Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ček, račun može na email preko sajta, a za listing se mora u poslovnicu???
Da bi se dobijao listing na mail mora da se ode u poslovnicu i podnese zahtev.
Ko ga je dobijao poštom a želi da otkaže to može da učini pozivom na call centar.
 
Ima listing na sajtu.
 
I nekad je moralo da se ceka posle 10-og, sad može odmah da se pogleda, da kažem u realnom vremenu.
 
Prešao sa Kt2000 na kt500 i dečko iz poslovnice kaže nije siguran da će mi se kredit (dopunjeni) preneti, jer stalno nešto menjaju, a ne obaveste ih. Kao, ako sam sam uplaćivao, preneće se, a ono što je išlo preko pretplate, neće, pa to je valjda dopunjeni kredit, šta znaju dal sam sam uplaćivao, isto je.
 
Trg Nikole Pašića-Terazije-Knez Mihailova (odmah na početku)
 
Prešao sa Kt2000 na kt500 i dečko iz poslovnice kaže nije siguran da će mi se kredit (dopunjeni) preneti, jer stalno nešto menjaju, a ne obaveste ih. Kao, ako sam sam uplaćivao, preneće se, a ono što je išlo preko pretplate, neće, pa to je valjda dopunjeni kredit, šta znaju dal sam sam uplaćivao, isto je.

U pravu je, ali se lose izrazio. Dopunjeni ostaje, to ne smeju da diraju po sadasnjem sistemu (koji se u Srbiji menja kako se kome cefne doduse ;)), ali nece ti ostati Mesecni kredit, ako ga imas preko 500. Tj. najvise 500 ce se preneti Mesecnog, i najvise 1000 Bonus kredita. (da, za KT se prenosi i kada se menjaju tarife, ali samo do limita nove tarife).
Proveri oktobra da li ti je lepo uracunat popust, jer rekose meni da mozda nece biti dobro obracunat popust, ako si imao 50% popusta... mada moguce je da se ovo odnosi samo na prelaz na Pricu i Miks S.
 
Poslednja izmena:
Utoliko lakše, nisam za to znao.
Mada ja preferiram mail pa ću se prijaviti.

Listing ima godinama unazad online. Svakako je i preglednije. Treba iskoristiti ovaj popust na e-racun, koliko god mizeran bio, papirni racun ionako nicemu ne sluzi.
 
Jel ima sad one varijante da sa KT broja prebacujes kredit na neki pripejd broj levi,i tako skupljas kredit na pripejdu i kad skupiš dosta,sa tog pripejda napunjenog sa kreditom,odeš i prebaciš na pospejd a pare sa pripejda priznaju kao avans za pretplatu?
Nekad davno je to moglo ,beše baš davno :D
 
Da bi se dobijao listing na mail mora da se ode u poslovnicu i podnese zahtev.
Ko ga je dobijao poštom a želi da otkaže to može da učini pozivom na call centar.

Poštom sam ga dobijao uz račun. Sad kad račun bude stizao na email biće bez listinga? Nisu normalni.
 
Poslednja izmena:
Ovaj novi servis im uopste ne radi (moj telekom). Od sinoc ne mogu da otvorim nista (ulogujem se normalno). Non stop usluga nije dostupna, tj ne otvara stranice (ne, nije do browsera i loguje se normalno). Onaj stari moj telekom je mozda prosto izgledao ali je bar radio. Ne mogu nikad nista da naprave da radi kako treba.
 
Ja jos uvece sam mogao prikljuciti se na net i surfat a danas mi izbaci nesto.
Zna li neko resenje?
Ono sa leve strane. Kada povucem prozor dole onda pise login ti network mts?
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-09-01-10-08-02.png
    Screenshot_2015-09-01-10-08-02.png
    59 KB · Pregleda: 192
Poslednja izmena:
Startovao miks xl+ ,ima 1,5gb i 750 minuta cena 2699,meni se cini preskupo to.
Dal ja zivim u neki cudan svet,ali ova tarifa mi deluje nekako skroz nepotrebno i bez funkcije :D
 
Pa kako sad 1.5gb, pre par dana covek rece sa ce biti 2.5gb i 750min, ja se bas obradovao!!?
 
