Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa ja koliko znam, ako uzimaš samo e-racun, smanjuje ti se pretplata za troškove izrade i dostave računa? Moj brat je u Vipu i tako je uradio, stiže mu samo e-racun i to umanjen za 200 i kusur rsd ako dobro pamtim.
 
Ne verujem u tih 200 dinara, mora da je mnogo manje.
 
Ne, smanjuje se 240RSD (200+PDV) JEDNOKRATNO sledeci racun i nista vise.
Djilkosh je dobio nesto tipa 5% od sledecih 6 pretplata, ali ako je neko na Smart150 to i dodje toliko :) Njemu dobrodoslo kao posto je koristio Smart2500 :D (a onda i kec na desetku.. VIP povecao cene, i on imao pravo na raskid :))
 
Nije to uopste los popust za odricanje od beskorisnog papirnog racuna. Npr. meni racun za Telekom stize na adresu na kojoj sam ziveo pre 3 godine (mrsko mi je da cekam u redu da bih to menjao - a telefonski ne moze), tako da ga placam samo na osnovu SMS-a, kao sto sam oduvek i radio.
 
Kako na osnovu sms-a, kad mts ne salje sms racun?
Ili ja ne znam za to...
 
Salje sms tako sto te opominje da uplatis u roku od 8 dana, da ti ne ugase saobracaj. Barem meni to salju, kad mi se desi da ne uplatim na vreme. :D
 
Neznam da li sam lepo razumeo,
1- mozes da potpises ugovor na 24 meseci i to tako da ti paket bude 50% od cene kostanja tokom celog ugovorenog perioda + telefon na 12 rate ili verovatno mozes i da ga platis odjednom, da li je ovo ovako?
2 - Da li u mix paketima se prenosi sadrzaj u naredni mesec i ako u koliko meseci?
3 - Sta se desava sa onom 4g pretpaltom, vidim da kod svakog telefona stoji 4g?
 
Nije to uopste los popust za odricanje od beskorisnog papirnog racuna.
Meni nije, hocu trajni popust, i hocu da se ne podize cena, i ako se podigne idemo jovo nanovo. A ne ova igra, gde misle da prave korisnike budalom logikom "ah, pa zasto nisi ekoloski nastrojen?". Zasto niste vi ekoloski a ne dzeparoski nastrojeni, dajte smanjen racun i gasimo papir :D

Kako na osnovu sms-a, kad mts ne salje sms racun?
Ili ja ne znam za to...
Ima, ja ga dobijam cak i na KT brojevima :D (mada se isti sumarni SMS dobija za sve brojeve u okviru istog racuna)
Neznam da li sam lepo razumeo,
1- mozes da potpises ugovor na 24 meseci i to tako da ti paket bude 50% od cene kostanja tokom celog ugovorenog perioda + telefon na 12 rate ili verovatno mozes i da ga platis odjednom, da li je ovo ovako?
24 rate, ali cena je ona maloprodajna.
2 - Da li u mix paketima se prenosi sadrzaj u naredni mesec i ako u koliko meseci?
1 mesec.
3 - Sta se desava sa onom 4g pretpaltom, vidim da kod svakog telefona stoji 4g?
Ako je paket Box, MiksXL ili visi, nema 3G pretplate, a imas 4G pristup. Za ostale pakte uz telefon ima 3G pretplata i nema 4G mreza.
 
Salje sms tako sto te opominje da uplatis u roku od 8 dana, da ti ne ugase saobracaj. Barem meni to salju, kad mi se desi da ne uplatim na vreme. :D
To je onda opomena a ne sms racun.
Ja bih voleo da mi mts posalji sms racun cim ga kreira (kao sto radi vip), al ne vidim da za to negde moze da se prijavi.
 
Ja dobijam sms svakod 6-7-8 u mesecu sa tačnim iznosom, brojem računa i pozivom na broj. Znači nije opomena nego obaveštenje.
Vaš račun za mesec jun iznosi xxx din, molimo Vas da ovaj iznos uplatite do 20.07.2015. na račun xxxxxxxxxxxxxx uz poziv na broj xxxxxxxxxxxxxxxx Hvala.
 
Ako je paket Box, MiksXL ili visi, nema 3G pretplate, a imas 4G pristup. Za ostale pakte uz telefon ima 3G pretplata i nema 4G mreza.
Da li je ovo 100%?Treba u Septembru da produžim ugovor (MixNetL),To je sad Mix XL,pa me interesuje ta opcija uz P8 Lite.Smorili su totalno sa tim 3G,4G...Inače ja na dva od četiri računa dobijam sms za račun,kako je Joker napisao.Vredi li čemu taj P8 Lite u odnosu na P8?
 
Tako pise na sajtu, ali ne uzimam telefone kod operatera pa nisam licno proverio.
 
Nisam nista iskljucivao cak sam zvao ks i pitao za elektronski racun (mislim da se nisam setio sms) i rekli su da ne postoji takva mogucnost.

Jedino ako nema veze sto sam broj prebacio sa vip mreze?
 
Mislim da nema, moj je prebačen iz telenora.
 
BTW i meni se cini da taj SMS ne stize uvek.
 
Meni poruka redovno stize oduvek, a moze se i "dozvati" USSD kodom, naravno kada obracunaju, posle 5. u mesecu.
 
Stiže mi sms svaki mesec redovno,ali mislim da klinci nisu odradili porvrdu sms obavestenja prilikom aktivacije broja. (mtsINFO)Ovako stoji za pošiljaoca poruke.
P.S. Da se dopunim,Pozivom na 789 možete aktivirati sms obsveštenje.Malo pre to odradih ,a videćemo da li radi od sledećeg meseca.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da li može KT 500 da se dobije sa 50 % popusta i da li se sms prema CG u ovoj pretplati računa kao domaći mts promet?
 
Сви КТ пакети могу да се узму са 50% попуста.

Cena SMS poruke ka međunarodnim destinacijama je 10,00 dinara bez poreza, odnosno 12,00 dinara sa porezom.
SMS poruke ka m:tel Crna Gora i m:tel Republika Srpska tarifiraju se po ceni koja važi za SMS poruke u domaćem saobraćaju za odabrani tarifni profil.
По овоме би требало да поруке према оба m:tel оператера коштају 3,89 а према осталима стандардно 12 динара и то се вероватно скида са основног кредита.
 
Tako je (sa osnovnog kredita se skida, i kosta kao da se salje drugoj mrezi unutar zemlje)
U slucaju postpaid tarifa, SMS ka mTel mi je skidan sa mesecnih poruka prvo, nije dodatno naplacivan.

Oba sam proverio pre koji mesec dok sam imao mTel karticu jos. Ne znam da li je i dalje ista situacija.
 
Узео сам као тарифни додатак минуте. Тај додатак се сваког месеца обнавља ако га не откажем. Како се отказује? На МТС апликацији преко које сам и активирао нема упуства.
 
Kod mene ima "Deaktiviraj" za dodatak za minute (siv ako nije aktivan dodatak).

Mozes i preko *797#, Extra Dodaci, Minute za sve mreze, Odjava.
 
Jel u MTSu ne daju telefone na 24 rate ako se uzme KT sa 50%?
Dali u WW daju telefone uz KT?
 
Nazad
Vrh Dno