Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nisam upućen u ovo. Kako gledate odakle primate signal i gde ima baznih stanica?
 
Koliko treba ovoj aplikaciji da pokaže sve na mapi stanice? U listi mi prikaze 30ak a na mapi samo par komada.
I jel tačno pokazuje odakle vuče signal? Tj koliko gresi u lociranje stanice?
 
^ Treba nekoliko minuta, napisah. Greske sigurno postoje, negde i 150m, video si na mom skrinu BS u sred reke. Kad bih znao gde su zaista BS mogao bih bar na primeru da pokazem. Ne znači da bi važilo za svaku lokaciju. (Verovatno vise korisnika/merenja daje vecu preciznost kroz feedback.)
 
Ma nije tačna. Meni pokazuje neke bazne gde ih uopšte nema, imam jednu iznad kuće 100m (sa koje primam signal) koju uopšte ne prikazuje (a vidi se na mapi).
Na prvoj slici je prikazuje, a nema je, a na drugoj se vidi, a nije ucrtana.
4c68f73a0fb64ca6a39bbbcdb1afd866.jpg
f56eadd1b7fcc0f891eacee7898e341f.jpg
 
Poslednja izmena:
Dostupno stanje 1- og... Super
 
Rekoh ja. I januara je bilo, i to odmah posle ponoci. Meni je vec u pola jedan jutros bilo dostupno.
 
Nema nekog pravila. Najcudnije u svemu je sto za KT se ne dobija kredit 1. u mesecu, niti nekog kokretnog dana pri pocetku (1/2/3/4/5), vec ono... u prvih 5 dana.
 
Jel neko primetio da se vide i podaci (kb) na *797#? Moramo da priznamo da su se dosta popravili...
 
Bolje da su namestili da se vidi u MB-a,kao i u aplikaciji,ovako je bezveze.
 
Hiljade i hiljade (kb)
 
Nema nekog pravila. Najcudnije u svemu je sto za KT se ne dobija kredit 1. u mesecu, niti nekog kokretnog dana pri pocetku (1/2/3/4/5), vec ono... u prvih 5 dana.
Zanimljivo, ja uvek dobijem 1. u mesecu i to ujutru između 8 i 10h. Na nekadašnjem KT i ova dva koja sada imam i ne kroristim. Uvek je bilo tako.
 
Tako je i meni bilo do septembra negde. Ova dva KT broja sada nasumicno dobijaju 1., 2. ili 3. u mesecu. Evo danas je stigao upravo, sinoc ga nije bilo, a februara cini mi se 3. tek. Januara def. 3.
 
Sta mislite za lumiu 730 uz mts paket? Ne deluje kao losa kupovina. Uz L je 4500din, a uz XL 1 din. Po netu je oko 190,200e a u regularnoj prodaji 30 hilj sa dve god garancije.
 
Мени делује занимљиво и планирам да га узмем после лета, када још мало приштедим. ;) Скоро је био али по доста већим ценама, ово је сада сасвим солидно а верујем да ће до јесени да још појефтини или да се по овој цени појави неки бољи.
Осим ако овај нема неку фалинку па није добра куповина.
 
Nemaju ga na stanju, zato i jeste ta cena :)
 
Не разумем, телефон је до пре неку недељу био са доста већом ценом па је нестао а сада се појављује зато што га немају на стању? Па што не понуде све телефоне које немају по динар тек да их понуде а и буду јефтини? Јеси ли пробао да га наручиш преко веб шопа, можда га нису делили у све пословнице, не верујем да се толико играју?
 
Nuk gde ga nema? Koji grad? Ili su rekli uopste?
Kontam da bi proslo preko webshopa kad ga vec ima na sajtu.
 
Nema ga više nigde na stanju a nema ga ni na webshopu, rasprodato. Danas sam zvao call centar i potvrdili su mi, ne zna se da li će ga dobijati
 
Stavicu u MTS temu iako se odnosi na sve operatere. Znam da je Vip prodavao dugovanja agencijama za uterivanje dugova.

Odgovor daje Centar za zaštitu potrošača u današnjoj Politici.

5f12e0138e39866ba704e6adb90c04bb.jpg
 
Svi oni već od poodavno daju privatnim izvršiteljima da urade naplatu dugova, sa popriličnim dodatnim troškovima.
 
^ sem ako nije eksplicitno navedeno u ugovoru, operater može biti prekršajno gonjen jer krsi zakon. Naravno može biti gonjen i po privatnoj tužbi.

Na forumu niko do sada (?) nije naveo da je MTS ustupao dugove trecim licima.
 
Који сте ви баксузи, читам овај пост овиx, пар задњиx, и после митут, два ме зову из агенције за наплату дугова.:) Наравно знам број и не јављам се, зову стално, и синоћ су звали око 20:00. и на фиксни и мобилни, прете тужбом. Тако зову већ годину и по ако не и две године.
 
Poslednja izmena:
^ javi se na taj broj tek toliko da se uspostavi konekcija. zapiši vreme i datum. onda u telekomu prijavi uznemiravanje sa tog broja. onda više neće moći da te zovu. meni se to čini kao najbolje rešenje. ;)

Prema proceduri, ako ponovo pokušaju da te pozovu, telekom bi trebalo da im isključi broj.
 
Postavio sam ja na nekoj temi (mozda u Telenor temi) pre mozda 10tak dana jedan dopis od privatnog izvrsitelja, a vezano za račune Telekoma. Imali smo i jedan slucaj od SBB-a, takođe su dali privatnim izvršiteljima.
 
Ako se ne varam agencije za naplatu dugova su preteca ovih privatnih izvrsitelja i iza njih ne stoji zakon. Oni otkupe dug od potrazioca za recimo 50% od vrednosti duga a zatim smaranjem i svim ostalim dozvoljenim i ne dozvoljenim radnjama pokusavaju da naplate potrazivanje.
Kad su u pitanju ovi privatni izvrsitelji tu nema zezanja. Iza njih stoji zakon i drzava tako da ce vam ,,lupiti'' zabranu na platu ili penziju dok dug ne izmirite ili fenduju imovinu koju prodaju ako nemate primanja.

PS. mislim da im za neplacanje komunalnih usluga ne treba sudska presuda da bi vam ,,oteli'' pare.
 
Poslednja izmena:
Cujem da ceo RTS prelazi na VIP mrezu.
Izgleda da je stiglo zeleno svetlo zbog nadolazece privatizacije Telekoma.
 
Mislis da ranije nije smelo?
Neke drzavne firme nisu bile na MTSu svih ovih godina a sada su bas presle )apoteke, VMA delovi).
 
Nazad
Vrh Dno