Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Dobio i ja poruku, ali meni se stanje slaze... Sta ti kaze mts stanje aPlikacija
image.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa dupli saobracaj - jedan za jun jedam za jul. Sta tu ne stima?
 
Izmenjena promocija za popust. Iz Pricu ide 30, Miks S 40%, a ostale tarife i dalje 50% popusta.
Gase i oni najjeftinije tarife tj.povecavaju minimalne pretplate.

Isre cifre vaze i uz telefon po maloprodajnoj ceni.
 
Ja bas hteo da napisem za izmenjene uslove. Bas su...:-\
Pise da promocija traje do 31.07. Toliko o tome sto su pricali u poslovnicama da se produzuje do septembra.
 
Poslednja izmena:
Kratkorocni produzetak akcije znaci da ce uskoro verovatno i prestati (realne) promocije, jer se sprema privatizacija.
 
Izmenjena promocija za popust. Iz Pricu ide 30, Miks S 40%, a ostale tarife i dalje 50% popusta.
Gase i oni najjeftinije tarife tj.povecavaju minimalne pretplate.

Isre cifre vaze i uz telefon po maloprodajnoj ceni.
Taman ce mi lakse pasti mob za din + vaucer u WW.
 
Kakav je 3G signal u Nisu, konrektno me zanima centar, kod Saborne crkve, i Durlan, kod naselja Beverli Hils. Planiram da predjem sa VIPa na mix XL i da uzmem popust 50%.
I da li stvarno postoji pretplata za 3G?
 
Poslednja izmena:
Претплата постоји само када у пакету узмеш и 3G мобилни.
 
Oce neko da mi kaze kakvo je stanje ovde u MTS-u i sta moze najvise da se izvuce ?
Istekao ugovor u Vipu, zadrzao bih broj i presao u MTS, zanima me sta moze najvise da se izvuce od njih po vasim iskustvima ?
Uzeo bih miks L i lumiu 640, pa me zanima moze li se dobiti neki dodatni popust na vec ono sto pise tamo ?
Dakodje me zanima buduci da je telefon dual sim jer otkljucan na sve mreze ili prima dve MTS kartice ?
 
Oce neko da mi kaze kakvo je stanje ovde u MTS-u i sta moze najvise da se izvuce ?
Istekao ugovor u Vipu, zadrzao bih broj i presao u MTS, zanima me sta moze najvise da se izvuce od njih po vasim iskustvima ?
Uzeo bih miks L i lumiu 640, pa me zanima moze li se dobiti neki dodatni popust na vec ono sto pise tamo ?
Dakodje me zanima buduci da je telefon dual sim jer otkljucan na sve mreze ili prima dve MTS kartice ?
Ako uzimaš popust na pretplatu onda telefon plaćaš po punoj ceni, pa pogledaj da li ti se isplati.
I nije jer nego jel :)
 
Тешко да као нов корисник можеш да добијеш било шта додатно. Једино не знам да ли се код куповине по новој акцији плаћа 3G или не, можда за продају по малопродајној цени а не као телефон уз уговор то није обавезно.

До сада сам са њима имао половично искуство са закључавањем телефона, ем половина телефона које сам узимао није уопште закључана ем дуал сим телефони имају закључану само прву картицу. У сваком случају друга картица је откључана. Хм, добро си ме подсетио да им тражим кључ пошто је једном телефону управо истекла УО. :)

Нова акција са 50% и малопродајном ценом се исплати када је отприлике та малопродајна цена мања од 50% од претплате за период. У овом случају 1.999/2*24 изађе 23.988 а малопродајна је 24.960 па у тој варијанти кошта 972 више што и није нешто за две године.
 
Kakav je 3G signal u Nisu, konrektno me zanima centar, kod Saborne crkve, i Durlan, kod naselja Beverli Hils. Planiram da predjem sa VIPa na mix XL i da uzmem popust 50%.
I da li stvarno postoji pretplata za 3G?

U Durlanu mi je VIP signal bio odličan, internet po punoj brzini svuda. Po prelasku u mts, u kući ne hvatam internet uopšte dok je u centru ok. Mada mi je mts dosta povoljniji pa trpim :D
 
Poslednja izmena:
Da li možda ima neka akcija za dugogodišnje korisnike., već sam jedno 8 god korisnik. Još sam na MIX NET M ugovor mi ističe za dva meseca. Svakako moram da pređem na MIX M.

