Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

I to je napredak ako daju :)
 
Откуд 20-25% попуста код Телекома и зар се и они сада ценкају??
 
Telekom je napredovao, uveo je fleksibilnost kad je zadrzavanje korisnika u pitanju :)
 
Sad očekujem komentare tipa "ma pijaca, bljak" :)
 
Poslednja izmena:
Ма стварно питам, откуд 3 месеца по 25% кад свако може да добије 50% или телефон и 50% мада по левој цени?
 
Ма стварно питам, откуд 3 месеца по 25% кад свако може да добије 50% или телефон и 50% мада по левој цени?




Napisao sam kad ponude,konkretno meni su ponudili kad sam prelazio u drugu mrezu. Sto ne znaci da ce svakom ponuditi. Dobijes telefon po "povlascenoj" ceni uz tarifu i pored toga prva tri meseca po 25% popusta na pretplatu. A i 50% bez telefona ne ide na sve tarife vec neko vreme.
 
Poslednja izmena:
Moje iskustvo sa MTS-om, imam cetiri ugovora kod njih, dva boksa i dva postpaid broja koja su bila sa 50% na preplatu. Zvao sam ih tri puta i rekao im da sam zainteresovan da ostanem u mrezi ali pod uslovom da mi odobre benefit za stare korisnike i svaki put bi mi operator rekao da cu biti kontaktiran, cak kada zoves drugi put i svaki sledeci oni salju kao neki urgentni zahtev, ili kako ga vec palamude, da te kontaktiraju u sto kracem roku, u roku od 24-48h. Za period od mesec dana i pored ta tri poziva niko se nije udostojio da me pozove, pritom ugovor istekao 21. Januara. Februara 5-og podnesem zahtev za prenos broja u VIP-u ali posle 14h i eto ti ih u ponedeljak 8-og zovu me da me pitaju pa kako, pa zasto, redovno placam, veleli bi da ostanem, koji je konkretan razlo...Rekao sam im da sam zainteresovan za 25% na preplatu sa uredjajem ili malo poveci popust na sam uredjaj i sve sto su mi ponudili je preplata od 1 dinar u periodu od 2 ili 3 meseca, ne znam od cega zavisi. Odgovor je bio:,,Hvala lepo, dovidjenja"!
 
Moje iskustvo sa MTS-om, imam cetiri ugovora kod njih, dva boksa i dva postpaid broja koja su bila sa 50% na preplatu. Zvao sam ih tri puta i rekao im da sam zainteresovan da ostanem u mrezi ali pod uslovom da mi odobre benefit za stare korisnike i svaki put bi mi operator rekao da cu biti kontaktiran, cak kada zoves drugi put i svaki sledeci oni salju kao neki urgentni zahtev, ili kako ga vec palamude, da te kontaktiraju u sto kracem roku, u roku od 24-48h. Za period od mesec dana i pored ta tri poziva niko se nije udostojio da me pozove, pritom ugovor istekao 21. Januara. Februara 5-og podnesem zahtev za prenos broja u VIP-u ali posle 14h i eto ti ih u ponedeljak 8-og zovu me da me pitaju pa kako, pa zasto, redovno placam, veleli bi da ostanem, koji je konkretan razlo...Rekao sam im da sam zainteresovan za 25% na preplatu sa uredjajem ili malo poveci popust na sam uredjaj i sve sto su mi ponudili je preplata od 1 dinar u periodu od 2 ili 3 meseca, ne znam od cega zavisi. Odgovor je bio:,,Hvala lepo, dovidjenja"!



Tebi su ponudili malo konkretniji popust od ovih 25% koje su meni nudili. :D. Sve u svemu smesno. Mada bi ja presao sta god da ponude, jer mi je net zadnjih godinu dana ocaj zivi.
 
Poslednja izmena:
Pa kad se miki heavy ugradio u MTS net, pa mTelovci na sve strane :D

Ovo nije pijaca, ovo je komedija vec, 25% 3 meseca, uz telefon, a telefoni su ionako sa blesavim cenama.
 
Stiglo rešenje na prigovor - prave se blesavi :D
Izbacili 5 arenasport kanala, ubacili neki levi i sad kao imaš 10 - na obostrano zadovoljstvo ccc

Kg0JkdG4.jpg
 
Jesam li ja jedini koji nije razumeo da megabajti prikazani na sajtu mts-a uz svaki od paketa znače "ovo su megabajti koje ćete imati tokom prve polovine ugovorne obaveze, posle ćemo ih prepoloviti"? Ja kupio Mix M ubeđen da je osnovni protok 1GB i da će biti 2GB u prvih šest meseci. Kakva navlakuša, 500MB se nigde ne spominje, ovo ne bi trebalo da je zakonito u potpunosti.
4zVzBle.png
...
...
igWaunY.png
 
Jeste dosta nejasno napisano, i logično je da se GB u tabeli dupliraju, ali nekoliko redova ispod teksta koji si postavio piše

 
E, ne znam kako mi je to promaklo. U svakom slučaju, klasična navlakuša.
 
Stiglo rešenje na prigovor - prave se blesavi :D
Izbacili 5 arenasport kanala, ubacili neki levi i sad kao imaš 10 - na obostrano zadovoljstvo ccc

Kg0JkdG4.jpg

Pazljivo smo razmotrili sve cinjenice i izvrsili sve potrebne provere, pa smo zakljucili da je Sundjer Bob Kockalone zasluzeno proglasen za radnika meseca. Teraj ovo do kraja, raskidaj ugovor, preti medijima, jer se inspekcije svakako ne boje.
 
