Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nece moci sa KT na Net direktno, tj. zezace ga u poslovnici za to sigurno.
Nego KT500 sa 50%, prebaci se na Miks S sledeceg dana, i onda preko portala za sledeci mesec trazi prelazak na Mobilni Net S.

Zasto na Miks S? Zato sto na Prici verovatno nece vam dati 4G karticu, niti vam aktivirati 4G :) (Maki, potvrdi?)

Nemojte pocinjati Prica paketom, ostace vam 30% popusta verovatno samo..

Brajko, najbolje je stvarno da uzmes MNS bez UO, isprobas da li mogu tada dodaci, pa ako mogu, predjes na KT, potpises sa 50%, sledeceg dana prebacis na Miks S (u poslovnicu moras opet, ali mozes i da probas na Mobilni Net S ako hoce da te prebace), pa na MNS preko portala.
(ovako dobijas 50% na MNS paket, inace dobijas 35%)
 
Dobra konverzacija :)
I meni svaki mesec ostaju minuti i poruke, a megabajti uvek knap (3GB)...

Cenim da bi 6-7 GB bila merka :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ja gledam u mom drustvu svi koriste whats up za komunikaciju, ne secam se kad mi neko poslao sms. Poziv obavim samo kad moram. Moj idealan paket, da ne moram da jurim wifi po kaficima, je 10gb, 60min ka svima i 200sms da se nadje za svaki slucaj. :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Sta se glupiraju sa tim ogranicenjima.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nece moci sa KT na Net direktno, tj. zezace ga u poslovnici za to sigurno.
Nego KT500 sa 50%, prebaci se na Miks S sledeceg dana, i onda preko portala za sledeci mesec trazi prelazak na Mobilni Net S.

Zasto na Miks S? Zato sto na Prici verovatno nece vam dati 4G karticu, niti vam aktivirati 4G :) (Maki, potvrdi?)

Nemojte pocinjati Prica paketom, ostace vam 30% popusta verovatno samo..

Brajko, najbolje je stvarno da uzmes MNS bez UO, isprobas da li mogu tada dodaci, pa ako mogu, predjes na KT, potpises sa 50%, sledeceg dana prebacis na Miks S (u poslovnicu moras opet, ali mozes i da probas na Mobilni Net S ako hoce da te prebace), pa na MNS preko portala.
(ovako dobijas 50% na MNS paket, inace dobijas 35%)

Potvrdjujem, ali 4G ide samo u L i XL

222.jpg
 
Ja gledam u mom drustvu svi koriste whats up za komunikaciju, ne secam se kad mi neko poslao sms. Poziv obavim samo kad moram. Moj idealan paket, da ne moram da jurim wifi po kaficima, je 10gb, 60min ka svima i 200sms da se nadje za svaki slucaj. :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Baš to, samo bih Ipak stavio 200 minuta :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pre praznika sam bio u poslovnici,usput pitao za mobilni net,dodatke,obicne dodatke kad ce nesto novo_Ona me doceka kakao je sve novo,kako ja skoro nisam gledao sajt,i poce neke flajere da mi pokazuje...a meni se cini da da celu vecnost nisu menjali nista :D
 
Ko ti je kriv kada svaki dan proveravas temu :D
 
Potvrdjujem, ali 4G ide samo u L i XL

Pogledajte prilog 199418

Mobilni Net S ima 5GB Internet saobracaja i NE MOZE se imati 4G na istom???!!! I BEZ UO kosta 699 RSD??!!! Upotrebio bih neke adekvatne izraze koje zasluzuje MTS, ali ne zelim da zagadjujem ovaj forum.

Poruka za sve kojima je Internet prioritet:

Uzmite kod drugog operatera Internet paket bez ikakve UO i aktivirajte tarifne dodatke za minute ka svim mrezama i SMS (po potrebi, naravno). Takodje, uzivajte u 4G mrezi (tamo gde je dostupna) i to na najmanjem Internet paketu. Ne dozvolite da Vas prave ******ma!!!

Sve sto trebate da uradite je da posetite ovu stranicu: https://www.telenor.rs/?page=9354 i bacite pogled na Internet pakete (konkretno na Surf+ pakete). Nakon par meseci koriscenja paketa mozete dobiti 3X vise saobracaja na Internet paketu uz UO od 12 meseci.
 
Pa mts daje 20GB za 1000 din uz UO, a Telenor daje 15GB za 1100, kako su oni sad bolji?
 
Pa mts daje 20GB za 1000 din uz UO, a Telenor daje 15GB za 1100, kako su oni sad bolji?

A tarifni dodaci za minute ka svim mrezama i SMS? Mogucnost aktivacije istih na Net paketima i cene istih?

