Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nista ja tebe ne razumem [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne moze, ako imas bilo koju promociju uz DSL ne mozes preci na bilo koju drugu promociju DSL. A trenutno samo postoje ugovori sa promocijama. Jedino ko se zeznuo i uzeo UO24 i bez tableta i bez besplatnih meseci moze da predje.
Ko je uzeo tablet ili 2/3/4/5 meseci za dinar recimo ne moze da predje. Ovo prvo je ocigledno, ovo drugo nije

Netacno. Ja prosli mesec potpisao novi ugovor 50/2 za vdsl sa prvih 5 meseci po dinar i to nekih 2 i po meseca pre isteka stare UO za adsl sa tabletom sa kojeg upravo pisem. Odradio preko portala, i sam sam mislio da ne moze, ali bilo mi dosadno i uzeo da probam, sve proslo kako treba i sutradan me zovu iz MTS-a da potvrdim. Hvala im.

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nisi me razumeo, 3 meseca pre isteka mozes novi UO. Ali ne mozes sada sa tih 5 meseci po dinar u 6. mesecu preci na UO sa tabletom.
Ne moze cak ni u Box da se ubaci taj DSL.


Maki, treba ti 600 min recimo u proseku. Umesto da uzimas Miks XL (valjda on bese), ti na kraju meseca paket ispod koji ima 400 minuta. Svih 400 prebacis u sledeci mesec, i imas 800 maltene na pocetku. Dok dodjes do toga da treba da povecas paket ti si 3-4 meseca barem ustedeo na nizem.
 
Poslednja izmena:
Aaaa , prestao sam ja da štedim davno.

Ali i ovako nije loše za nešto preko 60 dinara, puste ful paket. Jako čudno, ali tako je.

A ono za mts karticu ?
 
Dobro, to nisam ni video ali ako cemo realno, evo ja sam na tom 50% uz ugovore vec 5 ipo godina ako se ne varam i ne secam se da je u tom periodu bilo prekida te akcije.
Uglavnom traje, svaki put kada je trebalo da produzim ugovor bila je akcija 50% a za poslednji ugovor sam dobio i duple megabajte u trajanju od godinu dana.

edit. sada su me zvali iz mts, kaze zena da ne mogu nista da mi ponude, da sacekam mesec - mesec ipo dana i da posaljem opet mejl :)
 
Poslednja izmena:
Ali i ovako nije loše za nešto preko 60 dinara, puste ful paket. Jako čudno, ali tako je.
Pa bas zato i moze ovo sto sam pomenuo. A jos bolja stvar je sto onda mozes uzeti nizi paket, pa preci na veci - onda nisi limitiran tokom UO da ne moes na manje pakete :)

A ono za mts karticu ?
Koje? Ako mislis "dzole, sta ce tebi MTS kartica?", pitao sa Dzosuu.
 
https://www.mts.rs/privatni/moj-mts

1. kreiraj nalog (potreban JMBG i šifra korisnika ako registruješ fiksni ili postpejd broj)
2. listing
3. unesite pripejd broj, dodaj


ili

1. kreiraj nalog (potreban JMBG i registruješ pripejd broj)
2. listing


To je to.

A koju sifru korisnika mi trazi kad kreiram nalog ako sam pripejd broj? Gde to da nadjem?
Kad sam kupovao mts pripejd u njihovoj poslovnici mislim da mi je broj odmah registrovao onaj njihov,jedino ako on nije sta dao od tih sifri ;)
 
Poslednja izmena:
Šifra je telenor
 
Danas me zvali iz mts-a,i prica operaterka da za povlastice treba da predjem sa KT na pricu ili miks pakete....Ja onako zbunjen,reko ja sam potpisao pre neki dan UO i uzeo telefon gotovo sad.Kaze zna to ona,ali imam drugi KT koji je na popustu 50% 12 meseci,i da mi za njega prica da mogu da uzmem telefon na drugoj tarifi ako se odlucim,i da za njega mogu neke povlastice da dobijem.I ima jos jedan KT i za njega isto vazi.Ja dok ih cekao,nigde ih nije bilo,sad kad zavrsio zivkaju.
Neko ih opasno stiska da zovu ljude. :D
 
Drugari, da li je neko od vas imao iskustva sa tim potpisivanjem novog ugovora 3 meseca pre isteka starog, a da prethodno jos nije bio otplatio mobilni telefon?
Konkretno, meni je ostalo do februara da otplacujem telefon, kada mi istice i trenutno vazeci ugovor, pa me zanima da li mogu da npr. u decembru potpisem novi ugovor (bez uzimanja novog fona, uz 50% popusta), koji bi poceo da tece od tog trenutka, a da nezavisno od toga nastavim da otplacujem preostale rate za aparat?
 