Tako pise,izgleda da od njih stvarno nema nista.Ocekivao sam neke nove stvari od njih,vise interneta,neke nove servise ili kao u vipu za stare korisnike 60% popusta ili taj mts tv go da ponude svima za neku pristojnu cenu kao d3go.
Ono nista sunca mu,ponekad se covek kod njih oseca kao u nekon konc logoru aman....
Ipak smo mi korisnici digli taj telekom gde jeste.....
 
Poslednja izmena:
Cekaj, ja tek sad vidim da su oni meni resetovali paket MIX XL po ovom novom cenovniku (stagod)??? Sve sto je preneto su ponistili??

I sta im je sa ponudom telefona, osakacena je skroz.
 
Poslednja izmena:
Verovatno ne radi dobro stanje jer je tek prvi, meni na svim brojevima kao da je samo preneto iz proslog meseca, a iz ovog jos uvek nije dodeljeno.

Kako mislis resetovali po novom cenovniku?
 
Tako pise,izgleda da od njih stvarno nema nista.Ocekivao sam neke nove stvari od njih,vise interneta,neke nove servise ili kao u vipu za stare korisnike 60% popusta ili taj mts tv go da ponude svima za neku pristojnu cenu kao d3go.
Ono nista sunca mu,ponekad se covek kod njih oseca kao u nekon konc logoru aman....
Ipak smo mi korisnici digli taj telekom gde jeste.....
Kakav bre popust od 60% u vipu, ko te to slagao?! Pa ja sam ih oterao u tri lepe prosle godine zato sto su pacijenti i sto su mi na svaku obnovu ugovora sve gore uslove davali...posle 6god mi nudili oko 30% ako ne uzmem telefon (a pre toga imao 75 pa 50%), rekao im instant dovidjenja!

Inace ni 500mb vise nije na odmet ako mi cena paketa ostane ista,ali opet 2500 bi bilo taman.
 
Aaaa, ti si bio na odmoru zadnjih godinu dana znaci... :)

Ja ne vidim nigde XL+ paket na sajtu?
 
Ja vidim reklamu 50% popusta na mobilne net pakete,kad udjem tamo nema ništa.Zna li ko jel ima toga ili još jedna sargarepa samo?
 
Poslednja izmena:
Meni sad nije jasno, jel ima 50% na redovne pakete (mix xl) u mom slucaju ako se ne uzima telefon ili ne?
 
Ja koliko znam,ima popust 50% i kad se uzima telefon i obrnuto.
U bilo kom slučaju ima 50% samo je razlika kad uzmeš fon plaćaš i rate na telefon.to nije menjano koliko znam
Nego je bila veća ponuda telefona na starom sajtu
Kad će se setiti da konsultuju korisnike u vezi sajta i da to lici na nešto sto nama odgovara nemam pojma
 
Poslednja izmena:
Meni sad nije jasno, jel ima 50% na redovne pakete (mix xl) u mom slucaju ako se ne uzima telefon ili ne?

Ima. Nema za Mobilni Net (netacna je reklama negde na sajtu, stoji bas "50% popusta na Net pakete", a u stvari popust je nesto tipa 30-40%).
Sem ako i na one "cene sa popustom" (bez aparata?) ne ide jos 50% popusta :)

Oce neko VIP Online tarife sa 60% popusta da preuzme? :D
 
Od sutra mts ukida net za Priča paket, a za Priča plus samo 25 mb, nema više neograničenog po smanjenoj brzini.
 
To su videli da moj Prica broj trosi 500MB po smanjenoj brzini mesecno :D
 
Nazad
Vrh Dno