Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja ću sutra preči na kt500 sa kt 2000 sa 50%, nekad se dobijao i telefon gratis...
 
Nema više 50%,ja pitao da probam kažu,možeš probati na 24 meseca po 450 ili na 690 bez ugovora
Bilo u vipu letos ali kratko trajalo na najmanji paket 24 po 345 dinara biće opet valjda kažu,sad vidim pojeftinili najmanji paket sa 690 na 590 i možeš da vezes ugovor na 3 meseca
U telenoru možeš bez ugovora za 550 mesečno pa biraš :)
 
Pre 2,5 godine na KT 1000 sa 50% ,dobio 2 telefona neki samsung u ponudi za dinar i neki ZTE valjda da ih se otarase nije loše bilo dao mojima obadva obradovali se kao mala deca
E sad više nema ništa da se dobija na KT
Ima u vipu na siguricu tj je u mts KT,dobija se neki ZTE android za dinar nije loše ko voli može uzet :)
 
Imaš i Lumia 520 za siguricu 500 dodas 2400,letos je ta Lumia bila na 500 3600 ali daš neki stari telefon i priznaju ga 2000 i daš samo 1600 za Lumia a pretplata 500 stvarno fil ponuda :)
Propao mts do dna žale se vučko im uzima sve pare hahahahaha
Bio neki ZTE Q maxi ,košta u vipu normalno 9900
Odem u mts kod njih košta 19000,kažem liku koji radi u poslovnici mts,i on se smeje i zna čovek i kaže taj telefon da odneses radnju ne vredi više od 40 eura .....
Sad u mts vredi samo na 50% ,ostalo ništa više,propali su do zla boga :D
 
Koliko ja znam i vidim,čovek je pitao dal može mobilni internet na ugovor 12 ili 24 meseca,meni su u poslovnici rekli da može na 24 meseca po 450 ili bez ugovora na 690 mesečno ,ako me slagala ,onda lažem i ja
A na sajtu lepo piše na 24meseca ta i ta cena,nigde ne pominju 12 meseci zato sto valjda ne može :D
 
A to sto si tipokazo je miks s,i on da si car relacije ne može na 50% popusta,već samo na 30% pi novom
Bilo je 50% do 31 juna posle su promenili lopovi hahahahaha
 
Mod:
Obratite paznju na masovne pravopisne i slovne greske, ubuduce ce ne-editovani postovi biti brisani.
 
Jel se zna oce li biti neka nova krstena promocija od 1?
 
webshop.telekom.rs ili webshop.mts.rs - ne radi mi uopste MTSov sajt skoro, pa ne mogu da proverim koji je sadasnji :D (mozda zbog Google DNSa)

BTW, zatvorena je poslovnica na Trgu Nikole Pasica :(
 
Ovaj novi sajt bi trebalo da je sam po sebi i webshop. Kada se prijavite, mozete da kupite odatle telefon. Cini mi se da sada moze i kontrola troskova preko webshopa.
 
Otvorili su pre nekih godinu dana otprilike (ako se ne varam) na Terazijama (znaci na 500m jedva od TNP), a pre koji mesec na pocetku Kneza - znaci manje od 500m od te na Terazijama :D Iskreno meni je cudno da su TNP drzali ovoliko dugo :)
I VIP je cudan, ima 2 radnje u Knezu, na manje od 200m razdaljine! :)

Steta za TNP, bilo je dvoje normalnih radnika tamo. Ovu u Knezu nisu nezainteresovani skroz, ali vidi se da nisu bas upuceni :)
 
Poslovnica MTSa na Terazijama postoji jos od septembra 2008., jedno 7 godina ima tome :).
Tu je radio "najjaci" lik u MTS korisnickom servisu, popularni "celavi" :).
 
Poslednja izmena:
Koliko iskopah sa ovog novog sajta više ne daju KT za 50% popusta

Ove sve adrese za webshop vraćaju 404 not found greške...

Inače meni čas izbaci stari sajt,čas mi pokaže novi :d
 
ne, nece da naplacuju listing vec stampanje i slanje:d

znaci na netu cemo da imam za DZ...ne mora da mi stampaju i salju sto se mene tice
 
?? Onaj sumarni koji ide inace ili??

Terazije poslovnica postoji id 2008.???
 
Sad stize poruka od mts-a, od 01.09. naplacuju listing uz racun 24din.
Више од деценије добијам листинг мада ми одавно ништа не значи. Таман ми сада истиче један уговор па идем да га раскинем па да откажем и тај листинг.
 
Више од деценије добијам листинг мада ми одавно ништа не значи. Таман ми сада истиче један уговор па идем да га раскинем па да откажем и тај листинг.
Upravo sam ih zvao, preko call centra se može otkazati slanje listinga na kućnu adresu.
Za slanje listinga na mail se mora otići u poslovnicu.
 
Више од деценије добијам листинг мада ми одавно ништа не значи. Таман ми сада истиче један уговор па идем да га раскинем па да откажем и тај листинг.


Stvarno ga sviraju. Od krupnijih sa upropascenim tarifama, pa do ovih podj...... sa naplatom listinga. Od toga mi je jedino gore sto Vip naplacuje proviziju za placanje njihovih racuna u njihovim poslovnicama.
 
Stvarno ga sviraju. Od krupnijih sa upropascenim tarifama, pa do ovih podj...... sa naplatom listinga. Od toga mi je jedino gore sto Vip naplacuje proviziju za placanje njihovih racuna u njihovim poslovnicama.

Listing je zaista nelogično očekivati da se besplatno šalje svakog meseca. Ok, jednom ili dva puta godišnje besplatno (za slučaj da je potreban kao originalni dokument) ali svakog meseca očekivati bar nekoliko strana papira ne da ne treba da bude besplatno nego treba da bude popreno naplaćeno.
 
Ček, račun može na email preko sajta, a za listing se mora u poslovnicu???
 
Nazad
Vrh Dno