Poslednja izmena:
[MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

Ne pratis temu uopste, juce sve to zavrsio sto tebe zanima i napisao


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze bas sve. Sto si napisao. Iskljucis i onu pretplatu za 3g


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tj. obavezno trazis da ti je iskljuce, sami nece!
 
^^nisam znao da to moze? Glup sam, sta bude kad nju ukines, mislim ja 99% neta sto koristim je 3G?

@maki22: sad sam procitao zadnjih par strana, sve je jasno. Ostalo mi je jos 162 dana UO - istice mi ugovor 09.02, tako da ceka se 09.Novembar :)

edit: dobra ova fora kako da saznas da li mozes da potpises novu UO logovanjem na sajt
 
Poslednja izmena:
3G pretplata je nepotreban harac samo - nista ne gubis time sto ga otkazes, ali ne daju da se otkaze dok imas telefon.
 
Imaces i dalje net, bez brige. Samo neces da placas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, odmah kad potpisujes aneks, tj 9.11.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za čoveka koji je pitao za šifru korisnika, imaš na sajtu objašnjeno odmah pored polja za unos, šta je šifra korisnika, ima je na svakom njihovom računu u formatu xxxxxx/xxx šifra korisnika je broj do crte (boldovan deo).
 
Da, ali čovek ima prepaid tako da nikakvog računa nema
 
Da li je neko prelazio sa KT na postpaid pocetkom meseca? (znaci 1./2. u mesecu, eventualno 3.)?
Nije mi bitno za septembar, pa me ne pogadja ovo sto ne radi sistem trenutno.
 
A koju sifru korisnika mi trazi kad kreiram nalog ako sam pripejd broj? Gde to da nadjem?
Kad sam kupovao mts pripejd u njihovoj poslovnici mislim da mi je broj odmah registrovao onaj njihov,jedino ako on nije sta dao od tih sifri ;)


Ne bi trebalo da ti traže šifru kada se registruješ sa pripejd brojem, barem ranije to nisu nikad tražili.

Ukoliko posle izmena 6. septembra (do tada portal neće raditi) i dalje bude tražena šifra korisnika, značiće to da je portal rezervisan samo za telekom korisnike kojima je dodeljena šifra korisnika (to su oni kojima se šalju računi) iako https://www.mts.rs/privatni/korisnicka-zona/moj-mts piše da praktično mogu svi.

https://www.mts.rs/users/registracija (registracija kao da ovde radi i danas).

U svakom slučaju možeš da iskoristiš za listing i nekog člana porodice ili prijatelja koji ima šifru korisnika (i mts portal nalog).
 
Poslednja izmena:
To postoji već godinama u Telenoru. Pa valjda je cilj provajderima da uzmu pare, a ne da dele popuste, malo im je trebalo da se sete. Klasična troma državna kompanija sa nesposobnim menadžmentom.

Bogme ne bih rekao. Meni su prva dva ugovora bila sa opcijom da mogu u svakom trenutku da prekinem sa 50% popusta i uzmem aparat. Aktuelni ugovor ima dodatnu rečenicu gde se navodi da do kraja ugovora ne mogu da prekinem i uzmem aparat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je moguce kao potpuno novi postpaid korisnik, pored ovih 50% popusta na pretplatu dobiti neke dodatne MB?

Potpisao bih dvogodisnji ugovor, ako mi daju jos interneta (znaci ova dupla kolicina u paketu + jos)
 
Pa sta, Apple je imao slicne, mada ne bas toliko bombasticne, ispade :) A kostao je vise od Samsunga :)

Unnamed, odi u poslovnicu i napisi zahtev, kako su poceli da nude i 3 pretplate po dinar sada, mozda i moze da prodje tako nesto (niko nije trazio/dobio do sada). A realno vise im se isplati da daju +MB nego minute ili pretplate po dinar.
 
Nazad
Vrh Dno