Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kakvim popustom, i kakvih "samo 30K" za takav fon??

Preteče me s pitanjem

Taj telefon je nov bez ugovora u našim maloprodaja 30.000 rsd. Govorim o modelu za 2016 godinu.

Trenutno nemaju J5 na sajtu, ali juče pre podne bio je okačen model za 2016. a predveče su to promenili i stavili model iz 2015. Cenu medjutim nisu promenili, a na paketima M, L i XL, kad se obračuna izgubljenih 50% na pretplatu i 3G "dodatak", telefon je izlazio na oko 30.000 - hiljada gore dole, kako koji paket. Ko nije imao sreće mogao je pazariti telefon koji je na oglasima 150€ za tačno 100€ više. Samsung je napravio zbrku sa tim glupim J5 nazivom za dva različita (inače solidna) telefona. Pa i da je noviji model, 50-60€ je jeftiniji na oglasima, a i to ako zanemarimo što reče Hector Ruiz 30.000 je u maloprodajama, pa za koji djavo se onda potpisuje ugovorna obaveza? Samo u Srbistanu.
 
A pogledajte jutrošnju tužnu ponudu Samsunga u mts-u... 2 modela samo!
 
Pre par dana pozovem MTS da se raspitam o prebacivanju broja na drugu mrezu, oni me danas zvali kao da produzim ugovor sa njima. Javila se neka totalno nezainteresovana devojka, vidi se da joj nije do zivota i onako kao robot mi govori da imaju ponudu koja je napravljena samo za mene (1 pretplata po 1 din za mix xl ili 2 pretplate po 1 din mix xxl). Kazem, dobro pa jel vi znate da VIP za nesto manje od 900 din daje 4200mb, 300min i sms i da je to 2 puta vise megabajta nego kod vas. Ona kao pa znate mi pruzamo mogucnost prenos megabajta, poruka i sms u sledeci mesec ako ne potrosite. Kao to je ponuda samo za vas i nigde je na sajtu necete videti niti u poslovnici.. UZAS!
 
Potpišeš ugovor na 24 meseca, a oni ti daju 1 pretplatu za džabe, tj dobiješ 4% popusta :D
 
MB se ne prenose u mts-u.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Imas spor net nakon potrosenog iz paketa a dupli mb su ti tokom prve polovine ugovorne obaveze.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ту и тамо се преноси. ;)
Ukoliko u toku meseca kredit, bonus ili MB iz naknade ne potrošite u celini, sve što vam preostane možete da iskoristite u toku narednog meseca.
 
Da li je neko skoro radio nov ugovor na KT sa 50% i odmah prelaz na npr Priču ili Miks S uz zadržavanje popusta?
 
Aprila sam presao zadnji put tako na Miks S.
 
Odlicno, valjda do sad nisu menjali. Kad si potpisao KT, koliko si cekao da podneses za Miks?
 
Prosli okt. Imam jedan iz aprila kt, ali on ce tek septembra na MiksS.
 
Ako sam dobro razumeo - potpiše se ugovor za KT tarifu sa 50% popusta i nakon mesec dana se, recimo, prebaci na Mix S paket i pri tome zadrži popust od 50%?

Sent from my Xperia ZR using Tapatalk
 
Ali ima i menjanja Sim kartice, sa pri na postpaid, i do 2* po 200din.

Sent from my x600
 
To ako su posle aprila uveli.
 
Meni su uvek napominjali da će kroz račun biti naplaćeno 200 din, kod prelaska na postpaid, jer se menja sim kartica, da li je stvarno bilo ili ne...
 
Meni su naplatili kad sam uzimao USIM karticu, cini mi se 220 dinara kroz novi racun.

SENT FROM MY ONE PLUS 3 USING Tapatalk
 
Ваљда је увек било наплате промене картице.
 
Nije. Prelazak sa pripejda i KT na postpejd bio je besplatan, bez dodatnih troskova.
 
Koliko im kosta sms slanje iz naseg u telekom Rep.Srpske za pripejd?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Bilo nekada davno. Mislim da je 12 ili 14din. Mislim.
 
Ako se salje u mtel, kako bosanski, tako i crnogorski, cena sms-a je kao u nacionalnom saobracaju 5,9 din. Ka ostalim mrezama skuplje.
 
Nazad
Vrh Dno