Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ne...

Mislim radi ponekom, naravno...

Ali vecini ne.
 
Sad sam probao, radi :)
uplasi me covece :D
 
Imas srece.
I meni radi, erste omladinska kartica, ali nema nikakve veze jer recimo drugar istu ima pa mu ne radi...

Znaci kako te potrefi.
 
koristim amex blue, cisto kao info ako nekome treba
 
Pa amex kapiram da svaka radi...

Ali krastavac ne moze bas ni svako da je poruci olako.

Jesi mozda probao sa njom na US Storu da provuces, da li radi ?
 
Pa amex kapiram da svaka radi...

Ali krastavac ne moze bas ni svako da je poruci olako.

Jesi mozda probao sa njom na US Storu da provuces, da li radi ?

Nisam, imam ps+ na uk (uplaceno bilo neke dve godine) pa nisam nista kupovao na us storu
 
Najavljene igre za Maj 2015

 
Nacekacete se :)
 
imam jedno pitanje ako nije tesko nekome da mi objasni caskom posto ste svi u ovome duze od mene. hteo sam da kupim jednu igru na psn (za ps vitu, ali ne znam koliko je to bitno) i posto sam napravio americki nalog (jer srbije nije bilo, pa kad vec pravim strani nalog, aj bar us neka bude) nece da mi prihvati moju karticu za placanje jer ne mogu da ukucam srpsku adresu za karticu, vec mi samo dozvoljava us adrese da ukucam.

1. da li sam pogresio sto sam napravio us nalog? dok jos nista nisam kupio mogu da napravim novi nalog, a ovaj da zaboravim.
2. kako vi uopste kupujete igre ako ne moze da se ukuca srpska adresa za kartice?
3. sta mi je ciniti? :D kako da dodjem do igre?

nov sam u svemu ovome, konzole su previse komplikovane iskreno. za kompjuter sam kupio milion igara i xyz puta sam placao karticom i na steamu i na ko zna koliko drugih sajtova bez problema, ovo na konzolama sve izopaceno, 500 puta je lakse igrati se na pc-u. e sad sto pc ne mogu da stavim u dzep druga stvar je :)

hvala na odgovorima unapred. pozdrav!
 
Procesljaj PS4 temu tj post 7059.
Ne primaju nase kartice, kupuju se psn kodovi sa amazona i drugih koji se posle redeem-uju na psn storeu i kupuje zeljena igra.
 
Poslednja izmena:
e odlicno ako sa amazona mogu da kupim kod, tu ce mi valjda prihvatiti karticu. Hvala puno! Pozdrav!
 
e odlicno ako sa amazona mogu da kupim kod, tu ce mi valjda prihvatiti karticu. Hvala puno! Pozdrav!

Napravis US nalog na PS.
Na Amazon kupujes vaucere od 10$, 30$ ...
Stavis adresu na PS i na Amazon da je zemlja Oregon (nekog hotela na pr.), jer nema poreza. Ako se stavi neka druga US adresa na vaucer od 30$ naplate porez oko 3.5$, isto vazi i za PS store.
Kod autmatski dobijas i unosis ga na PS Store u 'Reedem codes' (bez '-' karaktera).
Kasnije kupujes igre direktno na PS Store i trosis kredit iz PS Store Wallet-a kojeg si napunio vacerima sa Amazona.
 
Hvala puno na pojasnjenju. Znam da je bila finta sa Aljaskom za taj porez, jel i za Aljasku jos uvek vazi?
 
Moze Aljaska, Oregon i jos valjda neke zemlje gdje nema poreza.
 
Da li je neko probao Playstation Now iz Srbije sa US nalogom? Da li to radi i kako? Da li je zbog Playstation Now bolje izabrati da se napravi UK nalog?
 
Znaci za gift kod koji kupujem preko amazona, moze nasa kartica ali adresu..ako pravim US nalog ..moram neku US adresu da stavim?
 
Poslednja izmena:
ps4 tema nije psn tema, meni je logicnije bilo pitati ovde, posto psn temu nemamo.
 
Da opet napisem, moj post se ne odnosi ni na jedan iznad, u prevodu nista vama nije upuceno, i treba da napisete pitanje gde god zelite ako 3 teme odgovaraju tome, ili ste u zabludi pa ne znate gde bi trebalo. Ja bas to kazem, treba izbeci da clanovi budu u zabludi, vec svaka tema treba da odgovara sadrzaju u njoj, i obrnuto.

PSN je jako sirok pojam, trebalo bi onda preimenovati ovu temu i ostaviti samo "PSN". Ili ako je ovaj deo samo za igre onda napraviti posebnu temu pa tamo pisati stvari oko PSN naloga...

Ja sam licno rekao da je PS4 najsira tema, odnosno obuhvata sve sto ima dodira sa PS4 pa iz tog razloga je najadekvatnija za ovakva pitanja...

Ovde su se pisale samo stvari oko PSN igara.
 
Hvala i tebi cheers Tu smo uvek jedni za druge ;)
 
Evo meni prvi put od kada imam PSN (a to je bas bas dugo) nece da radi kupovina preko moje kartice - UK nalog
SInoc i danas izbacuje neku gresku....morao sam preko vaucera
 
Nazad
Vrh Dno