Šta mislite da li može da se uzme sada 50% bez telefona a onda kada bude imao telwfon koji bih želeo. Da tada pređem na na punu cenu ili da ga uzmem na rate. :) mada preteruju sa maloprodajnim cenama za neke telefone
 
Тешко да као нов корисник можеш да добијеш било шта додатно. Једино не знам да ли се код куповине по новој акцији плаћа 3G или не, можда за продају по малопродајној цени а не као телефон уз уговор то није обавезно.

До сада сам са њима имао половично искуство са закључавањем телефона, ем половина телефона које сам узимао није уопште закључана ем дуал сим телефони имају закључану само прву картицу. У сваком случају друга картица је откључана. Хм, добро си ме подсетио да им тражим кључ пошто је једном телефону управо истекла УО. :)

Нова акција са 50% и малопродајном ценом се исплати када је отприлике та малопродајна цена мања од 50% од претплате за период. У овом случају 1.999/2*24 изађе 23.988 а малопродајна је 24.960 па у тој варијанти кошта 972 више што и није нешто за две године.

Pa dobro ok je i to da bude jedna zakljcana druga otkljucana, posteno, samo da nisu obe na mts.
Ako sam dobro razumeo 50 % daju popust na paket bez telefona. Svejedno to se jako slicno uhvati... Mislim sam dal ce slucajno da daju npr ovih 1200 sto treba da se plati odmah kada se uzima telefon za dzabe ili fiktivno za dinar a da ostalo ide kako ide...
 
Nema van papira nista kod MTSa ako nemas vezu naravno.
 
Nema van papira nista kod MTSa ako nemas vezu naravno.

A dobro ja sam pitao pa sad bice sta bude, uglavnom nista ne gubim, da daju neki popustic ako hoce, uglavnom danas sam racunao mnogo su povoljniji nego Vip, i nadam se ljubazniji i poslovniji + koliko sam skontao sve sto se ne potrosi ovog meseca prenosi se na sledeci gde moze da se iskoristi pa onda opet tako.
 
U mts-u ne postoji ništa za dugogodisnje korisnike.. pokušao sam par puta da izvučem nešto ali mrka kapa.. oko 7,8 godina imam ugovor kod njih najčešće bez telefona, od pre 3 god kako radim zbog posla i puta u inostranstvo minimalni računi su mi 6000 pa do evo ovog poslednjeg 17300 valjda beše.. u telenoru i vipu bi mogao da tražim šta hoću.. ali u ovoj drzavnoj jaslici ne...
 
Ako produzim dva postpejd paketa a uzmem dual sim telefon kod njih da li dobijam neki veci popust na tel (npr. da racunaju ko da sam uzeo telefon sa postpejd paketom koji je jednak zbiru dva moja manja postpejd paketa)? Cisto sumljam da to moze ali bolje da pitam ko zna mozda se prijatno iznenadim :D
 
Ne ;)
Ali mozes da produzis 2 ugovora sa popustom, umesto telefonom, a uz jedan uzmes taj dual SIM telefon po onoj maloprodajnoj ceni - isto dodje, a mozes da setas tarife bez da te kosta.

U svakom slucaju se ne isplati telefon kod operatera. Poneka Lumia tu i tamo je isplativa, ili neki low end telefon ako je ostao mozda (vidim da je Nokia 108 jeftinija u MTSu po maloprodajnoj ceni, nego po oglasima :D)
 
Ne ;)
Ali mozes da produzis 2 ugovora sa popustom, umesto telefonom, a uz jedan uzmes taj dual SIM telefon po onoj maloprodajnoj ceni - isto dodje, a mozes da setas tarife bez da te kosta.

U svakom slucaju se ne isplati telefon kod operatera. Poneka Lumia tu i tamo je isplativa, ili neki low end telefon ako je ostao mozda (vidim da je Nokia 108 jeftinija u MTSu po maloprodajnoj ceni, nego po oglasima :D)

Meni Idol 3 5.5" model deluje vrlo primaljivo po MTS-ovim cenama. U oglasima za slicne pare nude 4.7" verziju.

Jos jedno pitanje. Veci postpejd koji imam jer Mix 750, a vidim da ga vise nema medju paketima. Za taj paket bih uzeo telefon ali ne bih menjao sam paket? Predpostavljam da pogledaju koliko placam i sracunaju koliko me u tom slucaju kosta telefon.
 
Poslednja izmena:
Moras menjati na nov paket ako hoces ugovor.
 
Mogu li da ugovor od 50% koji je potpisan na godinu dana, produzim tj potpišem novi na dve godine iako sam tek na polovini trajanja prethodnog?
 
Ne, samo tri meseca pred istek aktuelnog
 
Одавно, сад су убацили виџет који је кул, мало превелик ал добар. Плус може да се гледа ТВ за џ преко апликације.
 
Nazad
Vrh Dno