Telenor daje 45GB za 1099 RSD uz UO na 12 meseci. 3x vise saobracaja daju posle minimum 3 meseca koriscenja paketa ako se redovno placaju racuni. Za govorne pakete daju 20% popusta na pretplatu, a za Internet pakete daju 3x vise saobracaja. Potrebno je samo obratiti im se preko mejla nakon 3 meseca.
 
Rock, moze 4G, citaj odgovor :)

Za ostalo si nazalost u pravu, kome treba net, MTS je u zapecku trenutno.
Ako izuzmemo mTel CG kartice, gde dobijas vise za 2e mesecno :D


BTW, i kod MTSa se nestandardno moze dobiti 50% na Net pakete, kao sto je i kod Telenora 3x vise saobracaja nezvanicno.
 
Poslednja izmena:
To je već druga priča, gde piše to na sajtu, ne nađoh nigde?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ne mozemo da zanemarimo mtel (zna to mts,na kraj to mu dodje levo krilo,koje koriste mnogi,pa i ja)
Kao sto nigde ne pise na sajtu telenora da dobijes vise interneta ako trazis,ne pise za mtel,ali svi znaju :)
Za mnogo stvari se moras snaci,ali imas izbora i mozes praviti povoljno kombinacije :D
(A u razgovoru sa mnogima,niko ne zna kombinacije koje moze napraviti,vazi za sve operatere,kad cuju,e super nisam znao.....)

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To je već druga priča, gde piše to na sajtu, ne nađoh nigde?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Nema. To im je tzv. popust za redovne platise. Nakon 6 meseci koriscenja postpejd usluge moze se dobiti u svakoj poslovnici, a nakon 3 meseca se dobija samo ako im se obratis preko mejla.
 
Posla sam poruku mtsu da li moze na net paketima da se dodaju minuti i poruke.

f18ab0926a3b2671903f373b7bcde0a5.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znaci ne verujes nekome ko je probao, a verujes MTS reply botu? :D
 
Ja samo kazem da mi potvrdili da ne moze. To sto nekom radi verujem da nije za stalno. Kad tad ce to srediti u sistemu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Ne stižem da odgovorim, posao...

brajko85

Situacija je sledeća. Možda je nešto trenutno, i dok to ne srede. Ko bi ga znao. Ali oni i meni kažu da su imali do 01.04. Da li je neko znao za to ? Jer takav paket, bi dosta ljudi uzeli, e sad nezainteresovanost, ili...

Moja priča je sledeća, da sam prošlog meseca uzeo telefon, sa tarifnim paketom priča. I pitao zaposlene nekoliko njih u 2 različite poslovnice, da li mogu posle da prebacim na net paket. Svi, su me gledali vrlo čudno. Jer mi je potreban net, za stan, a ne trošim puno. ( trenutni imam i viška) I odgovor je da ne može. Ja imam nekoliko brojeva. I za svaki pored, imam da promenim paket, sam preko portala. Jedino za taj novi nisam imao. Pisao mailove, da mi to omoguće, da sam mogu da menjam, i bilo je uspešno. Promenio sam paket. I to je to.

E sad pogledaj ovaj deo na zadnjoj slici, vrlo je zanimljiv.

1.png2.png3.pngimage1 [147307].PNG
 
Brajko, ako ti je mrsko sto nije javno, imas ponuda i u Telenoru i u VIPu, po meni su oba bolja za ovaj tip potrebe, tj. isplativiji su paketi. (javni paket)
 
Imam ovaj paket sa 50% popusta..e sad ugovor na njemu je istekao 29.04.2016. Juce stize racun za mesec april i iznos je 900 din.

Znaci oni su zadnji mesec ugovora obracunali bez 50% popusta.
 
Pa zali se bagri. To ti je naravoucenije da uvek produzis ugovor pre isteka ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Који је то "овај пакет" и да ли је и за онај први месец када је кренуо било 50% попуста? Да ли их има 12/24 или не?
 
Da javim da je prošlo sve ok, prebacio priču na mobilni net s. Može da se kupuje i dodatak, a i može da se koristi kartica i bez dodataka, sve radi :)

Da li mogu da se kupe dodaci za razgovore i sms, ili samo za net?
 
Paket je bio MIX 750...popust 50% 24 meseca. Ugovor je startovao 29.04.2014 i zavrsio se 29.04.2016.

E sad jedino ako se ona 2-3 dana do kraja aprila 2014.god racuna kao prvi mesec na kom je uracunat popust..
 
Brajko, ako ti je mrsko sto nije javno, imas ponuda i u Telenoru i u VIPu, po meni su oba bolja za ovaj tip potrebe, tj. isplativiji su paketi. (javni paket)
Znam za te ponude nego reko ako ima i mts da ostanem tu kod njih, da se ne bakcem sa prebacivanjem broja i tako to. Nista onda, uzevu verovatno vip online neki paket, to mi najbolje.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno