Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Box nema sa 50% popusta, cene su na 12 ili na 24 meseca, i te su koje pisu u tarifniku. Ovo sto je pomenuo je za obicne mobilne tarife.
 
ZNaci za box nema nikakvih pogodnosti novih?
 
Danas postar doneo ugovor na kucnu adresu, dobio sam pripejd karticu.
 
Punisher, za sada nista.
Mozda nesto do kraja januara. A posle toga se radi prodaja pa sumnjam da ce nuditi ista dok se ne proda.
 
Mislim da sam već pitao al' nisam dobio odgovor pa da probam ponovo, da li ja mogu da pređem na neki od ovih novih paketa i potpišem novi ugovor iako imam još 4-5 meseci do isteka postojećeg mix net paketa?
 
Ako je bez telefona mozes.
 
Da, nisam pomenu, trenutni ugovor je na 50% a možda bi i uzimao telefon ako poboljšaju ponudu ili uvedu još neku akciju mada i ovo dupliranje neta nije loše
 
Koja je procedura kod prelaska sa Telenora (prepaid broj), navodno je rečeno da može samo u poslovnici (MTS) da se završi + da mora full postpaid (ne KT)?
 
Trebalo bi da možeš da izabereš koju god tarifu hoćeš kada prelaziš.
 
Da, nisam pomenu, trenutni ugovor je na 50% a možda bi i uzimao telefon ako poboljšaju ponudu ili uvedu još neku akciju mada i ovo dupliranje neta nije loše
Ne možeš preći na neki drugi paket sa telefonom(bez telefona možeš na bilo koji veći) dok god imaš ugovor sa popustom 50%.

Ja prob'o i ne daju. Jedino da isplatiš te preostale pretplate pa tek onda .

Neće da nam uzmu pare , nesposobnjakovići [emoji8]
 
I ja sam hteo da potpisem novi ugovor 5 meseci pre isteka. Razbio sam telefon i trebao mi drugi. Otisao u poslovnicu i rekli mi da ne moze. Moze ako isplatim preostale pretplate. Pretplata oko 600 din puta 5 meseci. Ja hteo tako medjutim pre nego sto mi je radnica ispunila uplatnicu pozove sefa i on kaze: ne, kada ispalcijes do kraja ne racuna se popust vec ide po punoj ceni.
Dakle, ko hoce da raskida ugovor pre isteka obaveze morace da plati pu iznos pretplate pomnozeno sa preostalim mesecima.
 
Koji su to dži*eri .

Tumače ugovore ko kako stigne :smash:
 
U ugovoru tako stoji, nije precizirano da je bez popusta:(
Stvarno su za ovakve stvari... Da ne kazem sta.
 
Koja je procedura kod prelaska sa Telenora (prepaid broj), navodno je rečeno da može samo u poslovnici (MTS) da se završi + da mora full postpaid (ne KT)?

Mozes na prepaid preci pa na KT, ili na postpaid. Ali neces moci da prelazis izmefju tih tarifa posle. To je nesto do RATELa, jer kod sva tri operatera je isto.
 
I u handy-ju prodaju priču, kao ne može KT, samo postpaid.
 
A sta ima posebno u Handy-u?

Prica je tipicna kao da rade MTS radnici znaci "ne umemo/mrzi nas" :D
 
Moze li mobilni broj da se "iscupa" iz Box paketa 6 meseci pre isteka ug.obaveze? Ne verujem ali vas pitam :).
 
Imas upravo danas u Box temi to pitanje:)
 
Da li neko ima info za moju situacija..
U mtsu otplacujem jedan telefon do kraja jos 2 rate mi ostale i posle jos godinu dana ugovora, treba mi jos jedan telefon zbog posla, uzeo bih Lumiu 930 uz Miks XL( naravno i novi broj), kakva je mogucnost da je dobijem pod nekim malo povoljnijim uslovima i da li mogu uopste da dobijem drugi telefon na otplatu kad nisam zavrsio jos otplatu prvog?
 
Poslednja izmena:
Нема разлога да одбију твоје паре ако си уредан са плаћањем а да добијеш боље услове ... тешко.
 
Pa s obzirom da su mi racuni po 10000 valjda mogu da se isprse malo.. :)
 
Zbog rominga, parkinga ili poziva u zemlji?:)

U MTSu jedino sa vezom ces nesto bolje uslove izboxovati skoro sigurno :( Odi do nekog sefa poslovnice i pitaj direktno. (neke bolje poslovnice). Znam da i firme neke nisu mogle nista bolje od kataloga dobiti :(

Dace ti drugi telefon na otplatu, bez brige, sa tolikim racunima :)

P.S. Lumie 9xx/1xxx nisu nesto isplative u MTSu, imaj to na umu :(
 
Za ove koji pitaju da li mogu da se kombinuju ? Mogu ,ALI SAMO ukoliko su ta 2 ili vise vaucera na istu osobu ,znaci ne moze ja + baba tetka strina itd ,samo moja 2 ili moja 3 broja :) ovo bar vazi u emiju ;)
Само да проверим, одем у Е, потпишем два мт:с уговора за два броја и добијем два ваучера? Или један? Да ли је неко то радио?
 
Radi sigurno vaucer po ugovoru. Kombinovanje vaucera za istu kupovinu su dozvolili dok nisu shvatili da time mogu da izgube izgleda, kao da to nije bilo zvanicno.
 
[mts] broj minuta na racunu

da li se moze videti broj minuta za sadasnji mesec i ranije na racunu
da li racun pokazuje samo broj poziva pod 'broj' 'domaci u okviru mt:s i van
 
Ali zašto nova tema?
 
Nazad
Vrh Dno