Pazljivo smo razmotrili sve cinjenice i izvrsili sve potrebne provere, pa smo zakljucili da je Sundjer Bob Kockalone zasluzeno proglasen za radnika meseca. Teraj ovo do kraja, raskidaj ugovor, preti medijima, jer se inspekcije svakako ne boje.
Pa klasika :)
Nigde se u ugovoru ne pominju mts tv go i 14 kanala - u prevodu mogu da rade i menjaju to kako im prdne ...
 
Ovo ''obrazlozenje'' je nesto najgluplje sto sam procitao u zivotu:d
Sva su im objasnjenja u tom rangu, sto rece iznad tebe, Bob Kockalone kao da je pisao :) U stvari ja sam ubedjen ja te primarne zalbe gleda ili neki duduk, ili racunar koji automatski iste odgovore daje, jer ako je ljudsko bice ne cita dalje od prvog reda garant :)

Pa klasika :)
Nigde se u ugovoru ne pominju mts tv go i 14 kanala - u prevodu mogu da rade i menjaju to kako im prdne ...
Zar nisi ti bio na manjem Miks paketu, a na XL presao samo zbog MTS TV Go?
 
Puko sajt... htedoh da platim račune, ali
 
Sva su im objasnjenja u tom rangu, sto rece iznad tebe, Bob Kockalone kao da je pisao :) U stvari ja sam ubedjen ja te primarne zalbe gleda ili neki duduk, ili racunar koji automatski iste odgovore daje, jer ako je ljudsko bice ne cita dalje od prvog reda garant :)


Zar nisi ti bio na manjem Miks paketu, a na XL presao samo zbog MTS TV Go?

Ne, odakle ti to ?
Kao što sam rekao, imao sam Mix XL i kada je ostalo 2 meseca do kraja ugovora rekoh ajde da pređem na XL PLUS zbog tih arenasport kanala (da ne jurim strimove kada hoću nešto da gledam)...
Video si u mtsTV go temi da sam kačio slike (http://forum.benchmark.rs/showthread.php?352386-mtsTV-GO&p=4533352&viewfull=1#post4533352) - dakle radili su kanali neko vreme normalno :)

"Slučajno" baš danas izbacili ovo - http://mondo.rs/a874945/mts/telekom-srbija-vesti/Prvih-6-meseci-mts-TV-po-ceni-od-1-dinar.html
 
Poslednja izmena:
Pa da, bio si na Miks XL, pa si tokom UO presao na Miks XL+ (mesao sam koji paket ima min. TV Go). Znaci, mozes se vratiti, tu tek nema osnova da su te uhvatili da potpises na Miks XL+ zbog MTS TV Go usluge.

Ovo ce im se def. obiti o glavu, sport nije nesto za sta mogu da se zezaju kod nas, ma koliko glupa "resenja" slali i pravno bili pokriveni.

EDIT: Taj MTS TV promo 6 meseci za dinar je vec 2 nedelje aktivan. Tacno kako se zavrsio onaj promo 2 meseca probe.
 
Screenshot_22.png

Oni bas zbunjuju ljude skroz i hvataju na neke fore.Ono bese fora sve sto je dzabe na kraj ti presedne. :)
Lepo daju nesto dva meseca i kusur gratis,kazu da mozes da aktiviras ako ti se svidja,pa posle par reci opet kazu da jednostavno placas 1 maja redovno,samo nikako da objasne ljudima ako zelis da prekines moras njih da pozoves ili odes u poslovnicu.
Ono lepo ko zaboravi i dodje junski racun uvecan za 480 ,pa dodje u julski uvecan jel si tek u junu odjavio_Ono dosta puta tako se ljudi zaboravi ,treba si pravi pametlija i da im citas misli :)
 
Je l se pisalo negde o ovome sto sada nudi mts, mts disk? Zanima me kako će da ide plaćanje se posle 31.marta...
 
Pa da, bio si na Miks XL, pa si tokom UO presao na Miks XL+ (mesao sam koji paket ima min. TV Go). Znaci, mozes se vratiti, tu tek nema osnova da su te uhvatili da potpises na Miks XL+ zbog MTS TV Go usluge.

Ovo ce im se def. obiti o glavu, sport nije nesto za sta mogu da se zezaju kod nas, ma koliko glupa "resenja" slali i pravno bili pokriveni.

EDIT: Taj MTS TV promo 6 meseci za dinar je vec 2 nedelje aktivan. Tacno kako se zavrsio onaj promo 2 meseca probe.
Ja mislim da ne mogu da se vratim na xl paket ...
Nigde u ugovoru se ne spominje mts tv go (a još manje kanali koji su dostupni) tako da je to za njih "podložno promenama"

A i pravo da ti kažem mrzi me da idem i objašnjavam 10 minuta proste stvari .
Posle 12 meseci verovatno vip i to je to :)
 
Samo okrenes 788, opcija 3 i trazis da promenis paket na Miks XL na kojem si potpisao ugovor. Bice bezbolno, napisace nalog, i to je to - a tvoj racun bice manji. :)
 
Poslednja izmena:
Ako si 2 meseca pred istek mozes da se vratis.
 
Planiram da prenesem broj iz Telenora i potpišem ugovor na godinu ili dve sa 50% popusta. Zanima me ima li i dalje skrivenih troškova tipa 3g naknada ili samo plaćam mesečno pola pretplate, na onom paketu M bi trebalo da bude 699 mesečno sa popustom.
 
Nazad
Vrh Dno