio da obnovim ugovor i za malo da se zeznem jer sam hteo da kupio Sony Xperia™ E4 za 12000 dinara a uz popust na pretplatu 50% ,cena mu je bila 18000.Sada su to naznačili na sajtu krupnim slovima crvenom bojom a kada je izašla akcija bilo je sitnim slovima neprimetno ispisano-
 
Hmm... Ja sam shvatio da su sada dozvolili i jedno i drugo... Tako mi je zvucalo iz one njihove informacije na sajtu... Taman sam mislio da pokupim neki telefon za dinar kad budem obnavljao ugovor xD
 
Samo si jos jedna "zrtva marketinga" ;).

Ocigledno... Najgore od svega; poslednji put kad sam obnavljao ugovor su mi rekli hitno da dodjem da obnovim, ako zelim 50% popusta, jer ce uskoro da ukinu tu mogucnost... Generalno mi je svejedno, odmah ili za mesec dana, ali me nervira taj bezobrazan pristup... :/
 
Pa i nije vise 50%, vec "do 50%", jer za Pricu i Miks S vaze 30% i 40% popusta samo :(
Cale ima MixNetS, 100/200/200 za 330 do novembra, a sada bi morao 480 da placa. 50% poskupljenje za najnizi paket... sta nam ucinise Telenorovci! :)
 
To je tako jer ne moraju vise cenama da brane onoliki odliv korisnika ;).
 
Dobro, donekle je i razmuljivo... Ti paketi su bili bas previse jeftini (ako moze tako da se kaze xD)
Moj paket je Mix Net M... Njemu ostaje 50% popusta (ili sam i to pogresno razumeo xD)... Ali je problem sto su ga osetno poskupeli... A pri tom, prakticno, oslabili... (ranije je imao 600MB)
 
Da li da zamenim sim za 4G,ili ne?Ima li neke razlike u protoku i ako nisam u 4G mreži?Kupio sam Huawei Ascend P7,a treba da obnovim ugovor, pa ne znam šta da radim.Ima li smisla uopšte menjati,kad je pokrivenost 0?
 
Ako nisi u 4G mrezi, naravno da nema svrhe. Mada, i mozes uzeti, posto je besplatna - ako jednog dana budes pokriven 4G signalom, a u medjuvremenu novi vlasnik pocne naplacivati zamenu kartice.
 
Pre neki dan kažem ženi da može popust na pretplatu i telefon,video sam im na sajtu.Danas odemo u poslovnicu kad ono ćorak,jbt da li sam lud.
Iskopao sam ga http://goo.gl/myuFca
Šta se ovde desilo,koliko je trajala ova akcija?
 
Može, naravno.
Evo i primera za Sony Z2, koji u mts ima odličnu cenu uz pakete. Ali uz popust na pretplatu košta 56.000 din (cena na dnu strane) link
Sad, kome se isplati, može i tako...
 
Pre neki dan kažem ženi da može popust na pretplatu i telefon,video sam im na sajtu.Danas odemo u poslovnicu kad ono ćorak,jbt da li sam lud.
Iskopao sam ga http://goo.gl/myuFca
Šta se ovde desilo,koliko je trajala ova akcija?

Razlika je u tome sto placas punu cenu telefona, a ne onu iz ugovorne obaveze

Ta ti cena pise dole ispod nabrojanih paketa koji idu na ugovornu obavezu i ta cena telefona je veca (cak i u odnosu na sim free verziju u nekim prodavnicama)

E tu cenu telefona placas na rate + 50% tarifni paket
 
Da,nije baš najjasnije ako ne pročitaš par puta detaljno,pa ti još nakon toga neko objasni o čemu se radi :)
Ovo sam video
"Svi postpaid korisnici kampanje sa 50% popusta na mesečnu naknadu (novi i postojeći) imaju mogućnost kupovine mobilnog telefona na maksimalno 24 rate po maloprodajnoj ceni, bez obzira na postojeću ugovornu obavezu, uz popust od 50% na mesečnu naknadu za izabrani tarifni profil Priča Plus, Miks M, Miks L Miks XL, Miks XXL, Super, Super Plus, 40% na mesečnu naknadu za izabrani tarifni profil Miks S i 30% na na mesečnu naknadu za izabrani tarifni profil Priča u toku nove ugovorne obaveze"

pa sam povezao za sve modele.Kada gledaš preko web shopa,onda te napomene nema.
Samo iP modeli mogu na 24 rate,svi ostali na 12,naravno po maloprodajnoj ceni.
U novembru sam uzeo iP6 na 24 rate,pa sam mislio da mogu i androidi :)
 
Poslednja izmena:
Da

Ali obrati paznju na termin "MALOPRODAJNA CENA"

U tome je cela kvaka
 
Imam jedno pitanje, uzeo sam uslugu od MTSa (internet u roamingu pozivi itd) ali internet je katastrofa, sporiji od dial up-a kada radi, a ne radi vecinu vremena. Zvat cu korisnicki servis nocas al pretpostavljam da ce mi reci da ulozim zalbu na to, sto cu uraditi kada budem isao u BEograd uskoro ali kolike su sanse da mi to prodje jer bas je katastrofalna usluga ne dobijam sto sam platio. U teoriji dobijem internet koji otvori wap.mondo.rs i google al vecinu stvari nece bez cekanja par minuta i onda poslije toga nece nista dug period i tako u krug. Nije do signala pun je , na drugi tel sa istom karticom ista stvar, sa CG karticom radi sve... Ideas?
 
Pojma nemam, meni je u crnoj gori net super radio tj radi!!...u Budvi sam.
Jedino sto mi pada na pamet je da si se zakacio na 2g mrezu, ne 3g.
 
Ne ne 3g je, isto sam u Budvi i nikako ne radi stvarno ne znam koji je matrak. Pokazao bi speedtest ali nece da ga otvori :D tj kad otvori samo se dobije tekst stranica, znas ono neloadovano nista, a kad proradi jednom u 100 god dobijam 1mbit brzinu tako nesto, jedan put je bio ping 700 doduse drugi put 70 i tako..
 
Poslednja izmena:
Mozda nema u blizini dobra bazna stanica, ili je prezuzeta.
 
Nazad
Vrh Dno